Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 3 dalis

QUOTE(Susiena @ 2006 02 03, 15:53)
Įdomus megztukas:

Labai įdomus thumbup.gif Ale aš, kerėpla, visus tuos siūliukus jaučiu per 3 dienas ištampyčiau blush2.gif
Atsakyti
[quote=Vaidullka @ 2006 02 03, 13:32]
Ar taip sunku visus emailus per AŽ rašyt? Tuoj vėl bus 2 puslapiai prašymų Aš ateinu pasižiūrėt idėjų, raštų, o ne jūsų emailų

[quote=Kozete,2006 02 03, 15:56]
Siaubas doh.gif , ko tu visada bambi.
Pyk, nepyk, bet kiek perskaitau postu visur viskas negerai. g.gif
[/quote]

man šaip irgi nepatinka tokie dalykai. iš vis tema galėtų būti be komentarų , ir ypač paveiksliukų kopijavimų. pvz kiek kartu įkeltas tas žydras megztinis? blink.gif tai ne tik aprauna forumą, bet ir skyrels tampa labai nepatogus, nepraktiškas. unsure.gif

Atsakyti
Merginos nesipykit.. 4u.gif ..Bet šiaip rimtai cituojant žinutę, geriau ją pakoreguoti..ir foto pratrinti..nes jaučiuosi kalta dabar, kad įkėliau tą melsvą megztuką doh.gif O asmenius klausimus pateikinėkime per AŽ..taip bus tikrai visoms daug papraščiau..ir neapsikraus visas skyrelis nesvarbia informacija.. 4u.gif
Atsakyti
Mergičkos, PADĖKIT, PAGELBĖKIT noriu aš nusimegzti pavasariui baltą švarkelį iš buklė siūlų, bet neišsirenku. Modeliuko norėčiau labiau klasikinio stiliaus nes esu apkūnoka.
Atsakyti
Pieniu jura jau baigiau megzti megztini su atskirom rankovem. Mezgiau super aptemptas rankoves rastu 3 geros, 3 blogos, tai nesmuksta. Kita savaite padarysiu foto ir galesiu imesti.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 02 03, 15:56)
Siaubas doh.gif , ko tu visada bambi.
Pyk, nepyk, bet kiek perskaitau postu visur viskas negerai.  g.gif

O tau nepatinka kad bumbu? Praleisk jei ką mirksiukas.gif Jei tau smagu pusę temos skaityt emailus, tai prašom skaityt mirksiukas.gif
Man nepatinka 25 puslapiai emailų tai ir bumbu mirksiukas.gif

QUOTE(Scarlett @ 2006 02 03, 16:07)
man šaip irgi nepatinka tokie dalykai. iš vis tema galėtų būti be komentarų , ir ypač paveiksliukų kopijavimų. pvz kiek kartu įkeltas tas žydras megztinis?  blink.gif tai ne tik aprauna forumą, bet ir skyrels tampa labai nepatogus, nepraktiškas.  unsure.gif

Oi Scarlet ir tu prisibumbėsi doh.gif
Atsakyti
Frida666, ačiū 4u.gif lauksim nuotraukytės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 02 03, 18:08)

O tau nepatinka kad bumbu? Praleisk jei ką  mirksiukas.gif Jei tau smagu pusę temos skaityt emailus, tai prašom skaityt  mirksiukas.gif
Man nepatinka 25 puslapiai emailų tai ir bumbu  mirksiukas.gif
Oi Scarlet ir tu prisibumbėsi  doh.gif



Vaidullka, jei nepatinka emailai, praleisk taip pat, jei ką lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na kliūna, nors tu ką, tie tavo dažni pabumpsėjimai, o ypač ant naujokių...
Sutinku, kad daug smagiau būtų tokios temos BE KOMENTARŲ, bet tada gal atidarant naują temą, tai reiktų ir pabrėžt-kad komentuot atskiroj temoj ar per AŽ

Ai, dar iš mano patirties...iš 7 užklausimų per AŽ sulaukiau tik...1 atsakymo, tai irgi manau turi įtakos "nenorui" susirašynėt až...

nu tai -taika drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš taikatik baigiau nerti tokį kostiumėlį
user posted image
Atsakyti
[quote=*DAIVA*,2006 02 04, 00:27]
Aš taikatik baigiau nerti tokį kostiumėlį


Nu garžu,ką ir bepasakysi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , kad man tokią figūrą verysad.gif . Ale jetus kaip šalta pasidarė bežiūrint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 02 03, 18:08)
O tau nepatinka kad bumbu? Praleisk jei ką  mirksiukas.gif Jei tau smagu pusę temos skaityt emailus, tai prašom skaityt  mirksiukas.gif
Man nepatinka 25 puslapiai emailų tai ir bumbu  mirksiukas.gif



Man irgi nepatinka skaityti, bet nesunku praversti ir tiek. Kažin kaip tavo manymu nusakyti, kad noriu schemutės iš to ir to puslapio, atskaičiavus nuo viršaus dešimto schemutės, jei tas žmogus idėjas 20 nuotruakų. unsure.gif
Man tai jokio skirtumo bumbėk kiek nori, parašiau dėl to, kad atkreipiau dėmesį, jog dažnai būni viskuo nepatenkinta, reiktų į viską žiūrėti kiek paprasčiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vvile @ 2006 02 04, 10:03)
Nu garžu,ką ir bepasakysi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , kad man tokią figūrą  verysad.gif . Ale jetus kaip šalta pasidarė bežiūrint  g.gif

Jooo. Į tokias grožybes pasižiūrėjus, ir valgyt nebesinori doh.gif
Bet aš irgi dėl šalčio sutinku biggrin.gif Ką tik iš pardės parėjau visa pamėlynavus biggrin.gif
Atsakyti