Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(rosebud1 @ 2010 08 30, 19:53)
super thumbup.gif  aš irgi nusprendžiau užsisakyt gvazdikus smile.gif

maniske ir bus is ju tik maisyta su jurginais smile.gif tik koteliai kazkuri minejo labai luzineja smile.gif na tikiuosi viskas sklandziai gausis.
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 08 30, 19:31)
KUO TOLIAU TUO LABIAU ISISVAIZDUOJU SAVO VESTUVESE GVARDIKU PUOKSTE 4u.gif  4u.gif
user posted image



thumbup.gif liux puokste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raseliukass @ 2010 08 30, 20:37)
thumbup.gif  liux puokste  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif o kvapas koks būtų...
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 31, 09:17)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif o kvapas koks būtų...


Gerai pastebėta mirksiukas.gif Kai kurie gvazdikai ištiesų skaniai kvepia 4u.gif Labiausiai tą pastebėjau dirbdama su raudonais ir baltais, kažkodėl jų kvapas man pasirodė stipriausiais tongue.gif
Atsakyti

del oro tai kiek matau rugsejo 11 vilniuje rodo lietu o iki tos dienos sauleta be debesu,na bet turekime vilties kad nupus tuos debesis laiko gi dar yra smile.gif manosios vestuves rugsejo 25 smile.gif mama jau surado moteriske kuri turi 200 rusiu skirtingu jurginu,bet ji minejo kad tai ner labai lepios geles,nes mes ir visas puokstes galvojame darytis is vakaro. Tik pas mane bus pamergem is jurginu padaryti pom pom tai visos geles kisis i oaze dregna. Tikiuos nieko neatsitiks ir atlaikys sekancia diena smile.gif
[/quote]
Gytute, o ta moteris su jurginais iš Vilniaus? Jei taip, norėčiau jos kontaktų, kad turėti "nz" blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 31, 12:09)

O jau keliaraiščio grožis... wub.gif Įsimylėjau... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
o man keliaraistis toks senoviskas ir neskoningas atrodo. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, svarbiausia čia yra gėlytės 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 08 31, 14:07)
o man keliaraistis toks senoviskas ir neskoningas atrodo.  4u.gif

man irgi kažkaip nepatiko jis drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytute_ @ 2010 08 30, 21:08)
maniske ir bus is ju tik maisyta su jurginais smile.gif tik koteliai kazkuri minejo labai luzineja smile.gif na tikiuosi viskas sklandziai gausis.

jurginų ar gvazdikų koteliai lūžinėja? g.gif nes man floristė sakė, kad gvazdikai labai tvirtos gėlės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 31, 14:34)
user posted image
Papildyta:
user posted image

gražios spalvos labai šitų puokštyčių 4u.gif
Atsakyti