Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(Kozete @ 2006 02 04, 11:07)
Man irgi nepatinka skaityti, bet nesunku praversti ir tiek. Kažin kaip tavo manymu nusakyti, kad noriu schemutės iš to ir to puslapio, atskaičiavus nuo viršaus dešimto schemutės, jei tas žmogus idėjas 20 nuotruakų.  unsure.gif
Man tai jokio skirtumo bumbėk kiek nori, parašiau dėl to, kad atkreipiau dėmesį, jog dažnai būni viskuo nepatenkinta, reiktų į viską žiūrėti kiek paprasčiau.  mirksiukas.gif

Nu man irgi nesunku vieną kartą praversti kelis psl, antrą, bet kai reikia verst ir verst kad rastum ką nors, tai biškį nervina. O kad pasakiau jog galima per AŽ paprašyti, manau nieko blogo. Kartais primint negaila mirksiukas.gif Ir nebumbu aš visai, tik galima biškį šiokios tokios tvarkos laikytis. Kažkas sakė kad reik temos pradžioj parašyt kad reik prašyt per AŽ ar kitaip, bet vistiek nieks nepaskaito ir rašo toliau doh.gif
Eimi, naujokas ar ne man jokio skirtumo, bet kas ilgiau sėdi forume tas kažkaip paprašo per AŽ,o naujokai ne. Visiems taisyklės tos pačios mirksiukas.gif
Nu bet šiaip ar taip, tema ne apie tai doh.gif Kitą kartą galėsit kad ir 50 puslapių emailus skaityt, aš irgi galiu praleist mirksiukas.gif man nesunku, bet tema greičiau užsipildo per emailus, o ne per modelius thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 04 vasario 2006 - 12:40
o dabar turėsim skaityt kelis psl bambėjimų smoke.gif
įdėkit kas nors nuorodėlių naujų biggrin.gif einu pašniukštinėt po prancūzų saitus bigsmile.gif
Atsakyti
be aprašymo
user posted image
Atsakyti
Idekit koki nesunku rasteli megzti is plonos mocheros 4u.gif
Atsakyti
Panelės, pagalbos smile.gif Noriu įmesti vieną modeliuką, bet nemoku jo prisegti blush2.gif Patarkit nesusipratėlei, kaip tai padaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagi @ 2006 02 06, 15:00)
Panelės, pagalbos smile.gif Noriu įmesti vieną modeliuką, bet nemoku jo prisegti  blush2.gif Patarkit nesusipratėlei, kaip tai padaryt 4u.gif



Matai, mums naujokėms paveiksėlių dėti neleidžia. schmoll.gif Reikia surinkti 100 žinučių, tada leis.
Bet kaip supratau, jei turi kur nors internete savo fotoalbumą, tada per IMG gali įdėti nuorodą į savo paveiksliuką. mirksiukas.gif
Atsakyti

Aprašymas
ir jo pabaigauser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 09 vasario 2006 - 16:01
QUOTE(vilma Liu @ 2006 02 05, 12:26)
Idekit koki nesunku rasteli megzti is plonos mocheros 4u.gif

Maciau yra atskira tema apie mochera, gal ten ka rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką gražaus būtų galima nusimegzt iš džinsinių siūlų?
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 09 vasario 2006 - 18:47
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti