Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(laimucia @ 2010 10 18, 17:21)
Apie tokias trapias geles net negalvok tokiu metu laiku  biggrin.gif  Pakils didesnis vejas ir galvos susilankstys  lotuliukas.gif  (as apie tas auksciau aprasytas  4u.gif  ) vis delto lapkritis

Aha tikrai biggrin.gif reiks ziuret,kad visos galvos nenunestu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 18, 08:02)
Liekna, mano vestuvės - lapkričio 6...

Yra dar laiko irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
na, negaliu nesiginčyti būtent su tamsta lotuliukas.gif
Atsakyti
įsimylėjau, gal kuri floristė pagelbėtų, kas čia per gėlės lietuviškai (angliškai -Billie Balls) ir ar jų įmanoma gauti?

http://manolobrides....autiful-choice/
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 12:55)
įsimylėjau, gal kuri floristė pagelbėtų, kas čia per gėlės lietuviškai (angliškai -Billie Balls) ir ar jų įmanoma gauti?

http://manolobrides....autiful-choice/


Taip, tikrai galima ir be jokių problemų, aišku, jas reikia užsakyti, nes šiaip jų niekas nesiveža tongue.gif O laikosi puikiai šios gėlytės, jas netgi galima džiovinti, taip, kad po vestuvių puokštę galima susidžiovinti 4u.gif Vadinasi tos gėlytės - Craspedia mirksiukas.gif Kaip tik vienai savo nuotakai į puokštę jų dėjau, nes jai šios gėlytės buvo pačios pačiausios mirksiukas.gif

Beautiful eyes galiu patarti rinktis kremines rožes, puikiai žiūrėsis prie bendro balto vaizdo, o jeigu ir nesimatys jaunikio kaklaskarės, tai puokštė bus tarsi spalvinis akcentas 4u.gif
Jeigu floristė tinkamai viską padarys, gėlės plaukuose tikrai išsilaikys, o turint omenyje dabartinį orų vėsumą, jos išsilaikytų ir be paruošimo mirksiukas.gif Taip, kad dėl to nesijaudinkite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 19 spalio 2010 - 12:59
QUOTE(mmmune @ 2010 10 19, 13:28)
Beautiful eyes galiu patarti rinktis kremines rožes, puikiai žiūrėsis prie bendro balto vaizdo, o jeigu ir nesimatys jaunikio kaklaskarės, tai puokštė bus tarsi spalvinis akcentas  4u.gif
Jeigu floristė tinkamai viską padarys, gėlės plaukuose tikrai išsilaikys, o turint omenyje dabartinį orų vėsumą, jos išsilaikytų ir be paruošimo  mirksiukas.gif Taip, kad dėl to nesijaudinkite 4u.gif

LAbai aciu mmmune uz patarimus 4u.gif Dabar jau visai nusiraminau ir tvirtai apsisprendziau thumbup.gif (pagaliau lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 19, 13:34)
LAbai aciu mmmune uz patarimus  4u.gif  Dabar jau visai nusiraminau ir tvirtai apsisprendziau  thumbup.gif  (pagaliau  lotuliukas.gif )

Tikrai "pagaliau" biggrin.gif Šaunu, kad jau apsisprendėte clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 18, 11:35)
kad aš pati dar juodai neapsisprendus net dėl variantų biggrin.gif

iš pradžių perskaičius nesupratau ir galvoju "nu nejaugi ir dėl jaunikio neapsisprendė dar g.gif " biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 19, 13:41)
iš pradžių perskaičius nesupratau ir galvoju "nu nejaugi ir dėl jaunikio neapsisprendė dar g.gif " biggrin.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 18, 17:18)
As irgi apie si varianta galvojau, bet merginos nubalsavo man  kremines rozes  lotuliukas.gif

ir net nebandyk persigalvoti! lotuliukas.gif
linksmos tos Billy Balls, gal ir nieko žiūrisi mirksiukas.gif
Atsakyti
man būtent jos tuo ir patinka, tokios linksmos/išdykėliškos - truputį įneštų gaivos, man rodos, nes suknelė mano tokia gana klasikinė, plaukai trumpi, tai būtų kaip koks akcentas...
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 19, 12:55)

super man l. patiko wub.gif
Atsakyti