Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 17:59)
Man plunksneles ne prie sirdies  schmoll.gif


na,cia jau skonio reikalas,juk kiekviena esam skirtinga ir megstam skirtingus dalykus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gytaite @ 2010 10 15, 17:56)
sveikutes 4u.gif stai kokia buvo mano puokste smile.gif

My Webpage

Man irgi nelabai, bet svarbu Jus buvot patenkinta drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
Na, ziuriu rozes vis del to nugali jusu balsavima 4u.gif
O kaip manot su plaukais tada ka daryt? deti viena didesne roze ar kokias 3 mazutes i kruva deti? g.gif
Ir ziurekit, kokia spalva jum geresne atrodo? ar imti kremine ir derintis prie jaunikio, ar imti baltas rozes ir juostele kremines spalvos det, kaip nuotraukoj? Ar baltos rozes nessusilies man su suknele? nes ji tai labai labai balta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Panele* @ 2010 10 15, 17:52)
man gvazdiku puokste super  wub.gif jau buvau apsistojus ties tuo, bet SB keistuoliui parodziau sakau siaip paziurek sako oij ne kaip pudelis koks  doh.gif  biggrin.gif  kai pasakiau kad galvoju apie tokia puokste susimete truputi sako nu gal nieko, tai dabar nezinau linkstu atgal prie roziu nes jos irggi lb grazu smile.gif

Man irgi gvazdikai labai grazu wub.gif bet dabar va jusu patarimu paklausius ir siaip susimasciau, kad ir ant suknios ale rozes ten kazkokios (kiek pamenu), tai pradedu irgi manyti,kad rozes labiau tiks ax.gif
Atsakyti
aš ir balsuočiau už rožes, o į plaukus galima įvairiai (man asmeniškai gražiau viena stambi).
Atsakyti
O man visai nieko jei kelios plunksnos, labai labai ziemiskoms puokstems tinka thumbup.gif Kazkur maciau labai grazias puokstes su jomis, bet neberandu.
Stai dar keletas variantu ziemai smile.gif

stai cia

Sita labai idomi smile.gif

user posted image

user posted image

Sita kokia juokinga biggrin.gif
user posted image

user posted image

Papildyta:

Cia tik tie styrantys zalumynai man nepatinka biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Daugiau jos foto cia

user posted image
Daugiau jos foto cia

user posted image
Daugiau jos foto cia


Papildyta:
user posted image

user posted image

Papuosta kristalais:
user posted image

Cia nebezinau ar ziemines dar vis ar ne biggrin.gif Bet man grazios smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Cia butu grazu rudeni manau 4u.gif
user posted image

Radau dar viena mada su kristaliukais ant koto pabaigos g.gif
http://posiesandpipp...ss.com/2008/11/

Labai daug puoksciu ir kitu nuostabiu ideju su orchidejomis galite rasti cia .
Atsakyti
Nu Liekna pavarei cia ax.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 20:09)
Nu Liekna pavarei cia  ax.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Kokia valanda atrinkinejau lotuliukas.gif Ten tam puslapyje kur orchidejos, tai net visko neperziurejau, pavargau doh.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
man kaip sios patinka
user posted image
user posted image
jau minejau kad gvazdiku balta labai faina, bet man ziauriai grazi pasirode freziju, o kaip pagalvoju kad ji toookia kvapni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 20:25)
man kaip sios patinka

Man irgi tokios kuklios labai patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Panos, kreipiuosi dar karta 4u.gif (kazkaip niekas nepasisake)
O ka del roziu spalvos manot? baltas rinktis su kreminiu kaspinu ar pacias rozes imti kremines, kad su suknele nesilietu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 22:25)
jau minejau kad gvazdiku balta labai faina, bet man ziauriai grazi pasirode freziju, o kaip pagalvoju kad ji toookia kvapni  wub.gif

Man visos patinka,ir rozes, ir frezijos, ir gvazdikai wub.gif ir issirinkt sunku doh.gif
Papildyta:
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 15, 20:47)
aš ir balsuočiau už rožes, o į plaukus galima įvairiai (man asmeniškai gražiau viena stambi).

As ir kazkaip prie vienos labiau linkstu ax.gif
O ziurekit mergaites, jei imciau kremine puokste, tai i plaukus jauciu vistiek balta graziau deti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 23:10)
Panos, kreipiuosi dar karta  4u.gif  (kazkaip niekas nepasisake)
O ka del roziu spalvos manot? baltas rinktis su kreminiu kaspinu ar pacias rozes imti kremines, kad su suknele nesilietu?  g.gif
Papildyta:

Man visos patinka,ir rozes, ir frezijos, ir gvazdikai  wub.gif ir issirinkt sunku  doh.gif


Sakyk nesakius, gi pati turi nuspresti lotuliukas.gif Juk pasirinkimas taip susiaurejo, kad jau turetu buti lengviau.
Mano manymu grazu butu, jei geles butu kremines, o kaspinas baltas, tada toks kontrastas nuo sukneles gautusi. Balta susilietu, ypac jei vienos rusies geles 4u.gif bet cia tik mano menkute nuomone blush2.gif
Zinok turi buti tvarka, puokste ir geles i plaukus turi buti vienodos, ir tegul meta i mane akmeni jei as neteisi blush2.gif nesiziures doh.gif
p.s. pati norejau deti skirtingai, tai mane apsauke ir gelininke ir visaziste, "ka tu nezinai? ??" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 15 spalio 2010 - 22:15
Man tai grazu tiek kremines, tiek baltos doh.gif lotuliukas.gif Siaip jei neissisoks is konteksto kremine spalva, tai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 15 spalio 2010 - 22:17
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 23:13)
Sakyk nesakius, gi pati turi nuspresti  lotuliukas.gif  Juk pasirinkimas taip susiaurejo, kad jau turetu buti lengviau.

Na, as pasitikslinimui, aisku,kad pati turiu spresti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 23:16)
Man tai grazu tiek kremines, tiek baltos  doh.gif  lotuliukas.gif Siaip jei neissisoks is konteksto kremine spalva, tai grazu  thumbup.gif

Na, kremines spalvos nebutu labai daug g.gif Jaunikio kaklaskare tik kremines spalvos, bet dabar galvoju, kad fotosesijos metu (jei bus salta) MB uzsides palta ir salikeli pilka, tai jau tos kaklaskares kaip ir nesimatys, tai vis gi gal baltos geriau g.gif doh.gif
Atsakyti