Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 08 31, 09:25)
Gerai pastebėta  mirksiukas.gif Kai kurie gvazdikai ištiesų skaniai kvepia 4u.gif Labiausiai tą pastebėjau dirbdama su raudonais ir baltais, kažkodėl jų kvapas man pasirodė stipriausiais tongue.gif



aga, pritariu del kvapo drinks_cheers.gif
beje, sakot "dirbdama", tai gal esate floriste? g.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 31, 12:27)



puokstyte atrodo tokia elegantiska thumbup.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(raseliukass @ 2010 08 31, 20:11)

puokstyte atrodo tokia elegantiska  thumbup.gif  thumb_yello.gif


Man galbūt šiek tiek per daug žalumos, tarsi užgožia tuos kelis jurginų žiedus... g.gif Bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Mano skoniui irgi per daug žalumos.
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 08 30, 17:31)
KUO TOLIAU TUO LABIAU ISISVAIZDUOJU SAVO VESTUVESE GVARDIKU PUOKSTE 4u.gif  4u.gif
user posted image

blink.gif Sita netgi ir man patinka lotuliukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 31, 10:09)

Siaip i akis krito, koks storas keliaraistis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 01, 15:01)


Siaip i akis krito, koks storas keliaraistis  hihihi.gif


Kojos plonesnės prie tokio atrodo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 09 01, 13:14)
Kojos plonesnės prie tokio atrodo hihihi.gif

Kojyciu isvis nebelieka unsure.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 01, 14:23)
Kojyciu isvis nebelieka  unsure.gif  hihihi.gif

thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, as jau po sventes. Viskas man labai patiko, isskyrus puokstes, floriste labai nuvyle, mano, pamergiu ir pirslienes puokstes labai prastai padare, visiskai ne taip ko as norejau. Teko taikytis tuo ka turejau, bet geriau jau buciau puokste nuo stalo pasiemus, nes buvo simta kart hrazesnes geles ant stalu, o mum tai kazkokias verbas padare doh.gif Vengiau savo puokstes visa diena, fotografe sako pasiimk puokste, o as tik nosyte suraukiu lotuliukas.gif ir sakau ne schmoll.gif Ant masinos papuosima padare labai grazu, is nuotraukos kuria nunesiau, dziaugiausi, galvojau va kaip padare tai ir geles grazias padarys, bet apsirikau doh.gif
Linkiu mergaites jum graziu geliu ir geru florisciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 09 01, 18:22)
sveikos, as jau po sventes. Viskas man labai patiko, isskyrus puokstes, floriste labai nuvyle, mano, pamergiu ir pirslienes puokstes labai prastai padare, visiskai ne taip ko as norejau. Teko taikytis tuo ka turejau, bet geriau jau buciau puokste nuo stalo pasiemus, nes buvo simta kart hrazesnes geles ant stalu, o mum tai kazkokias verbas padare doh.gif Vengiau savo puokstes visa diena, fotografe sako pasiimk puokste, o as tik nosyte suraukiu lotuliukas.gif  ir sakau ne schmoll.gif Ant masinos papuosima padare labai grazu, is nuotraukos kuria nunesiau, dziaugiausi, galvojau va kaip padare tai ir geles grazias padarys, bet apsirikau doh.gif
Linkiu mergaites jum graziu geliu ir geru florisciu thumbup.gif


Tai pasirodykit ką jums ten ne taip padarė unsure.gif labai liūdna būna kai tokią svarbią dieną negauni ko nori unsure.gif todėl aš labai džiaugiuosi, nes gavau ko norėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 01 rugsėjo 2010 - 17:44
QUOTE(*monikute* @ 2010 09 01, 16:44)
Tai pasirodykit ką jums ten ne taip padarė  unsure.gif labai liūdna būna kai tokią svarbią dieną negauni ko nori  unsure.gif todėl aš labai džiaugiuosi, nes gavau ko norėjau  blush2.gif

nuotrauku dar nera, kai bus parodysiu, na tikrai nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
as irgi po sventes smile.gif
as savo dekoratorei pasakiau tik, kad man reikia ryskios ruzavos, tai gavau jurginu puokstele, likau ja patenkinta smile.gif
o ant stalu buvo ruzavu, violetiniu astru puoksteles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 09 01, 18:57)
nuotrauku dar nera, kai bus parodysiu, na tikrai nieko gero schmoll.gif

Nepulkit taip i nevilti, gal tik jum nepatiko,o is tikruju visai grazi ta puokste buvo mirksiukas.gif Mes nuotakos juk megstam kabintis prie visko ir niekas mum neitinka ta diena lotuliukas.gif
Atsakyti