Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės "MEDYNĖLIS"

http://www.delfi.lt/...s.d?id=24104748
Atsakyti
Na, bent jau man medynėlyje niekada neiškilo toks klausimas ką daryti jeigu vėludavau pasiimti vaiką iš darželio. Auklėtoja irgi sakydavo juk jos toks darbas ir sakė nesijaudinti jeigu nespėju pasiimti laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2010 09 23, 15:16)
Na, bent jau man medynėlyje niekada neiškilo toks klausimas ką daryti jeigu vėludavau pasiimti vaiką iš darželio. Auklėtoja irgi sakydavo juk jos toks darbas ir sakė nesijaudinti jeigu nespėju pasiimti laiku  4u.gif


aš pernai vieną kartą pavėlavau turbūt 10-12 min, kadangi buvome tik perėję iš kito daržo ir nežinojau, kad mūsų grupė taip trumpai dirba. Auklėtoja mūsiškį išvedinėjo iš grupės ir rakino duris.. Negaliu sakyti, gražiai pasakė, kad nerimavo, kas man atsitiko, bet džiaugsmu nei auklėtoja, nei šeimininkė irgi labai aiškiai netryško mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2010 09 23, 16:56)
aš pernai vieną kartą pavėlavau turbūt 10-12 min, kadangi buvome tik perėję iš kito daržo ir nežinojau, kad mūsų grupė taip trumpai dirba. Auklėtoja mūsiškį išvedinėjo iš grupės ir rakino duris.. Negaliu sakyti, gražiai pasakė, kad nerimavo, kas man atsitiko, bet džiaugsmu nei auklėtoja, nei šeimininkė irgi labai aiškiai netryško  mirksiukas.gif


Tai tada nuo auklėtojos priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valmiera @ 2010 09 23, 12:46)
O tu ar bent įsivaizduoji, kiek gi tų vaikų būna prailgintoje grupėje iki 18,30 val. - vos 1-2 vaikai. Dėl tokio skaičiaus tikrai niekas nieko nekeis.
Didžioji dalis dirbančių mamų veda vaikus į darželius ir kažkaip suspėja vaikus pasiimti. Suspėja visur susisukti smile.gif .

Tu geriau mažiau verkšlenk, o su savo darbdaviu pasiderink darbo laiką. Tuomet ir darbą spėsi nudirbti ir vaiką iš darželio pasiiti mirksiukas.gif .
Kai paskaitau tavo postus, tai tai tau viskas, kas vyksta darželyje yra negerai. Esi iš tų žmonių, kuris daug rėkia, bet nieko nedaro doh.gif .

Atleisk, tikrai nenorėjau įžeisti, bet jau nusibodo tas tavo nuolatinis verkšlenimas, burbuliavimas ir nepasitenkinimo reiškimas 4u.gif .


na bet jūs ir akiplėšė atsiprašant.

Vaikų budinčioje grupėje būna tikrai ne 1 ir ne2. pati vedu vaiką į budinčią, kadangi ilgai dirbu tai nespėju paimti, vyras vargais negalais išsiprašo anksčiau iš darbo, kad spėtų paimti vaiką iki puse 7 (vyras dirba už vilniaus iki 18 val.), tai kaip atvažiuoti per kamščius iš vilniaus rajono paimti vaiką per 30 min. NEREALU. Tikrai kažką reikia galvoti su budinčia, nes ką darytė tėvams, kurie dirba iki 6 vakaro? Auklę samdyti, kad vaiką parvestų kasdien, tikrai nekiekvieno kišeinei.
Papildyta:
QUOTE(juratela @ 2010 09 23, 16:16)
Na, bent jau man medynėlyje niekada neiškilo toks klausimas ką daryti jeigu vėludavau pasiimti vaiką iš darželio. Auklėtoja irgi sakydavo juk jos toks darbas ir sakė nesijaudinti jeigu nespėju pasiimti laiku  4u.gif


Oho kokia šauni auklėtoja, gal išduosite kuri, nes mūsų grupėje tai tik po 5,20 ir iškarto į budinčią.
Atsakyti
QUOTE(mažytis raktelis @ 2010 09 24, 08:41)
Oho kokia šauni auklėtoja, gal išduosite kuri, nes mūsų grupėje tai tik po 5,20 ir iškarto į budinčią.


Tai čia paruošiamukų auklėtoja Danutė (jos grupė būdavo budinti), bet aš nespėjau pasiimti iki 18.30val. ax.gif
Papildyta:
Bet ir aukl. Onutė į paruošiamukus vesdavo tik sulaukus 17.30val., nebent paskambindavau kad jau būsiu tai ir sulaukdavo.
Papildyta:
Manau, jeigu negali suderinti laiko su darbdaviu, tai reikia kalbėtis su auklėtojom wink.gif Aišku jeigu būtų išspręsta budinčios grupės darbo laiko prailginimas, tai tikrai manau būtų daug kam į naudą 4u.gif
Atsakyti
na va aciu mamos kad mane palaikote,istikruju ne as viena "verkslenu" kaip kazkas sake del sios problemos darzelio darbo laiko,taip teisingai ne visu kiseniei samdytis aukle,o uz to darbo laikaisi kaip tik igaledmas,nes gyventi kazkaip reikia,nes ir taip ta bedrabyste doh.gif ,tai darbe nepaisidirbinesi del savo seimyniniu problemu schmoll.gif
Atsakyti
Oho kokios karstos diskusijos cia uzvire smile.gif

Na as is kart pagalvojau, kaip cia bus kai i darba eisiu. Nes per 20min. niekaip nespesi atvaziuot iki darzelio. O darbdaviai dabar tikrai nesitaikys prie darzelio laiko, jie tik ir klausineja ar bus kam vaika priziureti , jei sirgs ir t.t.
Yra prailginta grupe, tai man jos laikas tinka pilnai, tik nesinori vaiko atvest i viena grupe, paskui pasiims i kita, ir vel nuves i prailginta. Didesniems gal lengviau tos permainos, bet lopselinukams tai sunkoka, jie juk ir savo grupej dar paverkslena.

