Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 10 19, 13:38)
Tikrai "pagaliau"  biggrin.gif  Šaunu, kad jau apsisprendėte  clap.gif  yahoo.gif

Aha blush2.gif Jau variantu tai turejau daug ir sprendimas visai neatitinka pradiniu minciu doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Karelija @ 2010 10 19, 15:33)
ir net nebandyk persigalvoti! lotuliukas.gif
linksmos tos Billy Balls, gal ir nieko žiūrisi mirksiukas.gif

Na, jau negalima persigalvoti, akmenimis uzmetysit mane, kad taip blaskausi lotuliukas.gif jau ir taip pakaks, kad viskas kardinaliai pasikeite nuo pradiniu planu biggrin.gif

O Billy Balls man irgi patinka laukianti 29 thumbup.gif
Atsakyti
nu ir aš kuo toliau žiūriu, tuo man fainesnės - dar kokių raudonų uogų pridėjus su žaliais lapais...būtų labai rudeniška puokštė smile.gif


Papildyta:
Baltojifeja buvo pridėjusi nuostabias vasarą:


Papildyta:
butonjetė:
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 15:51)
man būtent jos tuo ir patinka, tokios linksmos/išdykėliškos - truputį įneštų gaivos, man rodos, nes suknelė mano tokia gana klasikinė, plaukai trumpi, tai būtų kaip koks akcentas...

aha, super! wub.gif bigsmile.gif

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 19, 18:14)
Na, jau negalima persigalvoti, akmenimis uzmetysit mane, kad taip blaskausi  lotuliukas.gif  jau ir taip pakaks, kad viskas kardinaliai pasikeite nuo pradiniu planu  biggrin.gif

Ir ne tik... devil.gif

QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 18:27)
nu ir aš kuo toliau žiūriu, tuo man fainesnės - dar kokių raudonų uogų pridėjus su žaliais lapais...būtų labai rudeniška puokštė smile.gif

Baltojifeja buvo pridėjusi nuostabias vasarą:

Man tie balti burbuliukai nepatinka puokštėje, bet įsivaizduoju su raudonom uogom atrodytu fantastiškai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
dar grožis rudeniškoms/žiemiškoms vestuvėms:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 10 19, 18:33)
Ir ne tik... devil.gif

Negasdinkit taip unsure.gif fear.gif notworthy.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 18:35)
dar grožis rudeniškoms/žiemiškoms vestuvėms:

user posted image

hmmm wub.gif Man turbut reikia varyt is puoksciu temos, atai keliat cia visokiu groziu, dar persigalvosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 18:35)
dar grožis rudeniškoms/žiemiškoms vestuvėms:


nu jau tikrai, kad grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 18:27)
nu ir aš kuo toliau žiūriu, tuo man fainesnės - dar kokių raudonų uogų pridėjus su žaliais lapais...būtų labai rudeniška puokštė smile.gif


Tai komponuokite puokštę iš Craspedia ir raudono Hypericum, bus super, dar gal koks žalsvas lapelis apačioje ir labai labai gražu 4u.gif
Čia kad žinotumėt, kas tas Hypericum tongue.gif user posted image
Atsakyti
dėkui už patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 19:39)
dėkui už patarimus smile.gif

friends.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 18:35)
dar grožis rudeniškoms/žiemiškoms vestuvėms:

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 10 19, 21:49)

man si nereali, tik pas mus tie krumai ziuriu ne rozinemis, o baltomis uogytemis nusagstyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 18:35)
dar grožis rudeniškoms/žiemiškoms vestuvėms:

user posted image

va man tokios netadici6kos mieliau 6ird=iai, nes ro=4s ir kalijos jau l. pabodusios, super variantas, geras tavo skonis, man patinka wub.gif
Atsakyti