Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės "MEDYNĖLIS"

sveiki
mes irgi planuojam lankyti Medyneli, bet va jau menesi nesekmingai minam takus. Is 27 pasidarem 53 doh.gif
Gal galyte papasakoti kokia ten vaikui priemimo sistema?
Bandem eiti i kitus darzelius, bet visur net nenori uzrasyt ir siuncia pagal gyvenamaja vieta. Uzsirasem tik vaikui gimus, bet panasu, kad nieko nereiskia kada suskubai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dangle: 03 birželio 2011 - 12:55
QUOTE(Dangle @ 2011 06 03, 13:52)
sveiki
mes irgi planuojam lankyti Medyneli, bet va jau menesi nesekmingai minam takus. Is 27 pasidarem 53  doh.gif
Gal galyte papasakoti kokia ten vaikui priemimo sistema?
Bandem eiti i kitus darzelius, bet visur net nenori uzrasyt ir siuncia pagal gyvenamaja vieta. Uzsirasem tik vaikui gimus, bet panasu, kad nieko nereiskia kada suskubai.



o kaip jus cia tapot 53?! mes kaip buvom 34 taip esam...
Atsakyti
QUOTE(debe @ 2011 06 03, 23:25)
o kaip jus cia tapot 53?! mes kaip buvom 34 taip esam...


Kad as zinociau mirksiukas.gif
I savivaldybe vis bandau prisikambint beviltiskai, itariu bus paprasciau nuvaziuoti i rvietoje pasiaiskinti kaip ten su tais darzeliais smile.gif
Atsakyti
Gal zinote kiek yra laukianciu eileje i si darzeli nuo 2011-09-01? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangle @ 2011 06 04, 20:05)
Kad as zinociau  mirksiukas.gif
I savivaldybe vis bandau prisikambint beviltiskai, itariu bus paprasciau nuvaziuoti i rvietoje pasiaiskinti kaip ten su tais darzeliais smile.gif



o jus pasiskambinkit dar karteli i darzeli, tikrai nesuprantu kaip jus tiap nukritote, nes mes i darzeli patekome, nuo rugsejo eisim i zuikuciu grupe...
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2011 06 10, 22:01)
Gal zinote kiek yra laukianciu eileje i si darzeli nuo 2011-09-01?  ax.gif

Savivladybe pateikia tokius duomenis:
Eilėje 2011 - 2013 metams laukiančių vaikų yra 315

QUOTE(debe @ 2011 06 11, 09:44)
o jus pasiskambinkit dar karteli i darzeli, tikrai nesuprantu kaip jus tiap nukritote, nes mes i darzeli patekome, nuo rugsejo eisim i zuikuciu grupe...


Bandysim laukti iki liepos 1 d. smile.gif Paskui bent gal bus aikiau su vietomis kituose darzeliuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangle @ 2011 06 03, 12:52)
sveiki
mes irgi planuojam lankyti Medyneli, bet va jau menesi nesekmingai minam takus. Is 27 pasidarem 53  doh.gif
Gal galyte papasakoti kokia ten vaikui priemimo sistema?
Bandem eiti i kitus darzelius, bet visur net nenori uzrasyt ir siuncia pagal gyvenamaja vieta. Uzsirasem tik vaikui gimus, bet panasu, kad nieko nereiskia kada suskubai.

ooo kaip cia jum taip? man atrodo tik i prieki slenkasi eile. g.gif as suprantu jei kas nepasitvirtino tai visi pasisilenka i prieki. nu kazkokia nesamone.
Atsakyti
QUOTE(silvijak @ 2011 06 29, 14:02)
ooo kaip cia jum taip? man atrodo tik i prieki slenkasi eile. g.gif as suprantu jei kas nepasitvirtino tai visi pasisilenka i prieki. nu kazkokia nesamone.

as suprantu, kad tos eilutes dar pagal vaikiuku pirminybe slankioja, gal prie smus pirmesniu atsirado.

nepakliuvom mes vis gi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(silvijak @ 2011 06 29, 13:02)
ooo kaip cia jum taip? man atrodo tik i prieki slenkasi eile. g.gif as suprantu jei kas nepasitvirtino tai visi pasisilenka i prieki. nu kazkokia nesamone.



kaip tai tik į priekį? bet kuriuo momentu jūs galite nukristi į sąrašo apačią, jeigu į darželį bus užrašytas vaikiukas, kuris:
* yra iš socialiai remtinos šeimos
* yra iš šeimos, auginančios tris ir daugiau vaikų;
*.auga su vienu iš tėvų (jeigu vienas iš tėvų yra miręs, nenurodytas vaiko gimimo liudijime, teismo pripažintas dingusiu be žinios ar nežinia kur esančiu, teismo pripažintas neveiksniu arba atlieka laisvės atėmimo bausmę pataisos įstaigose);
*. jo brolis ar sesuo lanko tą pačią ikimokyklinio ugdymo įstaigą;
* jo vienas iš tėvų (globėjų) yra 25–40 procentų darbingumo lygio;
* vaikas yra įstaigos darbuotojų atžala.

Visi šie veiksniai lemia vaiko patekimą į darželį ir pirmenybę tam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovani: 16 liepos 2011 - 11:52
na, tai kas patekote i darzeli ir eisite su mano dukryte i zuikuciu grupe? 4u.gif
Atsakyti
ot nugasdinot cia jus mane, reikes skambinti man i darza pasiteirauti ar jau yra tos grupes sudarytos? ir i kokia mes papuolem.
Atsakyti
mes siandien einam suzinoti kaip cia reikalai su darzeliu,ir jai ka persirasit i kitus metus,kazko persigalvojau siemet leisti blush2.gif
Atsakyti