Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Na ką rolleyes.gif praėjo ir mano didžioji gyvenimo šventė wub.gif
Esu labai laiminga wub.gif

Kol kas gerų nuotraukų neturiu, bet vistiek pasirodysiu savo puokštę ax.gif
Man mano puokštė buvo tokia, kokios ir norėjau wub.gif Esu labai patenkinta savo floriste thumbup.gif Gėlės atlaikė labai gerai thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikinimai naujai šeimai 4u.gif
Labai labai graži puokštė 4u.gif Ten dar kažkokios uogytės puokštytėj?
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 27, 13:39)
Na ką  rolleyes.gif  praėjo ir mano didžioji gyvenimo šventė  wub.gif
Esu labai laiminga  wub.gif

Sveikinimai 4u.gif Labai grazi puokste!
Atsakyti
Sveikos merginos,
musu vestuves rugsejo pabaigoj, kokiu geliu buna tuo laiku? Megstu paprastas geles.
Svajoju pvz apie astras.... Ar teko kam matyti tokiu puoksciu?
Zinau dar jurginus, zinijas, chrizantemas..... Kas dar?
Jei kas pavyzduku imestu, tai labai faina butu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakute @ 2010 08 27, 12:22)
Sveikos merginos,
musu vestuves rugsejo pabaigoj, kokiu geliu  buna tuo laiku? Megstu paprastas geles.
Svajoju pvz apie astras.... Ar teko kam matyti tokiu puoksciu?
Zinau dar jurginus, zinijas, chrizantemas..... Kas dar?
Jei kas pavyzduku imestu, tai labai faina butu....  blush2.gif


Klausiau vienos gėlininkės apie jurginus, tai sakė, jei nebus šalnų, tai visą rugsėji jų dar bus. Dėl kitų nežinau ax.gif
Atsakyti
Idėjos rudeniui:
user posted image
Papildyta:
Dar vienas grožis
user posted image
Papildyta:
Kai pagalvoji, pasižiūri, visos puokštės gražios ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano vestuves buvo geguzes 22 diena. As svajojau pasidaryti puokstele ir bijunu smile.gif bet sis pavasaris buvo neitiketinai saltas ir jie dar nebuvo speje prazisti.. Puokstele zadejau darytis pati, tiesiog nueiti pas mociutes ir nusipirkti tokiu gelyciu (taikinyje buvo bijunai) kokios man patiks smile.gif
Bet neprazydo tai neprazydo, vistiek savo plano neatsisakiau.. isziurinejau visas siame forume esancias puokstes, dar plius internete ir nusprendziau pasidaryti puokstele is geltonu rozyciu ir kreminiu freziju.. nes suknele buvo pieno baltumo, norejos kazkokio ryskesnio akcento.
Taigi vakare nuvaziavome su vyru i turgeli ir issirinkome butent tokio geltonumo roziu ir tokio kremiskumo freziju apie kokias svajojau. Geliu pardaveja padare gelyte prie kostiumo. As nenorejau uzsisakineti puokstes is salonu, nes labai bijojau, kad floristes neperlentu lazdos jas darydamos, ypac bijojau del vyro gelyte..

Grizus namo suformavau puokstele ir perrisau atlasine juostele, kokia buvo ant kvietimu ir dovaneliu sveciams.. gavos miela kukli puokstele butent tokia kokios norejau... ech.. ir grazu ir kainavo nedaug. 55 litai su vyro gelyte wink.gif i viska reikia ziureti labai paprastai wink.gif

Kvieciu apziureti mano kurini ir tuo paciu pabalsuot wink.gif Mūsų su vyru šventė vyko prieš tris mėnesiukus ir ja prisimindami nusprendėme sudalyvauti vestuvinių nuotraukų konkurse. Mes labai labai norime laimeti SPA savaitgali. Kviečiame balsuoti ir jus už mūsų nuostabiausios dienos akimirką
http://www.balsuok.v...e...nd&aid=4337

