Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 28, 11:28)
grazi puokstele. tik man tas gipsas neparinka smile.gif  be jo butu kur kas dailiau wub.gif


drinks_cheers.gif man tos mažos baltos gėlytės truputį asocijuojasi su laidotuvėmis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 28, 11:28)
grazi puokstele. tik man tas gipsas neparinka smile.gif  be jo butu kur kas dailiau wub.gif

pritariu drinks_cheers.gif 4u.gif as tai visai labai megstu,kai puokste sudaro vienos arba keliu rusiu geles,bet ne viskas is eiles sukrauta blush2.gif Cia aisku ne siai puokstei taikau,tik siaip pastebejimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 28 spalio 2010 - 10:36
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 28, 12:36)
pritariu  drinks_cheers.gif  4u.gif as tai visai labai megstu,kai puokste sudaro vienos arba keliu rusiu geles,bet ne viskas is eiles sukrauta  blush2.gif Cia aisku ne siai puokstei taikau,tik siaip pastebejimas  ax.gif


drinks_cheers.gif ir man grazu kai tik keletas rusiu gelyciu puokstej buna.. drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 28, 11:33)
drinks_cheers.gif  man tos mažos baltos gėlytės truputį asocijuojasi su laidotuvėmis  blush2.gif

bijau.gif mano visa puokštė buvo iš šių gėlyčių unsure.gif man jos nerealios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 28, 13:16)
bijau.gif mano visa puokštė buvo iš šių gėlyčių unsure.gif man jos nerealios wub.gif


kai visa puokste is ju, tai nieko.. bet kai jas imaiso i puokste tai man nelb g.gif arba turi taip jas imaisyti, kad lb sauniai atrodytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 28, 12:25)
kai visa puokste is ju, tai nieko.. bet kai jas imaiso i puokste tai man nelb g.gif arba turi taip jas imaisyti, kad lb sauniai atrodytu 4u.gif


As nevarau ant baltu gelyciu, nes pas mane buvo ir man patiko ju derinys su kitom gelem 4u.gif
Bet sioje puoksteje man netinka visos geles viena prie kitos nors tu ka doh.gif nesiziuri puokste blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 28, 13:19)
man netinka visos geles viena prie kitos nors tu ka

drinks_cheers.gif man atrodo sunku suderinti daug gėlių tarpusavyje, floristė turėtų turėt tam gerą aky, nes kitaip gaunasi makalynė.. Bet šiaip tos "Vintagine`s šluotos" man gražios, tik sakau, reikia mokėt kažkaip sukomponuot - neužtenka sudėt gražias gėles ir tiek schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 28, 14:19)
drinks_cheers.gif man atrodo sunku suderinti daug gėlių tarpusavyje, floristė turėtų turėt tam gerą aky, nes kitaip gaunasi makalynė.. Bet šiaip tos "Vintagine`s šluotos" man gražios, tik sakau, reikia mokėt kažkaip sukomponuot - neužtenka sudėt gražias gėles ir tiek schmoll.gif  4u.gif

aha,tikrai drinks_cheers.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu ax.gif mirksiukas.gif svarbiausia, kad man patiko wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 10 28, 15:09)
kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu  ax.gif  mirksiukas.gif  svarbiausia, kad man patiko  wub.gif  bigsmile.gif


zinoma svarbiausia kad jums patiko drinks_cheers.gif
asd irgi gavau kritikos, bet ne dcel puokstes, o del savo nagu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti