Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

hihihi.gif
Atsakyti
[quote=vikondrija,2010 08 29, 10:30]
Puokste tikrai labai superine. As taip pat pati darysiuosi, mano svente rugsejo11d. Palinkekit gero oro 4u.gif . Tik maniske bus is kaliju, nes nuo vaikystes as ju noriu savo sventei. Kokia gausis irgi butinai pasirodysiu.
[/quote]

Ir mano rugsėjo 11 ax.gif Tik dėl gėlyčių neapsisprendžiu, nes nebus mano išsvajotų tuplpių unsure.gif
[/quote]
ir mano rugsėjo 11d wub.gif kiek mūsų daug tą pačią dieną ištekės smile.gif
Atsakyti
[quote=rosebud1,2010 08 29, 13:15]
Ir mano rugsėjo 11 ax.gif Tik dėl gėlyčių neapsisprendžiu, nes nebus mano išsvajotų tuplpių unsure.gif
[/quote]
ir mano rugsėjo 11d wub.gif kiek mūsų daug tą pačią dieną ištekės smile.gif
[/quote]

Jei del tulpiu, tai as irgi visai jomis buvau susizavejusi ir kaip tik ju laikas buvo, bet mane gelininkes nuliudino, nes tulpes labai labai prastai laikosi, tai pasak ju per daug rizikos...

O del rugsejo 11 dienos viskaskas bus gerai wink.gif Mano gimtadienis rugsejo 10d visada buna grazus oras ir netgi labai grazus. Visada sakau, pati graziausia diena gimti, su 11d bus tas pats wink.gif

Man astros irgi grazu.. as turiu daug puoksciu nuotrauku su bijunais, tik nemoku ju ideti.. manau kazka panasaus galima su astrom sugalvoti, bet as speju rinkciaus vienos spalvos, nes labai graziu atspalviu buna..

p.s dar turiu ir grazia rudenine kaliju puokstele.. ech merginos.. kokia grazi svente jusu laukia wink.gif
Atsakyti
as tai noreciau is tikruju is lauko geliu puokstytes. musu vestuves bus geguzes pabaigoje tai turetu butu pats zydejmo sezonas smile.gif man labai grazu ramuniu puokstyte
user posted image

user posted image

user posted image


taip pat grazi ir paprasta si :
user posted image

Atsakyti
QUOTE(raseliukass @ 2010 08 29, 14:36)
as tai noreciau is tikruju is lauko geliu puokstytes. musu vestuves bus geguzes pabaigoje tai turetu butu pats zydejmo sezonas  smile.gif  man labai grazu ramuniu puokstyte
user posted image

user posted image

user posted image
taip pat grazi ir paprasta si :
user posted image




Ramunes ir man labai labai patinka thumbup.gif Bet rugseji turbut ju nelabai buna.... blush2.gif Tai vat ir svajoju apie astras....
Atsakyti
QUOTE(Sakute @ 2010 08 29, 14:49)
Ramunes ir man labai labai patinka  thumbup.gif  Bet rugseji turbut ju nelabai buna....  blush2.gif  Tai vat ir svajoju apie astras....


astros taip pat thumbup.gif as taip pat jas rinkciaus, jei vestuves butu rudeni mirksiukas.gif beje, kzk maciau labai grazia puokstyte g.gif jei rasiu imesiu mirksiukas.gif

stai ta astru puokste, jei dar nematet, nes siaip buvo anksciau imesta sia tema wink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raseliukass: 29 rugpjūčio 2010 - 14:53
QUOTE(raseliukass @ 2010 08 29, 15:50)
astros taip pat  thumbup.gif as taip pat jas rinkciaus, jei vestuves butu rudeni  mirksiukas.gif  beje,  kzk maciau labai grazia puokstyte  g.gif  jei rasiu imesiu  mirksiukas.gif

stai ta astru puokste, jei dar nematet, nes siaip buvo anksciau imesta sia tema wink.gif

user posted image



O cia ne jurginai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakute @ 2010 08 29, 15:56)
O cia ne jurginai?  g.gif


oi, supainiojau blush2.gif blush2.gif ax.gif taip, cia jurginai ax.gif
Atsakyti

QUOTE(raseliukass @ 2010 08 29, 16:00)
oi, supainiojau  blush2.gif  blush2.gif  ax.gif  taip, cia jurginai  ax.gif


Super atrodo, kazka panasaus as ir turejau omenyje...Astros irgi panasiai atrodo wink.gif
Ramunes super, man jos irgi labai patinka, bet deja geguzes pabaigoje siais metais ju nebuvo dar sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapynka @ 2010 08 29, 17:28)
Super atrodo, kazka panasaus as ir turejau omenyje...Astros irgi panasiai atrodo wink.gif
Ramunes super, man jos irgi labai patinka, bet deja geguzes pabaigoje siais metais ju nebuvo dar sad.gif



rimtai? g.gif tai kazka tada reikes sumastyti g.gif kzk norisi paprasto ir grazaus.. ax.gif
Atsakyti
[quote=Lapynka,2010 08 29, 14:49]
ir mano rugsėjo 11d wub.gif kiek mūsų daug tą pačią dieną ištekės smile.gif
[/quote]

Jei del tulpiu, tai as irgi visai jomis buvau susizavejusi ir kaip tik ju laikas buvo, bet mane gelininkes nuliudino, nes tulpes labai labai prastai laikosi, tai pasak ju per daug rizikos...

O del rugsejo 11 dienos viskaskas bus gerai wink.gif Mano gimtadienis rugsejo 10d visada buna grazus oras ir netgi labai grazus. Visada sakau, pati graziausia diena gimti, su 11d bus tas pats wink.gif

Man astros irgi grazu.. as turiu daug puoksciu nuotrauku su bijunais, tik nemoku ju ideti.. manau kazka panasaus galima su astrom sugalvoti, bet as speju rinkciaus vienos spalvos, nes labai graziu atspalviu buna..

p.s dar turiu ir grazia rudenine kaliju puokstele.. ech merginos.. kokia grazi svente jusu laukia wink.gif
[/quote]
na tikiuosi, kad bus gražus oras unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Sakute @ 2010 08 29, 15:49)
Ramunes ir man labai labai patinka  thumbup.gif  Bet rugseji turbut ju nelabai buna....  blush2.gif  Tai vat ir svajoju apie astras....

antra iš šitų man gražiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raseliukass @ 2010 08 29, 17:56)
rimtai?  g.gif  tai kazka tada reikes sumastyti  g.gif  kzk norisi paprasto ir grazaus..  ax.gif


bet cia nuo pavasario siltumo priklauso wink.gif siais metais geguzes 22 zydejo pakalnutes thumbup.gif jei pavasaris labai siltas geguzes gale jau galima rasti bijunu ir pinaviju wink.gif
Atsakyti