Papildyta:
Beje turiu pririnkus kokiu 50 puoksciu paveiksleliu kolekcija wink.gif jei yra norinciu galiu atsiusti i emeila wink.gif rasykit i AZ norincios nuotraukyciu wink.gif
Atsakyti
Lapynka, Jūsų puokštė tikrai graži ir kukli.
Aš t.p nusprendžiau darytis puokštę pati, tik mąstau, darytis ją iš vakaro, ar vestuvių rytą (vestuvės po pietų). Ar dėtis į "mikrofoną", ar nebūtina. Ar surišus juostele, ir laikyti vazelėje... g.gif doh.gif
Daug pamąstymų...
Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Labai malonu, kad yra bendraminciu wink.gif

As dariau vakare. Rozytes ir frezijas pirkome mazai prasiskleidusias. Surisau plona gumele ir apvyniojau atlaso juostele, dar i juostele isegiau perliuka (buves mano mylimas auskariukas). Puokstele pamerkiau i vandeni, ryte ji buvo daugiau prasiskleidusi, bet atrode puikiai. Vyrui rozyte taip pat padare vakare.
I mikrofona nedejau, nes vienas dalykas jis kainuoja apie 15-20litu, kitas man jie nelabai patinka...
Is vandens puokstele istraukiau apie 12 valanda dienos, tada mes vaziavome fotografuotis i botanikos soda, 16 valanda buvo ceremonija baznycioje. Prie baznycios kiemelyje meciau puokste netekejusioms draugems. Puokstele pagavusi drauge sake, kad puokstele issilaike visa savaite.

Man tos puoksteles prireike tik keliom valandoms wink.gif

p.s as pradzioje irgi galvojau daryti ryte, bet paskui pagalvojau, kad ryte jau noresis but atsipalaidavusiai ir tik rupintis, kad graziai padazytu ir ispuostu wink.gif
Atsakyti
Lapynka, iš nuotraukos sprendžiu, kad būsite iš Kauno, bet gal klystu, nes norėjau paklausti, kokiame turgelyje pirkote gėles.
Kažkaip pastaruoju metu pastebėjau, kad Vilniaus Konarskio gėlių turgelyje, kuriame anksčiau buvo galima nusipirkti gražių gėlių, asortimentas sumažėjęs. Mažiau ir paviljonų. Nes ir iš vakaro perkant norisi nesiblaškyti po miestą, o žinant ko noriu įsigyt gėles... Bet dar ateina į galvą mintis parodyt MB ko noriu tam, kad jis tą puokštelę vestuvių dieną padovanotų, kaip senais laikais... ax.gif Bet bijau, kad nederės prie batelių, nes jie ne balti... Ech, bet tikriausiai reikia juo labiau pasitikėti 4u.gif
Atsakyti
Lapynka Vilniete wink.gif

As Konarskio geliu turegelyje pirkau, nes antakalnyje, kuris yra arciau musu is viso prastai ir dar be to brangesnes geles.. as gal savaite pries apziurejau antakalnyje kas gero.. po to konarskyje.. tai vakare jau keliavome tiesiai i konarski.. Bet tik vienoje vietoje buvo butent tokiu roziu.. truputi rizikavome jei istikruju, bet pasiseke wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapynka @ 2010 08 27, 15:28)
Lapynka Vilniete wink.gif

As Konarskio geliu turegelyje pirkau, nes antakalnyje, kuris yra arciau musu is viso prastai ir dar be to brangesnes geles.. as gal savaite pries apziurejau antakalnyje kas gero.. po to konarskyje.. tai vakare jau keliavome tiesiai i konarski.. Bet tik vienoje vietoje buvo butent tokiu roziu.. truputi rizikavome jei istikruju, bet pasiseke wink.gif

4u.gif Pažiūrėjau į Jūsų foto, ir pagalvojau, kad Pažaislyje daryta blush2.gif
Vat, ir aš bijau, kad iš vakaro nupirkus, nereiktų kitą rytą kitų važiuot ieškot blink.gif
Dar esu girdėjusi, kad Šeškinės gėlių turgelis dabar žymiai geriau laikosi, negu Konarskio... Nors man vis tiek Konarskio žymiai arčiau...
Atsakyti