Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*monikute* @ 2010 10 14, 14:28)
kaip tai neklausyti tamstos, jei absoliučią tiesą kalbate hihihi.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Man irgi taip buvo  rolleyes.gif  tai aš kai tik pradėjau galvoti, kad ne gėlės ar jų spalva vestuvėse yra svarbiausia, kad santuoka turi kitokią prasme ir reikšmę ir kažkaip mažiau sureikšminus kokios spalvos bus gėlės, iškart ramiau pasidarė  blush2.gif

As panasios nuomones ir esu, bet vistiek moteriska prigimtis daro savo ir norisi visko labai grazaus biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 14, 17:32)
aisku smile.gif ne neluzo ir nekrit smile.gif atlaike puikiai thumbup.gif

Nu va, gal jau ir gvazdikai i kandidatu gretas stojasi atgal doh.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 19:36)
Man tai tikrai atrodo kaip blizgus siulas, ir neikas nekliuva uz akiu  thumbup.gif
Papildyta:

Pagaliau perkopei menesio riba  devil.gif


Man irgi atrodo kaip blizgantis siuliukas ir visai grazu wub.gif

Aha, perkopiau pagaliau, kazkaip labai laukiu kol ateis tos vestuves rolleyes.gif : 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 10 14, 19:46)

** gąsdini ją ane? biggrin.gif Žiūrėk tau pačiai artinas paskutinioji user posted image Ar jau apsiraminai dėl suknelės? 4u.gif

Nepavyks isgasdinti jai manes tongue.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Karelija @ 2010 10 15, 14:46)
ekspertės lotuliukas.gif  bet patars. tiek, kas subjektyviai tongue.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif Na vis tiek geriau nei nieko biggrin.gif
tuoj susikaupsiu ir surasysiu savo variantus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 14:51)

Aha, perkopiau pagaliau, kazkaip labai laukiu kol ateis tos vestuves  rolleyes.gif  :  4u.gif


Nelauk geriau, dziaukis siomis laukimo dienomis 4u.gif nes kai praeina, tai taip liudna pasidaro verysad.gif norisi vel ir vel isteketi lotuliukas.gif
TPFU TPFU aisku tongue.gif ir gaila kad jau praejo svente, kuriai skyrei nemazai demesio ir idejai visa savo siluma cray.gif
Atsakyti
Nu va moteros klausykit lotuliukas.gif Sukneles foto neturiu, nes dar nepasiuta ji doh.gif bet bendra vaizda jau maciau ax.gif
Na apie geles rolleyes.gif PAbreziu, kad noriu, kad tiesiog suristu geles ir apvyniotu juostele, be jokiu mikrofonu,zoleliu,blizguciu ir pan.
Kandidate nr 1: baltos arba kremines rozes (jaunikio kaklaskare kremines spalvos)
nr.2: Balti gvazdikai (jei galvos tikrai nekrenta lotuliukas.gif )
nr.3: frezijos ir imaisyta keletas eustomu

Dabar idesiu pavyzdeliu, ko mazdaug noriu ir savo planuojama sukuosena, kad patartumet kokios geles jum atrodo tiktu labiausiai (kad vaizdas butu bent kiek panasus)



Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 14:56)
Nelauk geriau, dziaukis siomis laukimo dienomis  4u.gif  nes kai praeina, tai taip liudna pasidaro  verysad.gif  norisi vel ir vel isteketi  lotuliukas.gif
TPFU TPFU aisku  tongue.gif  ir gaila kad jau praejo svente, kuriai skyrei nemazai demesio ir idejai visa savo siluma cray.gif

NA cia turbut visada taip, kai lauki - norisi greiciau sulaukti, kai praeina - norisi grazinti ir pasaka be galo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 15:05)
NA cia turbut visada taip, kai lauki - norisi greiciau sulaukti, kai praeina - norisi grazinti ir pasaka be galo  biggrin.gif


Tai jau tikrai drinks_cheers.gif

As rinkciausi pirma roziu puokste arba paskutine gvazdiku puokste. O sukuosena liuksiska thumbup.gif ir prie jos tiks tiek dideles prasiskleidusios rozes, tiek pilnaviduriai gvazdikai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 15:08)
Tai jau tikrai  drinks_cheers.gif

As rinkciausi pirma roziu puokste arba paskutine gvazdiku puokste. O sukuosena liuksiska  thumbup.gif  ir prie jos tiks tiek dideles prasiskleidusios rozes, tiek pilnaviduriai gvazdikai  wub.gif

Kazkaip ir as linkstu prie roziu ar gvazdiku ax.gif prie sukneles manau puikiai tiks, nes ji labai kukli, a formos,iki zemes, visai nepusta. Tik va dbr galvoju,kad ten gipiuras toks kaip ir su gelem, ale rozes gal kazkokios isiziurejus matosi, bet siaip i akis nekrenta unsure.gif
o kiek detumete ziedu? as tai manau, kad viena gal didesni toki g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 15 spalio 2010 - 14:14
QUOTE(liekna @ 2010 10 15, 00:59)
Del to ir as noriu jo pavardes, nes butu tik 7 raides  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Ir pas mane 7 user posted image

QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 01:08)
ir su pakalnutem faina, tik man melynas kotas nesiziuri, bet gal cia kaip akcentas buvo  rolleyes.gif

jeigu jūs apie mano puokštę, tai ten ne pakalnutės, o gipsofila unsure.gif

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 14:54)
Man irgi atrodo kaip blizgantis siuliukas ir visai grazu  wub.gif

friends.gif

QUOTE(laimucia @ 2010 10 15, 14:56)
Nelauk geriau, dziaukis siomis laukimo dienomis  4u.gif  nes kai praeina, tai taip liudna pasidaro  verysad.gif  norisi vel ir vel isteketi  lotuliukas.gif

O mums atvirkščiai - mes taip atsikvėpėm po vestuvių, abu džiaugiamės, kad jos praėjo biggrin.gif Galvos skausmas kažkoks tas planavimas rolleyes.gif Mums tas laikotarpis po vestuvių yra nuostabus, kai nebereikia niekuo rūpintis, o galim viens kitu džiaugtis ir dėmesio daugiau skirti viens kitam wub.gif

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 15:05)
Nu va moteros klausykit  lotuliukas.gif
Kandidate nr 1: baltos arba kremines rozes (jaunikio kaklaskare kremines spalvos)

Aš tai nežinau, gal už pirmą variantą, nes jeigu suknelė tavo kukli, tokia klasikinė, tai rožės manau tiktų labiausiai user posted image 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 15, 16:05)
Aš tai nežinau, gal už pirmą variantą, nes jeigu suknelė tavo kukli, tokia klasikinė, tai rožės manau tiktų labiausiai user posted image 4u.gif

vat ir as susipainiojau jau doh.gif na jo, suknele tikrai kukli,ikelsiu kazka panasaus,bet mano kitokia aisku, bet kad bent isivaizduotumet is kokios operos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 15:05)
Nu va moteros klausykit  lotuliukas.gif Sukneles foto neturiu, nes dar nepasiuta ji  doh.gif bet bendra vaizda jau maciau  ax.gif
Na apie geles  rolleyes.gif  PAbreziu, kad noriu, kad tiesiog suristu geles ir apvyniotu juostele, be jokiu mikrofonu,zoleliu,blizguciu ir pan.
Kandidate nr 1: baltos arba kremines rozes (jaunikio kaklaskare kremines spalvos)
              nr.2: Balti gvazdikai (jei galvos tikrai nekrenta  lotuliukas.gif )
              nr.3: frezijos ir imaisyta keletas eustomu

Aš taip pat pasisakau už rožes (subjektyviai biggrin.gif ), bet ir šiaip, manau prie kuklesnės suknelės nebereikia kuklių gėlių ax.gif
Atsakyti
rozes jau klasika, todel visada bus grazu, super
Atsakyti
man gvazdiku puokste super wub.gif jau buvau apsistojus ties tuo, bet SB keistuoliui parodziau sakau siaip paziurek sako oij ne kaip pudelis koks doh.gif biggrin.gif kai pasakiau kad galvoju apie tokia puokste susimete truputi sako nu gal nieko, tai dabar nezinau linkstu atgal prie roziu nes jos irggi lb grazu smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif stai kokia buvo mano puokste smile.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(gytaite @ 2010 10 15, 17:56)
sveikutes 4u.gif stai kokia buvo mano puokste smile.gif

My Webpage


Man plunksneles ne prie sirdies schmoll.gif
Atsakyti