Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Anilum @ 2010 08 29, 11:41)
user posted image
kokios cia geles, gal gali kas pasakyt?


Man atrodo, kad tos violetines tai dekoratyviniai zirniai, jie zydi ivairiomis spalvomis. Vijoklinis augalas.
Atsakyti
Vat tie jurginai ankstesniuose puslapiuose yra mano favoritai. Gėlininkė sakė, kad jei nebus šalnų, jų turėtų 09-11 būt. Na, jei taip, tada aš renkuosi jurginus thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, ar šiuo metu įmanoma rasti anemonų? Gal kas žino, kur Kaune galima tokių ieškoti? Nes man į puokštę labai reikia pilkos (tamsiai) spalvos, o balti (šampaniniai) anemonai su tamsiu viduriuku tiktų idealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kati_ @ 2010 08 30, 11:56)
Merginos, ar šiuo metu įmanoma rasti anemonų? Gal kas žino, kur Kaune galima tokių ieškoti? Nes man į puokštę labai reikia pilkos (tamsiai) spalvos, o balti (šampaniniai) anemonai su tamsiu viduriuku tiktų idealiai wub.gif


Bijau kažką sakyti, bet manau, kad nelabai jų dabar yra g.gif


--------------------------------------------------------------------------

Ačiū visoms už pagyrimus puokštei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kati_ @ 2010 08 30, 12:56)
Merginos, ar šiuo metu įmanoma rasti anemonų? Gal kas žino, kur Kaune galima tokių ieškoti? Nes man į puokštę labai reikia pilkos (tamsiai) spalvos, o balti (šampaniniai) anemonai su tamsiu viduriuku tiktų idealiai wub.gif

aš tai nelabai užmačius jų kažkur, nes pati renkuos sau puokštę
Atsakyti
Skambinausi vieniem didmenininkam, tai man sakė, kad anemonai yra pavasarinės gėlės, ir dabar nelabai įmanoma tokių gauti verysad.gif , nebent tik už karališką kainą. Kaip jie išsireiškė "Jei būčiau princesė ar karalienė" gal ir gautų... doh.gif Žodžiu, apie aptarnavimo kultūrą patylėsiu lotuliukas.gif

Gal turit minčių, kaip gauti pilkos spalvos gėles? Gal yra kokie purškiami dažai gėlėm? Nusispalvinčiau rožes arba gerberus baltus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kati_ @ 2010 08 30, 13:10)
Skambinausi vieniem didmenininkam, tai man sakė, kad anemonai yra pavasarinės gėlės, ir dabar nelabai įmanoma tokių gauti verysad.gif , nebent tik už karališką kainą. Kaip jie išsireiškė "Jei būčiau princesė ar karalienė" gal ir gautų...  doh.gif Žodžiu, apie aptarnavimo kultūrą patylėsiu lotuliukas.gif

Gal turit minčių, kaip gauti pilkos spalvos gėles? Gal yra kokie purškiami dažai gėlėm? Nusispalvinčiau rožes arba gerberus baltus g.gif


O ne būna tokių sendintų rožių pilkšvos spalvos g.gif Aš tai siūlyčiau pilkas uogytes, tokias, kur pas mane puokštėje buvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 30 rugpjūčio 2010 - 12:24
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 30, 14:23)
O ne būna tokių sendintų rožių pilkšvos spalvos  g.gif  Aš tai siūlyčiau pilkas uogytes, tokias, kur pas mane puokštėje buvo  ax.gif


O ten tikros uogytės buvo? Kaip vadinasi?
O gal dirbtinės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kati_ @ 2010 08 30, 14:06)
O ten tikros uogytės buvo? Kaip vadinasi?
O gal dirbtinės?  ax.gif


Ten tikros uogytės bigsmile.gif tik pavadinimo tikrai nežinau, reikia klausti floristės ax.gif
Atsakyti
[quote=vikondrija,2010 08 29, 10:06]
Tada mums abie reikia gero oro drinks_cheers.gif mirksiukas.gif . o del gelyziu tai jau laiko nebedaug tikiuosi apsisprendei unsure.gif
[/quote]

Dėl oro tu teisi, aš jau švarkeliu rūpintis pradėjau, nes jei bus kaip šiom dienom... g.gif
Dėl gėlyčių bijau kad bus ekspromtas iš vakaro doh.gif
[/quote]
del oro tai kiek matau rugsejo 11 vilniuje rodo lietu o iki tos dienos sauleta be debesu,na bet turekime vilties kad nupus tuos debesis laiko gi dar yra smile.gif manosios vestuves rugsejo 25 smile.gif mama jau surado moteriske kuri turi 200 rusiu skirtingu jurginu,bet ji minejo kad tai ner labai lepios geles,nes mes ir visas puokstes galvojame darytis is vakaro. Tik pas mane bus pamergem is jurginu padaryti pom pom tai visos geles kisis i oaze dregna. Tikiuos nieko neatsitiks ir atlaikys sekancia diena smile.gif
Atsakyti
KUO TOLIAU TUO LABIAU ISISVAIZDUOJU SAVO VESTUVESE GVARDIKU PUOKSTE 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 08 30, 20:31)
KUO TOLIAU TUO LABIAU ISISVAIZDUOJU SAVO VESTUVESE GVARDIKU PUOKSTE 4u.gif  4u.gif
user posted image

super thumbup.gif aš irgi nusprendžiau užsisakyt gvazdikus smile.gif
Atsakyti