Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės "MEDYNĖLIS"

Mes lankeme kita darzeli, o i si tik siais metais "atsikraustome" smile.gif praeitais metais nepatekome cool.gif kaip atsiliepimai del aukletoju? kokie pliusasi darzelio/minusai? busiu labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(knopke22 @ 2012 08 20, 16:01)
Sveikos wink.gif gal yra cia mumyciu, kuriu vaikuciai lankys nuo rugsejo Voveriuku grupe?

labukas mes eisim i voveriuku grupe smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*gerda* @ 2012 08 20, 16:32)
mes turetume lankyti.  4u.gif  Bet vasara neleidziu, tai dar  nepasitikslinau. o jus, kurioje buvote lopselineje? Maniskis ziogeliuose.

o jus nezinot kokia aukletuoja bus?
Atsakyti
Berots Lilija. Kazka girdejau is kitu. Bet suzinosime pirmadieni. smile.gif smile.gif
Papildyta:
o kaip atsiliepimai? ka reikia tureti pirmajai dienai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke22 @ 2012 08 29, 09:22)
Berots Lilija. Kazka girdejau is kitu. Bet suzinosime pirmadieni. smile.gif smile.gif
Papildyta:
o kaip atsiliepimai? ka reikia tureti pirmajai dienai?  4u.gif

man net nepasake kelinta,mes dar med komisija nepraejom,taip netiketa gavau sms kad patekom
Atsakyti
QUOTE(knopke22 @ 2012 08 21, 09:59)
Mes lankeme kita darzeli, o i si tik siais metais "atsikraustome" smile.gif praeitais metais nepatekome  cool.gif  kaip atsiliepimai del aukletoju? kokie pliusasi darzelio/minusai? busiu labai dekinga.


Na, turejome viena aukletoja - Edita, o padedavo Ana, tai, kadangi mano vaikui buvo gerai, tai ir as esu patenkinta. Pliusu minusu nepadeliosiu, nes kito darzelio nesame lanke, isskyrus pries lopseli pusmeti nekasdien eidavo i dienos centra pusdieniui. Tik man kliuva vienas dalykas, kad gana trumpai dirba grupes, kai pradesiu dirbt, nespesiu pasiimt jauciu, teks keliaut i prailginta turbut. Ir dar yra bendra beda, kad su rimtom slogom ir kosuliais budavo atveda vaikus, ko pasekoje man sirgdavo abu, mazasis sunkiai.

QUOTE(boruzite @ 2012 08 28, 17:25)
labukas mes eisim i voveriuku grupe smile.gif
Papildyta:

o jus nezinot kokia aukletuoja bus?


Voveriuku grupes aukletoja Lilija, kaip ir rase cia jau.

O del pazymos, pamirsau paklaust, kai skambinausi, bet man rodos, turetu but iki kazkurios dienos galima ja pristatyt, ne tai, kad pirma diena g.gif Mes eisime ryt pas gydytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *gerda*: 29 rugpjūčio 2012 - 12:56
mes irgi ryt einam pas daktare
Atsakyti
O del to kelinta val. tai pusryciai siaip 8 ryto - matyt mes ant pusryciu ateisim, galvoju
Atsakyti
mes penktad.einam pas gydytoja. Pirmadieni jauciu irgi is pat ryto atkeliausim. Na mes kai lankeme darzeli , tai buvo is tirkruju super, aukletojos nuostabios, vaikas mielai eidavo, o del slogos ar kosulio tai yra gincitinas dalykas, jeigu kosulys tai galimos ligos pozymis, o jeigu sloga tai nevisada, musu mazylis sloguoja nuo velyvo rudens iki velyvo pavasario, atseit alergija kazkokia, aisku nevarvanti nosis, bet ciaudo, ir siek tiek slogoja. o iki kelintos val.darzelis? darbuojames iki 17,00 val., tai apie 17,30 val. visada paimdavome. Bet tfu tfu, ziema tik kelis kartus sirguliavo....
Papildyta:
tik pusryciai budavo 9,00val., kas buvo lb patogu.
Papildyta:
Radau info:
tik kodel butent iki 17,24 val. smile.gif

