Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*monikute* @ 2010 08 27, 13:39)
Na ką  rolleyes.gif  praėjo ir mano didžioji gyvenimo šventė  wub.gif
Esu labai laiminga  wub.gif

Sveikinimai!!! clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Puokstele labai grazi wub.gif
Atsakyti
Cia manau nuo geliu priklauso..ta prasme nuo ju rusies, rozes turetu atlaikyti. Mes tai pirkome apie 20-21 val.. geliu pardavejos pasako mazdaug kiek kokios geles laikosi. Jei pasakysit, kad vestuvem jaunosios puokstei, tikrai labai geranoriskai paziures i si reikala ir patars ir manau nemeluos del geliu issilaikymo.

o del seskines nezinau, pernai rudeni buvau, tai labai didelio ispudzio nepadare..
Atsakyti
QUOTE(Lapynka @ 2010 08 27, 16:32)
Cia manau nuo geliu priklauso..ta prasme nuo ju rusies, rozes turetu atlaikyti. Mes tai pirkome apie 20-21 val.. geliu pardavejos pasako mazdaug kiek kokios geles laikosi. Jei pasakysit, kad vestuvem jaunosios puokstei, tikrai labai geranoriskai paziures i si reikala ir patars ir manau nemeluos del geliu issilaikymo.

o del seskines nezinau, pernai rudeni buvau, tai labai didelio ispudzio nepadare..


visada per savo vestuves svajojau apie tulpes, bet tikriausiai prie altoriaus ne rudenį, bet pavasarį reikėjo eit mirksiukas.gif
Na, bandysim ieškot eustomų, ar jurginų, gal gerberų... Nežinau, per dvi savaites reikia apsispręst doh.gif
Atsakyti
O astru? blush2.gif Na negi niekas nenori astru? blush2.gif As kazkodel save isivaizduoju su spalvotu astru puokste.... bigsmile.gif Bet rugsejo pabaigoje ju gali jau ir nebebuti.... Mergaites, ar neuzmatet niekur puoksciu nuotrauku su astrom?
Atsakyti
Astros irgi gražu 4u.gif
Atsakyti
Šita kokio gražumo cray.gif cray.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Lapynka,2010 08 27, 15:48]
Mano vestuves buvo geguzes 22 diena. As svajojau pasidaryti puokstele ir bijunu smile.gif bet sis pavasaris buvo neitiketinai saltas ir jie dar nebuvo speje prazisti.. Puokstele zadejau darytis pati, tiesiog nueiti pas mociutes ir nusipirkti tokiu gelyciu (taikinyje buvo bijunai) kokios man patiks smile.gif

Puokste tikrai labai superine. As taip pat pati darysiuosi, mano svente rugsejo11d. Palinkekit gero oro 4u.gif . Tik maniske bus is kaliju, nes nuo vaikystes as ju noriu savo sventei. Kokia gausis irgi butinai pasirodysiu.
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 27, 13:39)
Na ką  rolleyes.gif  praėjo ir mano didžioji gyvenimo šventė  wub.gif
Esu labai laiminga  wub.gif

Kol kas gerų nuotraukų neturiu, bet vistiek  pasirodysiu savo puokštę  ax.gif
Man mano puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau  wub.gif  Esu labai patenkinta savo floriste  thumbup.gif  Gėlės atlaikė labai gerai  thumbup.gif



lb daili puokste ir tos violetines gelytes tai super graziai atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti

Puokste tikrai labai superine. As taip pat pati darysiuosi, mano svente rugsejo11d. Palinkekit gero oro 4u.gif . Tik maniske bus is kaliju, nes nuo vaikystes as ju noriu savo sventei. Kokia gausis irgi butinai pasirodysiu.
[/quote]

Ir mano rugsėjo 11 ax.gif Tik dėl gėlyčių neapsisprendžiu, nes nebus mano išsvajotų tuplpių unsure.gif
Atsakyti


Ir mano rugsėjo 11 ax.gif Tik dėl gėlyčių neapsisprendžiu, nes nebus mano išsvajotų tuplpių unsure.gif
[/quote]

Tada mums abie reikia gero oro drinks_cheers.gif mirksiukas.gif . o del gelyziu tai jau laiko nebedaug tikiuosi apsisprendei unsure.gif
Atsakyti
[quote=jolli513,2010 08 29, 09:02]
Ir mano rugsėjo 11 ax.gif Tik dėl gėlyčių neapsisprendžiu, nes nebus mano išsvajotų tuplpių unsure.gif
[/quote]

Tada mums abie reikia gero oro drinks_cheers.gif mirksiukas.gif . o del gelyziu tai jau laiko nebedaug tikiuosi apsisprendei unsure.gif
[/quote]

Dėl oro tu teisi, aš jau švarkeliu rūpintis pradėjau, nes jei bus kaip šiom dienom... g.gif
Dėl gėlyčių bijau kad bus ekspromtas iš vakaro doh.gif
Atsakyti
user posted image
kokios cia geles, gal gali kas pasakyt?
Atsakyti