Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės "MEDYNĖLIS"

QUOTE(bubuu @ 2011 09 14, 11:23)
Labas,

na va ir mes zuikuciu grupe lankom, bet va trys dienas palankem ir jau susirgo sad.gif liudesys visiskas.

Beja Zuikuciu mamaytes, sakau gal susikuriam Gmaile ar kur kokia tema,k ad galetume aptarti mum rupimus klausimus, psaidalint dziaugsmeliais ir vargeliais?  ax.gif

būtų neblogai tokią kažkokią uždaresnę temą drinks_cheers.gif
sveikit 4u.gif , o kas nutiko? Maniškis rytoj ateis- pradėsim pratintis. unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 09 14, 10:28-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2011 09 14, 10:28)
būtų neblogai tokią kažkokią uždaresnę temą  drinks_cheers.gif
sveikit 4u.gif , o kas nutiko? Maniškis rytoj ateis- pradėsim pratintis.  unsure.gif



brukstelkit i AZ savo meila wink.gif

o sergam tai sloga nenormalia, bakterine, pradejom antibiotikus gert sad.gif zodziu tikiuosi greit pasveiksim ir keliausim vel pas zuikucius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuu @ 2011 09 14, 12:40)
brukstelkit i AZ savo meila wink.gif

o sergam tai sloga nenormalia, bakterine, pradejom antibiotikus gert sad.gif zodziu tikiuosi greit pasveiksim ir keliausim vel pas zuikucius smile.gif

Ok,
Zuikučiai, junkitės bigsmile.gif
Atsakyti
Labos,

ar yra kas is ziogeliu grupes?
Mes paejom tris dienas ir jau mano abu zuikiai serga verysad.gif mazylis pirma kart. Jus man paaiskinkit, kodel tevai veda snargletus vaikus? Pirmadieni buvau kartu su savuoju grupeje, maciau bent trys tokie. Aukletoja sake, jie siandie irgi sekmingai atvesti. Man labai pikta, kodel mes turime sirgti del kazkieno ne siaip slogeles, bet zaliu snargliu. Kaip kitose grupese sprendziamas sis klausimas?
Atsakyti
QUOTE(*gerda* @ 2011 09 15, 09:34)
Labos,

ar yra kas is ziogeliu grupes?
Mes paejom tris dienas ir jau mano abu zuikiai serga  verysad.gif mazylis pirma kart. Jus man paaiskinkit, kodel tevai veda snargletus vaikus? Pirmadieni buvau kartu su savuoju grupeje, maciau bent trys tokie. Aukletoja sake, jie siandie irgi sekmingai atvesti. Man labai pikta, kodel mes turime sirgti del kazkieno ne siaip slogeles, bet zaliu snargliu. Kaip kitose grupese sprendziamas sis klausimas?

susirinkime turit griežtai kelti šitą klausimą, nes auklėtoja praktiškai pajėgė, jei tėvai gauna iš gydytojo pažymą, ji privalo priimti.
Atsakyti
QUOTE(*gerda* @ 2011 09 15, 08:34)
Labos,

ar yra kas is ziogeliu grupes?
Mes paejom tris dienas ir jau mano abu zuikiai serga  verysad.gif mazylis pirma kart. Jus man paaiskinkit, kodel tevai veda snargletus vaikus? Pirmadieni buvau kartu su savuoju grupeje, maciau bent trys tokie. Aukletoja sake, jie siandie irgi sekmingai atvesti. Man labai pikta, kodel mes turime sirgti del kazkieno ne siaip slogeles, bet zaliu snargliu. Kaip kitose grupese sprendziamas sis klausimas?



na musu grupei nepastebejau tokiu vaikiuku... aisku jiems ten nosytes bega... bet ne del slogos, o del verkimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuu @ 2011 09 15, 10:20)
na musu grupei nepastebejau tokiu vaikiuku... aisku jiems ten nosytes bega... bet ne del slogos, o del verkimo sad.gif

auklytė sakė būna, kad ir su temperatūra atveda... ir su gydytojo pažyma, kad sveikas.
Atsakyti
smile.gif+2011 09 15, 09:22-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2011 09 15, 09:22)
auklytė sakė būna, kad ir su temperatūra atveda... ir su gydytojo pažyma, kad sveikas.



kokios malonios perspektyvos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuu @ 2011 09 15, 10:48)
kokios malonios perspektyvos sad.gif

kitą savaitę bus susirinkimas mirksiukas.gif aptarsim šitą klausimą.
Atsakyti
smile.gif+2011 09 15, 09:50-->
QUOTE(Snieguole smile.gif @ 2011 09 15, 09:50)
kitą savaitę bus susirinkimas  mirksiukas.gif  aptarsim šitą klausimą.


o jau sake tiksliai kada?
Atsakyti
QUOTE(bubuu @ 2011 09 15, 11:01)
o jau sake tiksliai kada?

visiems pati auklėtoja pasakys. mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai sakau, kad maciau tris snargletus vaikus pirmadieni, tikrai ne nuo verkimo, nes su mazyliu pusantros valandos grupeje teko pabuti, nes pirma diena buvo Joriui. O vakar netgi aukletoja sake vienam is tu vaiku netgi zali snargliai bega, ir atejusiai pasiimti mamai ta sake. O si ryta tas pats vaikas vel sekmingai yra grupeje. Aukletoja vakar sake, kad ir seimininkelei jau snarglys pasirode, zodziu.. Pas mus susirinkimas bus sake spalio pirma savaite, kai visi vaikai jau bus pradeje lankyti. Perpektyvos nekokios del ligu.. Bet laikyt vyresnelio namuos nenoriu, jam patinka darzely, net siandie klause ar eisime, megsta vaikus kitus, zaisti, veiklas megsta.
Atsakyti