"Pagrindinės grupės dirba nuo 7.30 val. iki 17.24 val. Budinčios grupės – nuo 6.30 val. iki 18.30 val."
Atsakyti
QUOTE(knopke22 @ 2012 08 29, 16:56)
mes penktad.einam pas gydytoja. Pirmadieni jauciu irgi is pat ryto atkeliausim. Na mes kai lankeme darzeli , tai buvo is tirkruju super, aukletojos nuostabios, vaikas mielai eidavo, o del slogos ar kosulio tai yra gincitinas dalykas, jeigu kosulys tai galimos ligos pozymis, o jeigu sloga tai nevisada, musu mazylis sloguoja nuo velyvo rudens iki velyvo pavasario, atseit alergija kazkokia, aisku nevarvanti nosis, bet ciaudo, ir siek tiek slogoja. o iki kelintos val.darzelis? darbuojames iki 17,00 val., tai apie 17,30 val. visada paimdavome. Bet tfu tfu, ziema tik kelis kartus sirguliavo....
Papildyta:
tik pusryciai budavo 9,00val., kas buvo lb patogu.
Papildyta:
Radau info:
tik kodel butent iki 17,24 val.  smile.gif

"Pagrindinės grupės dirba nuo 7.30 val. iki 17.24 val. Budinčios grupės – nuo 6.30 val. iki 18.30 val."


aisku gincas yra sloga, bet sakau, jau su stazu slogos klausimais ir lyg ir nesu panikuotoja del isvarvejusios siaip nosies, bet zinau visko bus, kai grisiu i darba. Bet kai pati sedejau atsimenu pirma diena grupeje su savo vaiku ir kitu lopsyje ir maciau vaiku su pulinga sloga, nu tai jau taip neturetu buti. Po keliu dienu aisku maniskiai susirgo. Nors dar maitinu pati, kazkodel brolis nuolat uzsikrecia, na, ka darysi, isaugsim, svarbu, kad nebutu kaip pernai bronchitas po bronchito (slogos komplikacija). O alergija as pati turiu ir labai stipria.
Darbo laikas idomus, nes jau penkta maniskis likdavo paskutinis doh.gif na budavo kelis po penkiu isveda i prailginta.
Atsakyti
mano nuomone, jeigu jau matosi kad vaikas "ant ribos" susirgimui kazkaip stengiesi visom "keturiom" kad tik nesusirgtu dar labiau ir jokiu kalbu apie darzeli, nekalbant apie uzkretima kitus, gaila gi ir savo vaiko...taciau taip, yra teveliu kurie leidzia serganti vaika..baisu net pagalvot..bet gal nera kitos iseites jiem??? nzn,visuomet randi sprendima.... o ka aukles i tai?
Atsakyti
QUOTE(knopke22 @ 2012 08 30, 15:54)
mano nuomone,  jeigu jau matosi kad vaikas "ant ribos" susirgimui kazkaip stengiesi visom "keturiom" kad tik nesusirgtu dar labiau ir jokiu kalbu apie darzeli, nekalbant apie uzkretima kitus, gaila gi ir savo vaiko...taciau taip, yra teveliu kurie leidzia serganti vaika..baisu net pagalvot..bet gal nera kitos iseites jiem??? nzn,visuomet randi sprendima.... o ka aukles i tai?



Na, aukletojos pozicija buvo tokia neutrali - kad jus tevai susirinkimo metu susitarkit, nes aceit jai buvo atveju, kai vaikas akivaizdziai serga, o pristato pazyma, kad sveikas. O susirinkimo metu tevai sauke, kad neturi, kur vaika det, reik i darbus. Zinoma, kai as eisiu i darba, matysim, kaip man deliosis, neimsiu biuletenio del uzimtos nosies, ar vieno skaidraus laso, bet jeigu varva negraziai, pulingai - tai ner kalbos, kad rimta yra ir pati vaika reik pasaugot. O kokia dabar bus aukletojos pozicija - suzinosim. mirksiukas.gif Man tik gaila mano mazylio buvo, tikiuos sie metai bus geresni mums..
Atsakyti
na aš tikrai netylėsiu dėl sergančių vaikų..nes gaila savo mažylio....
kur palikti? yra valandinės auklės ligos atveju, jos manau priėinamos finansine prasme visiems...aišku būna atveju kai yra sunku ar pan., tačiau tai nėra sprendimas ligota vaiką leisti į darželį. Žiūrėsim kaip čia bus, tikiuos mano vaikiukas bus toks stiprus kaip anais metais... ax.gif
Atsakyti