Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(akutivo @ 2010 10 17, 18:10)
labaui grazi puosktele... paprasta ir labai stilinga  thumbup.gif  4u.gif

Aciu 4u.gif bet dar neaisku ar man tokia pacia padarys,nes gi buna paskui staigmeneliu nuo florisciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 17, 17:03)

tobula
Atsakyti
*Beautiful*eyes*, O negeriau trumpesniais kotais, nei prieš tai Jūsų įdėtoje?

user posted image puokštė grynai man bigsmile.gif tik kotus trumpinčiau

user posted image
user posted image graži spalva

http://purephotoblog...N=1226215071115
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karelija: 17 spalio 2010 - 17:53
[quote=Karelija,2010 10 17, 19:59]
*Beautiful*eyes*, O negeriau trumpesniais kotais, nei prieš tai Jūsų įdėtoje?

man tai grazu su ilgesniais kotukais... blush2.gif ne per ilgais.. bet grazu kai jie matos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 17, 10:25)
Mergaites, as vel su savo uzknisanciais klausimais ateinu  lotuliukas.gif
O jum roze (didesne viena)plaukuose normaliai atrodo? kazkaip as tik pora kartu maciau rozes plaukuose ir tai tik nuotraukuose  unsure.gif  blush2.gif

As jau uzsisakiau irgi deti rozes i plaukus, bet tris blush2.gif Labai bijau, kad isrinks kokias mazais ziedais, nes man kirpeja jas uzsakys ir atves is savo floristes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 17, 12:11)
Aha,dabar jau tikrai nutarta  mirksiukas.gif  Nueisiu ir uzsisakysiu ant dienu, kad nekiltu pagundu persigalvoti  lotuliukas.gif
Jamsiu kremines rozes, kaip cia dauguma ir prabalsavot  smile.gif  nes manau baltos gali buti per blankios, kai musu oras jau toks nenuspejamas, tai niurias nuotraukas kremine spalva tikrai labiau pagyvins  ax.gif
Dar savo kirpejai paskambinau, kad isitikint,kad rozes tinka sukuosenai, pasake,jog tiks ir patare pasiimt viena didesne ir dvi mazesnes  rolleyes.gif
As su tom gelem visiem darbo daviau,nuotaka siaubune biggrin.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Valio ! clap.gif biggrin.gif Tai gerai, pagyvinai temute bigsmile.gif biggrin.gif As irgi pamenu klausiau kirpejos kiek cia laikys apskritai ir sukuosena, ir pacios geles, tai uztirkino, kad geles puikiai issilaiko visa diena, nebijok ir tu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Karelija @ 2010 10 17, 16:59)
Visos tobulos drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 10 17, 19:08)
man tai grazu su ilgesniais kotukais...  blush2.gif  ne per ilgais.. bet grazu kai jie matos  bigsmile.gif

man patinka šiek tiek trumpesni kotai nei iprastai

QUOTE(liekna @ 2010 10 17, 19:14)
Visos tobulos  drinks_cheers.gif  wub.gif

man irgi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karelija: 17 spalio 2010 - 18:22
QUOTE(liekna @ 2010 10 17, 19:14)
As jau uzsisakiau irgi deti rozes i plaukus, bet tris  blush2.gif Labai bijau, kad isrinks kokias mazais ziedais, nes man kirpeja jas uzsakys ir atves is savo floristes  smile.gif
Papildyta:

Valio !  clap.gif  biggrin.gif Tai gerai, pagyvinai temute  bigsmile.gif  biggrin.gif As irgi pamenu klausiau kirpejos kiek cia laikys apskritai ir sukuosena, ir pacios geles, tai uztirkino, kad geles puikiai issilaiko visa diena, nebijok ir tu  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Visos tobulos  drinks_cheers.gif  wub.gif

As irgi tris desiu, bent jau kirpeja taip patare ax.gif
Niu nebijosiu jei sakai, kad nereikia lotuliukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Karelija @ 2010 10 17, 19:21)
man patinka šiek tiek trumpesni kotai nei iprastai
man irgi biggrin.gif

As irgi galvoju truputi trumpesniu prasyt, pamirsau paminet blush2.gif ax.gif
Atsakyti
ilgai su jumis bendrauvau ir nuo kazkurios sm merginos nukopijavau puoštę..
pasirodau (zinoma kokybes nera, nes cia foto su megejisku fotiku, fotografo foto neturiu DVD diske)
user posted image
user posted image

Nepasakiau iš ko ji, o ji - iš kardelių į tarpus turėjo būti įdėta liepš nuvyte žiedukai, bet gelininke sako ilgai suko galva kuo pakeisti kad gautusi tokia kokios prašiau.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastika: 17 spalio 2010 - 19:19
QUOTE(Rastika @ 2010 10 17, 21:14)
ilgai su jumis bendrauvau ir nuo kazkurios sm merginos nukopijavau puoštę..
pasirodau (zinoma kokybes nera, nes cia foto su megejisku fotiku, fotografo foto neturiu DVD diske)
user posted image
user posted image

Nepasakiau iš ko ji, o ji - iš kardelių į tarpus turėjo būti įdėta liepš nuvyte žiedukai, bet gelininke sako ilgai suko galva kuo pakeisti kad gautusi tokia kokios prašiau.. ax.gif

kardeliai labai nepatvarios gėlės, nors ir gražios smile.gif
Atsakyti
bet puokštė tikrai graži smile.gif O aš vis dar neapsisprendžiu dėl gėlių, nors dienų man beliko tai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 17, 18:06)
As irgi tris desiu, bent jau kirpeja taip patare  ax.gif
Niu nebijosiu jei sakai, kad nereikia  lotuliukas.gif  4u.gif

Zinok as jei busiu nuotaikoj po savo vestuviu tai pasipasakosiu kaip ten buvo su tom rozem lotuliukas.gif
O del geliu kotu, tai butinai trumpesniu reiketu, nes kitaip bent man nelabai tvarkingai atrodo drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 17, 20:35)
bet puokštė tikrai graži smile.gif O aš vis dar neapsisprendžiu dėl gėlių, nors dienų man beliko tai... doh.gif

Kiek liko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 17, 20:27)
kardeliai labai nepatvarios gėlės, nors ir gražios smile.gif

man jos atlaikė visa dieną ir net varkse buvo kentėjusi nes tai šen tai ten ja padedavau kai fotosesija vyko, o kanti kai mečiau tai ant žemės pataikiau blush2.gif bet nieko sekančia dieną kai mačiau tai dar normaliai... bet seip tai jo... lapeliai geznus, bet kaip vestuvems jie tą dieną atitarnauja, bet karštesnią dieną gal jie nelabai atlaikytų ax.gif
bet aš savo puokšte nerealiai buvau patenkinta, norėjau arba ių aguonų - pulkių - amenuido, bet jų nebuvo galima gauti tai tada turėjau kitą variantą kardelius ir tikrai nieko nenusivyliau wub.gif
Atsakyti