Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 17, 12:25)


Mergaites, as vel su savo uzknisanciais klausimais ateinu  lotuliukas.gif
O jum roze (didesne viena)plaukuose normaliai atrodo? kazkaip as tik pora kartu maciau rozes plaukuose ir tai tik nuotraukuose 


Gražiai rožės atrodo plaukuose wub.gif taip, kad nepergyvenk mirksiukas.gif o ypač kai dabar yra vėsus oras tai tikrai atlaikys mirksiukas.gif
tik jų negalima apipurkšti su laku, nes tada pageltonuoja unsure.gif
Jei būtų +30 gal ir nuleibtų. Bet va tarkim mano puokštėje ir jaunikio butonjerėje buvo rožės ir visą dieną išlaikė gražiai ir nenuleipo, nors ir buvo šilta diena, o per draugės vestuves, kurios vyko rudenį orams atvėsus jaunikio butonjerėje esanti rožytė greit "pridvėso" unsure.gif čia gal dar įtakos turi gėlių šviežumas mastau.gif




QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 17, 18:36)
Aciu  bet dar neaisku ar man tokia pacia padarys,nes gi buna paskui staigmeneliu nuo florisciu 


Kad taip nebūtų geriausia yra viską ligi smulkmenų susitarti su floriste, viską viską detaliai aptariant ir parodant nuotraukas, kurios geriausiai perteikia norimo rezultato vaizdą ax.gif Aš pamenu kai su floriste šnekėjau. tai ji man netgi buvo susakiusi tiksliai kiek kokių gėlyčių, sutarėme netgi kokiu būdu perriš gėles ir floristė netgi buvo paėmusi dėl vaizdo sudėjusi į krūvą keletą gėlių pažiūrėti kaip žiūrisi, kad tik man ramiau būtų ir tą dieną nebūtų jokių nemalonių staigmenų blush2.gif
Jau buvau užknisusi turbūt negyvai savo floristę lotuliukas.gif bet užtat rezultatas mane tenkino 100 procentų wub.gif

QUOTE(Rastika @ 2010 10 17, 20:14)
ilgai su jumis bendrauvau ir nuo kazkurios sm merginos nukopijavau puoštę..
pasirodau (zinoma kokybes nera, nes cia foto su megejisku fotiku, fotografo foto neturiu DVD diske)

Nepasakiau iš ko ji, o ji - iš kardelių į tarpus turėjo būti įdėta liepš nuvyte žiedukai, bet gelininke sako ilgai suko galva kuo pakeisti kad gautusi tokia kokios prašiau..


Gražutė wub.gif
PS.: čia truputį ne į temą, bet kaip sunku skaityti jūsų postus unsure.gif nieko nesuprantu ką rašote unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 18, 09:27)
Gražiai rožės atrodo plaukuose  wub.gif  taip, kad nepergyvenk  mirksiukas.gif o ypač kai dabar yra vėsus oras tai tikrai atlaikys  mirksiukas.gif 
..............

Aciu uz patarimus 4u.gif prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Liekna, mano vestuvės - lapkričio 6...
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 18, 10:02)
Liekna, mano vestuvės - lapkričio 6...

Tai dar neapsisprendet del gelyciu? rolleyes.gif Pateikitpora variantu, cia merginos greit patars, ziurekit kaip man padejo apsisprest biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 18 spalio 2010 - 10:15
kad aš pati dar juodai neapsisprendus net dėl variantų biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 10 18, 09:40)
man jos atlaikė visa dieną ir net varkse buvo kentėjusi nes tai šen tai ten ja padedavau kai fotosesija vyko, o kanti kai mečiau tai ant žemės pataikiau blush2.gif  bet nieko sekančia dieną kai mačiau tai dar normaliai... bet seip tai jo... lapeliai geznus, bet kaip vestuvems jie tą dieną atitarnauja, bet karštesnią dieną gal jie nelabai atlaikytų ax.gif
bet aš savo puokšte nerealiai buvau patenkinta, norėjau arba ių aguonų - pulkių - amenuido, bet jų nebuvo galima gauti tai tada turėjau kitą variantą kardelius ir tikrai nieko nenusivyliau  wub.gif

na pusbrolio žmona tai jau per fotosesiją po ceremonijų nešiojosi su įtrūkusiais lapeliais ir apvytusią puokštę unsure.gif nes jie labai gležni ir kur tik dalietus lapeliai iš karto įlūžta ir paruduoja, be to buvo kartą, tai labai greitai apvyto. aš irgi savo vestuvėms labai norėjau kardelių, nes labai gražu, bet pasitariau su ne viena floriste, tai nerekomendavo man jų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 17, 01:54)
grazute  wub.gif  man irgi smalsu, kokios cia gelytes  bigsmile.gif


aciu visoms uz komentarus. mano puokste buvo is freziju ir keleto kitokiu ziedeliu (niekaip neatgaminu pavadinimo), visose geliu parduotuvese ju yra, tiokios sakeles su daug baltu ziedu, violetiniu buna ju dar. kazkas panasaus i rozytes bet ziedeliai tokie maziau pureti. tikrai nepamenu kas jos smile.gif ax.gif bet islaike tikrai puikiai, tiesa buvo su mikrofonu bet floristes sake kad ir be jo puikiai laikytu.
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 18, 11:59)
na  pusbrolio žmona tai jau per fotosesiją po ceremonijų nešiojosi su įtrūkusiais lapeliais ir apvytusią puokštę unsure.gif  nes jie labai gležni ir kur tik dalietus lapeliai iš karto įlūžta ir paruduoja, be to buvo kartą, tai labai greitai apvyto. aš irgi savo vestuvėms labai norėjau kardelių, nes labai gražu, bet pasitariau su ne viena floriste, tai nerekomendavo man jų schmoll.gif

kur aš įkeliau savo puokštės foto, tai jos yra jau padarytos po fotosesijs....
kai tuokėmės buvo spalio 1 d.
ir ji man puikiai atlaikė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenuska @ 2010 10 18, 13:01)
aciu visoms uz komentarus. mano puokste buvo is freziju ir keleto kitokiu ziedeliu (niekaip neatgaminu pavadinimo), visose geliu parduotuvese ju yra, tiokios sakeles su daug baltu ziedu, violetiniu buna ju dar. kazkas panasaus i rozytes bet ziedeliai tokie maziau pureti. tikrai nepamenu kas jos smile.gif  ax.gif bet islaike tikrai puikiai, tiesa buvo su mikrofonu bet floristes sake kad ir be jo puikiai laikytu.


eustomos gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 18, 14:30)
eustomos gal  ax.gif



bingo smile.gif mano puokste is freziju ir eustemu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenuska @ 2010 10 18, 15:16)
bingo smile.gif mano puokste is freziju ir eustemu  4u.gif

As irgi apie si varianta galvojau, bet merginos nubalsavo man kremines rozes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 18, 17:18)
As irgi apie si varianta galvojau, bet merginos nubalsavo man  kremines rozes  lotuliukas.gif


Apie tokias trapias geles net negalvok tokiu metu laiku biggrin.gif Pakils didesnis vejas ir galvos susilankstys lotuliukas.gif (as apie tas auksciau aprasytas 4u.gif ) vis delto lapkritis
Atsakyti