Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės "MEDYNĖLIS"

QUOTE(Saulės mama @ 2010 10 15, 11:43)

Gerbiami tėveliai, gal kas nors radote ar netyčia parsinešėte namo ne savo vaiko rūbus? Mergaitišką megztinį (pirmadienį) ir kepuraitę (vakar). Labai prašau, jei kas rasite savo namuose ne savo rūbus, būkit geri paduokit auklėtojoms budinčioje grupėje arba nunesškite į "Ežiukų" grupę (arba paduokit savo grupės auklėtojoms pranešę kad radote ne savo). Kažkas tai vistiek netyčia parsinešė namo, na arba...ir jau negrąžins niekas.
Na bet tikrai nemiela, kai tokie dalykai dedasi darželyje. Kitą savaitę gal net striukės neberasime, ar batų... doh.gif


sveiki,
norėjau paklausti, ar netyčia neatsirado jūsų daiktai? g.gif Nemalonu jums, nemalonu ir, pvz., man skaityti apie tokius dalykus schmoll.gif
Atsakyti
medynelis tyli? g.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal zinote kada planuojamas teveliu susrinkimas grupes "Ziogeliai" ? berods si penktadieni, ar as klystu? gal kas izno tikslu laika?aciu
Atsakyti
QUOTE(panteriuke @ 2010 12 01, 12:10)
Sveiki,
gal zinote kada planuojamas teveliu susrinkimas grupes "Ziogeliai" ? berods si penktadieni, ar as klystu? gal kas izno tikslu laika?aciu


Man auklėtoja pranešė, kad šiandien, t.y. ketvirtadienį 16.45. Bet maniškė šią savaitę nelanko dėl slogytės, tai kažin, ar sudalyvausiu g.gif
Todėl labai lauksiu naujienų po susirinkimo ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

kaip Medynelis gyvena?
Atsakyti
Pas mus darželyje buvo fotografas. Iš anksto auklėtoja užrašė kas kokių nuotraukų norės. Mes pasirinkome tik vieną grupinę nuotrauką.
Šiandien kai nuvedžiau vaiką, gavau "pilną komplektą" ir nuotraukų kurių neužsakėme ir pakabuką ir magnetuką blink.gif Taip buvau "priversta" nupirkti viską, galėjau neimti, bet tuomet mano vaiko nuotraukos būtų atsidūrusios šiukšlyne doh.gif Kaip jum toks bizniukas? Fotostudija "Spindulėlis" jeigu ką.
Atsakyti
Laba diena, na aš susidūriau su ta pačia situacija, gavau visą komplektą nereikalingų nuotraukų. Prašėme, kad padarytų porą nuotraukų atskirų - padavanoti tėvams, seneliams, o gavom kažkokį komplektą + magnetukas + pakabukas doh.gif Kažkokia labai nerimta fotostudija. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulės mama: 29 balandžio 2011 - 09:00
Pakalbėsiu su auklėtoja gal ir su direktore dėl to. Tikiuosi kitais metais jų nebus. O jeigu vėl pasirodys, daugiau neleisiu fotografuoti vaiko išviso. Netokiais metodais sąžiningai dirbama.
Atsakyti
na va mes siandien pasitvirtinom, kad tikrai norim lankyti Medynėlį. tikiuosi, kad viskas rudeni bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(silvijak @ 2011 05 17, 13:31)
na va mes siandien pasitvirtinom, kad tikrai norim lankyti  Medynėlį. tikiuosi, kad viskas rudeni bus gerai.


jau pasitvirtinot!! o kelinti eileje esate 4u.gif
Atsakyti
mes pirmadieni vaziuosim pasitvirtint, ziuresiu ka sakys.
Atsakyti
net nezinau as nepalausiau kelinti tik sake kad papauolam i grupe. nes kaip suprantu ta eile jei nera teveliu patvistinimo tai ji slenkasi , o reikia iki birzelio 1 pasitvirtinti.
Atsakyti