Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės "MEDYNĖLIS"

Ar yra mamyciu kuriu vaikuciai pateko su mano suneliu i Vytureliu grupe ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elingami: 30 rugpjūčio 2011 - 17:10
Yra, mes lankom Vytureliu grupe pas aukletoja Ugne smile.gif
Atsakyti
Mes nuo rugsejo 5d. irgi lankysim Vytureliu grupe smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat lankome Vyturėlių grupę, tik kad ne naujokė maniškė, nuo 2-ų metukų lankom šį darželį.
Atsakyti
QUOTE(panteriuke @ 2011 08 31, 10:56)
Yra, mes lankom Vytureliu grupe pas aukletoja Ugne smile.gif



QUOTE(Nermin @ 2011 08 31, 13:54)
Mes  nuo  rugsejo 5d.  irgi lankysim Vytureliu grupe smile.gif



QUOTE(Vyneta @ 2011 08 31, 15:36)
Mes taip pat lankome Vyturėlių grupę, tik kad ne naujokė maniškė, nuo 2-ų metukų lankom šį darželį.


oho nesitikejau kad cia musu tiek jau daug, mes tai naujokai pirma karta einam smile.gif kolkas lyg sekasi neblogai thumbup.gif o kaip jums sekasi? 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, neblogai mums sekasi, bet kad maniškė neturi nieko prieš darželį, jai ten patinka, viskas kaip ir gerai. Nėra jokių tragedijų rytais - nenoriu/neisiu ir pan. Vyresnėlė mano sunkiau skiriasi su manim, jautriau reaguoja, bet irgi dieną viskas būna gerai, tik išsiskyrimas sunkokas.

Jeigu naujokas, tai pirmom dienom/savaitėm būna viskas liuks. Paskui daugumai ateina tas nenoras, adaptacija taip sakant. Bet viskas išgyvenama mirksiukas.gif

Auklėtoja tikrai šauni - jauna, energinga, domisi, užsiima, myli ir rūpinasi 4u.gif Mano vyresnėlė iš jos iškeliavo į priemokyklinę grupę. Labai norėjau, kad ir mažoji patektų pas tą pačią bigsmile.gif
Atsakyti
Įdomu kaip sekasi Zuikučių naujokams? bigsmile.gif Kokie įspūdžiai, kaip auklėtojos?
Atsakyti
Mes irgi norejom pakliuti pas aukletoja Ugne, nes girdejom geru atsiliepimu. Tik dabar mes sirguliuojam, lyg kazkokia infekcija pasigavom slapimo taku.
Atsakyti
Mes jau lankom zuikučius. kiek aš mačiau tai visi vaikai laikosi neblogai. dvi mergytes labai drąsios, o kiti visi naujokėliai, tai adaptuojasi vaikučiai.
Atsakyti
Labos,

Mano vyresnelis nuo pirmadienio pirma kart cia bandys eiti i Ziogeliu grupe pas aukletoja Edita, gal kazkas is jusu irgi ten lankysis? smile.gif
Atsakyti
Ir mes, nors jau visai nesitikejom, patekom i ziogelius. Paskutiniosios smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dangle: 06 rugsėjo 2011 - 17:51
Labas,

na va ir mes zuikuciu grupe lankom, bet va trys dienas palankem ir jau susirgo sad.gif liudesys visiskas.

Beja Zuikuciu mamaytes, sakau gal susikuriam Gmaile ar kur kokia tema,k ad galetume aptarti mum rupimus klausimus, psaidalint dziaugsmeliais ir vargeliais? ax.gif


Atsakyti