Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimos, esamos ekonomistės renkasi čia!

QUOTE(aggree @ 2011 06 07, 11:51)
Sveikos panelės, aš finansininkė smile.gif baigiau prieš kelis metus. Šiemet stoju į magistrą ir niekaip negaliu apsispręsti: Ekonominė politika ar apskaita ir auditas... Gal turit kokių minčių padėsiančių nors kiek susigaudyti kur paprasčiau ar geriau... lengviau...

Sveika,
aš taip pat mokausi ekonomiką VU ir dirbu apskaitininke (bet mažokai susiduriu su buhalterija, tik šiaip visokius darbelius darau man pavestus paprastesnius). Mastau apie buhalterinius kursus. Kaip manai, geriau tarkim VIKO kursus pasibaigti (180ak.val.), ar, kaip supratau, kaip tu stoti konkrečiai į buhalteriją ir pasibaigti pilnai?
Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heileja @ 2012 04 12, 13:21)
Sveikos,

gal kuri rašėte kursinį apie finansinę analizę? Visai užstrigau, jaučiuosi, lyg rašyčiau paprastą referatą, neišeina persilaužt sad.gif Gal kokių patarimų turite? Nebūtinai šia tema, apskritai apie kursinius smile.gif

o kas tiksliai tau neaisku, nes daba nelabai eina suprasti kur pasimetei
Atsakyti
QUOTE(Heileja @ 2012 04 12, 13:21)
Sveikos,

gal kuri rašėte kursinį apie finansinę analizę? Visai užstrigau, jaučiuosi, lyg rašyčiau paprastą referatą, neišeina persilaužt sad.gif Gal kokių patarimų turite? Nebūtinai šia tema, apskritai apie kursinius smile.gif


ka reiškia apie finansinę analizę?? tai gal darai finansinę analizę kažkokios imonės? aš dabar taip pat rašau tokį darbą. kokią įmonę pasiėmei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 04 19, 17:33)
ka reiškia apie finansinę analizę?? tai gal darai finansinę analizę kažkokios imonės? aš dabar taip pat rašau tokį darbą. kokią įmonę pasiėmei?  g.gif

as irgi rasiusi imones finansine analize
Atsakyti
Sveikos ekonomistės.
Sakykit kaip reikia gauti imones balanso skaicius?? Kaip is registru centro istraukti ta info? Ar gal kas turi koki sena darba ir galetu atsiusti? Darbo tikrai nekopijuosiu.

Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2012 04 20, 21:33)
Sveikos ekonomistės.
Sakykit kaip reikia gauti imones balanso skaicius?? Kaip is registru centro istraukti ta info? Ar gal kas turi koki sena darba ir galetu atsiusti? Darbo tikrai nekopijuosiu.


Ar nebūtų paprasčiau tiesiog pasirinkti įmonę ir tada ieškoti balanso jos? Kad ir šitame psl.:
http://www.nasdaqomx...=...ers&lang=lt

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2012 04 20, 20:33)
Sveikos ekonomistės.
Sakykit kaip reikia gauti imones balanso skaicius?? Kaip is registru centro istraukti ta info? Ar gal kas turi koki sena darba ir galetu atsiusti? Darbo tikrai nekopijuosiu.

jei pati imone tau neduoda balanso duomenu tai ju is niekur ir negausi. imk is to puslapio kur pries tai imete ten kotiruojamu imoniu jos privalo viesai skelbti informacija, dar gali viesuju istaigu balansus rasti internete, bet ju apskaita kiek kitokia
Atsakyti
dauguma AB'u turi pateikti tas ataskaitas.. o UAB'u tikrai nerasi 4u.gif

yra teo, ergo, lietuvos draudimo(daugumos daudimo imoniu ) ataskaitos.. 4u.gif
visokie kauno energija, lietuvos energija 4u.gif
labai gera psl imetė mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
As turbut ieskot nemoku, bet man nera to ko reikia, yra balansas, bet nera pelno nuostoliu ataskaitos, turiu toki viena pvz, bet nezinau kaip paciai pasiskaiciuoti pelno nuostoliu ataskaita...
Atsakyti
Pati nepasiskaičiuosi, jei tik balanso duomenis turi. Tai keisk įmonę, susirask tokią, kur ir balansas ir pelno (nuost.) ataskaitą yra, jei gali.
Atsakyti
jau tikrai nepaskaiciuosi pasiimk imone is kotiruojamu viesai ten ne tik palanso pelno nuostolio bet ir visas kitas ataskaitas rasi
Atsakyti
Bet tai kaip gali sitaip nesisekti doh.gif jobstvailiok nebegaliu verysad.gif gavau is buhalteres balansa, puse skaiciu ten nera, ka reikia paskaiciuot vis skaiciu pritrukstu...ar gali taip but. toks jausmas, kad istrinta puse skaiciu..
Atsakyti