Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimos, esamos ekonomistės renkasi čia!

Sveikos 4u.gif

Jungiuosi prie Jūsų. 4u.gif Studijuoju ekonomiką, vukhf, neakivaizdžiai, 5 kursas. Plius šiemet iš pardavimų vadybininkės pereinu į apskaitininkės pareigas, tad dabar intensyviai mokaus ir namie, ir darbe bigsmile.gif Tikiuosi tema taps aktyvesnė, padėsime viena kitai 4u.gif
Atsakyti
Labukas,
studijuoju buhalterinę apskaitą, kitąmet diplominio gynimas doh.gif gal galėtumėt man padėti blush2.gif turiu dvi temas diplominio ir nežinau kurią pasirinkti ax.gif
9. Įmonės nuosavybė: jos apskaita ir analizė
10. Įmonės turtas: jo apskaita ir analizė
Atsakyti
Aš pati tai rinkčiaus turto apskaita. Esu dirbusi toje srityje, ir manau, kad daugiau medžiagos šia tema eina rasti. Juk ir apskaitos standartu daug yra šiuo klausimu. Juk ir ilgalaikis, trumpalaikis turtas, materialus ir nematerialus, kasos, banko dokumentacija, inventorizacijos, ir t.t.
Bent man būtų ši tema lengvesnė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ir aš norėčiau jungtis į šią temą, esu ketvirtakursė finansų ekonomikos studentė smile.gif mokausi neakivaizdžiai, jau paskutiniai metai, tik nežinau kaip eisis visus baigiamuosius darbus rašyti, vaikučiai namie, labai sunku laiko laisvo rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2010 11 16, 13:30)
Sveikos 4u.gif  ir aš norėčiau jungtis į šią temą, esu ketvirtakursė finansų ekonomikos studentė smile.gif mokausi neakivaizdžiai, jau paskutiniai metai, tik nežinau kaip eisis visus baigiamuosius darbus rašyti, vaikučiai namie, labai sunku laiko laisvo rasti smile.gif

labas, o tai tu 2007m istojusi?gal kartais kartu mokomes?
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Gal kuri atsimena klausimus Viešųjų finansų egzamino pas Čepienę. Būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as i jusu gretas, nors man jau paskutiniai metai KTU 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif studijuoju ekonomiką VU KHF, dar tik antras kursas ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

jungiuos ir as prie jusu... VDU ekonomika 3 kursas, dienines.. (siaip turetu buti jau 4,bet akademines buvau paemus... ) tai va, dabar leliu auginu ir mokslus grauziu prie to pacio biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos as is MRU ekonomikos magistranturos paskutinis kursas.

Panos gal kas turi medziagos apie pajamu pripazinima, pajamu dydi? Turi tik ta bazine, bet man reiketu daugiau. Gal galetumete padet?? MBD dega visi terminai

jei nesunku atsiuskite medziaga i grace_L_GR@yahoo.com

Buciau labai dekinga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Emyli @ 2011 03 31, 18:54)
Sveikos as is MRU ekonomikos magistranturos paskutinis kursas.

Panos gal kas turi medziagos apie pajamu pripazinima, pajamu dydi? Turi tik ta bazine, bet man reiketu daugiau. Gal galetumete padet?? MBD dega visi terminai

jei nesunku atsiuskite medziaga  i grace_L_GR@yahoo.com

Buciau labai dekinga 4u.gif



Papiroose!! mes gi is balanduku abidvi:))!

Beja, kam idomu ir iesko naudingos info arba tiesiog nori perziuret disertacijas, publikacijas arba baigiamuosius darbus galiu pasiulyt apsilankyt:
http://aleph.library..._name=base-list
geriuasias saltinis -Lietuvos elektronines tezes ir disertacijos (zinoma pravartu perziureti visus saltinius)

Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Emyli @ 2011 03 31, 17:57)
Papiroose!! mes gi is balanduku abidvi:))!




bigsmile.gif geras...

gaila, neturiu nieko kas tau tiktu... per mazai kompetencijos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papiroose: 31 kovo 2011 - 19:29
Sveikos,

turiu klausimą biggrin.gif man reikia knygos, iš kurios galėčiau mokytis dirbti su Excelio makrokomandom ir pan. navarotais, gal galitę kažką rekomenduoti? g.gif
Atsakyti