Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės "MEDYNĖLIS"

QUOTE
tad nedrąskyk be reikalo akių.

bigsmile.gif oho, kokiu mameliu esama

ir netujikit zmoniu , gal knygute apie bendravimo kultura pasiskaitykit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Valmiera @ 2010 09 25, 18:04)
Tamsta ne gražbyliauk, o geriau dar kartą pasiskaityk prieš tai mano rašytą žinutę. Aš ir nesakiau, kad prailgintoje grupėje būna 1-2 vaikai. Iki 18,30 val. jų tik tiek ir telieka, visus kitus tėvai pasiima anksčiau.

Mano pačios vaikas 2 metus vaikščiojo į prailgintą grupę, todėl puikiai žinau, kokia yra situacija. O dabar lankom Geniuką grupę pas Danutę, tad nedrąskyk be reikalo akių.


Nieko sau kultūra Jūsų. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(jurga99 @ 2010 09 25, 18:09)
sutinku ir as kad reiktu visiems rasyti prasymus del ilgesnio drabo laiko,manau tikrai atsiras dauguma kad nors pusvalandi prailgintu,nes tas pats pusvalandis tai labai daug ka reiskia


Mums taip pat 30 min. daug ką reiškia. Jei bent iki 19 val. dirbtų būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mažytis raktelis @ 2010 09 26, 09:04)
Nieko sau kultūra Jūsų.  blink.gif
Papildyta:
Mums taip pat 30 min. daug ką reiškia. Jei bent iki 19 val. dirbtų būtų  thumbup.gif

taip tikrai nors iki 19h.bet direktore per susirinkima taip ir pasake kad galbut ir padarys kad dirbtu iki 19h. o tas galbut tai priklausys nuo paciu teveliu,kiek prasymu bus del to
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 09 26, 20:56)
taip tikrai nors iki 19h.bet direktore per susirinkima taip ir pasake kad galbut ir padarys kad dirbtu iki 19h. o tas galbut tai priklausys nuo paciu teveliu,kiek prasymu bus del to


Jei ką išgirsite, kad renka prašymus, informuokite, aš taip pat nunešiu tuomet prašymą.

Iki.
Atsakyti
butinai bet cia jau reiktu patiems teveliams imtis iniciatyvos,kalbetis su aukletoja,net gi manau su pacia direktore,surinkti mums parasus kad norime kad prailgintu darbo laika,tada direktore spres manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 09 27, 09:00)
butinai bet cia jau reiktu patiems teveliams imtis iniciatyvos,kalbetis su aukletoja,net gi manau su pacia direktore,surinkti mums parasus kad norime kad prailgintu darbo laika,tada direktore spres manau  g.gif


man kol kas tai neaktualu, bet geriausia būtų, jei koks tėvelis / mamytė pridarytų prašymų kopijų, palikdamas vietos pavardėms ir parašams ir išnešiotų į grupes.. ax.gif Nereikėtų kvaršinti galvos ir auklėtojoms, nes pasakymas tikrai būtų: jei suorganizuosit, inicijuosit, grupė bus mirksiukas.gif
Atsakyti
na va mano vaikas siandien liko grupeje visa diena ir gerai miegojo su visais vaikuciais clap.gif
drugeliu prailginta grupe bus zuikuciu grupeje tik iki 18h doh.gif reikia daryt kazka kad nors iki 18:30 g.gif
Atsakyti
nuo spalio 1 dienos zuikuciu grupe taps prailginta, bet ten bus ne tik lopselinukai, bet ir siek tiek vyresni vaikuciai.
Be to aukletoja sake, kad darbo laikas sutrumpintas, nes sumazejo etatu sad.gif nepatogu man, nes is darbo kaip be galvos lekti tenka, bet suprantu ir aukletojas ir nemanau, kad prailgins viso darzelio grupes, nebent daugiau prailgintu padarytu jei poreikis butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 09 27, 17:53)

drugeliu prailginta grupe bus zuikuciu grupeje tik iki 18h  doh.gif  reikia daryt kazka kad nors iki 18:30  g.gif



O, naujieną sužinojau tongue.gif kad prailginta bus Zuikučių grupėje. Atrodo auklėtoja per susirinkimą apie tai nieko neminėjo. Tik buvo pasakyta, kad apskritai planuojama dar kelias prailgintas grupes padaryti - atskirai lopšelinukams, atskirai darželinukams g.gif O gal ką ir praklausiau blush2.gif
Tai jeigu prailgintu režimu dirbs vakare, tai gal ir ryte Zuikučių grupė dirbs nuo 6.30? Kokia čia tvarka planuojama?
Atsakyti
QUOTE(Moufingirl @ 2010 09 27, 18:38)
nemanau, kad prailgins viso darzelio grupes, nebent daugiau prailgintu padarytu jei poreikis butu smile.gif


aišku, kad ne. Geriausiu atveju, dvi grupės - viena vyresniems, viena mažiukams

QUOTE(miselegancija @ 2010 09 27, 22:50)
tai gal ir ryte Zuikučių grupė dirbs nuo 6.30? Kokia čia tvarka planuojama?


labai neįtikima būtų.
Atsakyti
Šiandien ryte mačiau skelbimą, kad Zuikučių grupė nuo spalio 1 d. dirbs nuo 6.30 iki 18 val., o ilgiau bus galima palikti Geniukų grupėje, bet blush2.gif vaje vaje, kai neaktualu, tai ir neįsidėmėjau kito darbo laiko blush2.gif
Atsakyti
taip taip ir as pamaciau kad prailginta zuikuciu grupe dirbs iki 18h o dar vien prailginta geniuku iki 18:30.tai vaikas bus vedziojamas net per dvi prailgintas grupes? doh.gif
Atsakyti