Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

man pasirodė gražu wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 22, 10:36)
O Jus jau apsissprendete kokia darysites?



plius minus - dėl to noriu dar su spece pasitarti (bet man labai patinka ta idėja su geltonais burbulais ir uogomis) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 22, 10:37)
man pasirodė gražu  wub.gif

atrodo tai nerealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 22, 10:37)
man pasirodė gražu  wub.gif

Hmmm wub.gif vel mano mylimieji gvazdikai mane persekioja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 22, 11:49)
plius minus - dėl to noriu dar su spece pasitarti (bet man labai patinka ta idėja su geltonais burbulais ir uogomis)  ax.gif

LAbai faini tie burbuliukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na merginos, viskas. Iki vestuviu jau nebeprisijungsiu unsure.gif 7dieni isvykstam, jaudinuos kaip negaliu... doh.gif Dar 2 nagai nuluzo, atrodysiu klaikiai lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 22, 21:23)
Na merginos, viskas. Iki vestuviu jau nebeprisijungsiu  unsure.gif 7dieni isvykstam, jaudinuos kaip negaliu...  doh.gif Dar 2 nagai nuluzo, atrodysiu klaikiai  lotuliukas.gif  blush2.gif

Sekmes, lauksim foto po vestuviu 4u.gif nesijaudink, viskas bus labai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 10:55)
įsimylėjau, gal kuri floristė pagelbėtų, kas čia per gėlės lietuviškai (angliškai -Billie Balls) ir ar jų įmanoma gauti?

http://manolobrides....autiful-choice/

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 22, 19:25)
Sekmes, lauksim foto po vestuviu  4u.gif  nesijaudink, viskas bus labai gerai  mirksiukas.gif

sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 22, 21:23)
Na merginos, viskas. Iki vestuviu jau nebeprisijungsiu  unsure.gif 7dieni isvykstam, jaudinuos kaip negaliu...  doh.gif Dar 2 nagai nuluzo, atrodysiu klaikiai  lotuliukas.gif  blush2.gif


Pasitusink drinks_cheers.gif
sekmes kuo didziausios ir maziau nervu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 22, 19:42)
Pasitusink  drinks_cheers.gif
sekmes kuo didziausios ir maziau nervu  mirksiukas.gif

Aciu bigsmile.gif Perduok kitoms musu burelyje linkejimus, nes jau nebeuzsuksiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 22, 21:23)
Na merginos, viskas. Iki vestuviu jau nebeprisijungsiu  unsure.gif 7dieni isvykstam, jaudinuos kaip negaliu...  doh.gif Dar 2 nagai nuluzo, atrodysiu klaikiai  lotuliukas.gif  blush2.gif

SEKMĖS!!!! Gražių ir įsimintinų vestuvių 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Oj kaip lauksim musu Lieknos su ispudziais ir nuotraukom thumbup.gif wub.gif
Tuoj gausim velniu,kad ne apie puokstes kalbam blush2.gif As jau gavau manikiuru temoj doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 24 spalio 2010 - 12:55
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 22, 11:37)
man pasirodė gražu  wub.gif

user posted image



kaip grazuuuuu..... wub.gif
Atsakyti