Na o musu aukletoja Irina tai tikrai uzsiima su vaikais, jau visa savaite uz duru prasedejau, tai girdejau kaip bendrauja, kaip zaidzia, daineles dainuoja, ir i sale veda. Man kolkas patinka labai ji.
Atsakyti
suprantu as ir mamytes, kurios velai darba baigia, bet suprantu ir aukletojas.
Jeigu darzelis jau senokai dirba tokiu laiku, t.y. iki 17.30 + prailginta grupe iki 18.30, gal nebuvo poreikiu is teveliu puses, kad dirbtu kitu laiku?
Juk yra tik viena prailginta grupe, vadinasi dauguma tevu speja vaikus pasiimti ir uztenka vienos grupes. O jeigu tokia padetis netenkina, manau reiktu rasyti prasymus ir siuklyti keisti darbo laika, o ne tusciai diskutuoti smile.gif

Pati siuo metu speju pasiimti mazyle, taciau nuo lapkricio men dirbsiu iki 18 val ir pasiimti laiku nebegalesiu ir siuo metu ieskau aukles kuri galetu parsivesti mazyle ir su ja pabuti kol as arba vyras galetu grizti.
Taciau jeigu pasikeistu darzelio darbo laikas, man butu daug paprasciau ir tikrai prisideciau prie tokios inciatyvos:)

Atsakyti
QUOTE(mažytis raktelis @ 2010 09 24, 07:41)
na bet jūs ir akiplėšė atsiprašant.

Vaikų budinčioje grupėje būna tikrai ne 1 ir ne2. pati vedu vaiką į budinčią, kadangi ilgai dirbu tai nespėju paimti, vyras vargais negalais išsiprašo anksčiau iš darbo, kad spėtų paimti vaiką iki puse 7 (vyras dirba už vilniaus iki 18 val.), tai kaip atvažiuoti per kamščius iš vilniaus rajono paimti vaiką per 30 min. NEREALU. Tikrai kažką reikia galvoti su budinčia, nes ką darytė tėvams, kurie dirba iki 6 vakaro? Auklę samdyti, kad vaiką parvestų kasdien, tikrai nekiekvieno kišeinei.
Papildyta:
Oho kokia šauni auklėtoja, gal išduosite kuri, nes mūsų grupėje tai tik po 5,20 ir iškarto į budinčią.


Tamsta ne gražbyliauk, o geriau dar kartą pasiskaityk prieš tai mano rašytą žinutę. Aš ir nesakiau, kad prailgintoje grupėje būna 1-2 vaikai. Iki 18,30 val. jų tik tiek ir telieka, visus kitus tėvai pasiima anksčiau.

Mano pačios vaikas 2 metus vaikščiojo į prailgintą grupę, todėl puikiai žinau, kokia yra situacija. O dabar lankom Geniuką grupę pas Danutę, tad nedrąskyk be reikalo akių.
Atsakyti
QUOTE(Moufingirl @ 2010 09 25, 10:57)
suprantu as ir mamytes, kurios velai darba baigia, bet suprantu ir aukletojas.
Jeigu darzelis jau senokai dirba tokiu laiku, t.y. iki 17.30 + prailginta grupe iki 18.30, gal nebuvo poreikiu is teveliu puses, kad dirbtu kitu laiku?
Juk yra tik viena prailginta grupe, vadinasi dauguma tevu speja vaikus pasiimti ir uztenka vienos grupes. O jeigu tokia padetis netenkina, manau reiktu rasyti prasymus ir siuklyti keisti darbo laika, o ne tusciai diskutuoti smile.gif

Pati siuo metu speju pasiimti mazyle, taciau nuo lapkricio men dirbsiu iki 18 val ir pasiimti laiku nebegalesiu ir siuo metu ieskau aukles kuri galetu parsivesti mazyle ir su ja pabuti kol as arba vyras galetu grizti.
Taciau jeigu pasikeistu darzelio darbo laikas, man butu daug paprasciau ir tikrai prisideciau prie tokios inciatyvos:)


sutinku ir as kad reiktu visiems rasyti prasymus del ilgesnio drabo laiko,manau tikrai atsiras dauguma kad nors pusvalandi prailgintu,nes tas pats pusvalandis tai labai daug ka reiskia
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 09 25, 18:09)
sutinku ir as kad reiktu visiems rasyti prasymus del ilgesnio drabo laiko,manau tikrai atsiras dauguma kad nors pusvalandi prailgintu,nes tas pats pusvalandis tai labai daug ka reiskia



visiems vis tiek neįtiks darželio darbo laikas. Man pvz., norėtųsi, kad pagrindinė grupė (ne prailginta) dirbtų anksčiau, pvz., nuo 7 val., o pvz., darbo pabaigos laikas, pusėtinai tenkina. Nes aš taip pat nenoriu vedžioti po prailgintas grupes savo vaiko. Tai, kad kiek tėvų, tiek nuomonių ir pageidavimų.
Didžiausia problema yra tiems tėvams, kurių darbo laikas prasideda nuo 7 val. ryto arba baigiasi po 20 val. Bet kažkaip ir jie sugeba išspręsti šią problemą. Ir nemanau, kad pusvalandžiu prailgintas darželio darbo pradžios/pabaigos laikas visiškai išspręs visų tėvelių problemas.
Atsakyti