Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(pim @ 2010 10 14, 19:24)
Puiki mintis su kaklaraiščiu ir batais  bigsmile.gif Ir nebesinervuok jau, bus kaip bus
irnesakyk.gif Svarbu, kad būsi žmona wub.gif Ar jau pratinies prie šios minties? smile.gif Ir kokia bus tavo pavardė? -ienė? 4u.gif

As kazkaip zinok nesureiksminu to statuso, man toks vat jausmas kad nieks nepasikeis vis tiek lotuliukas.gif O del pavardes vakar ir mama uzklause.. o mes apie tai nei kalbejom, nei galvojom blink.gif lotuliukas.gif Siaip tai tikrai ne iene, ir isvis dar nezinau ar keisiu. Cia ta sistema kitokia pavardziu ir tiksliai nezinau ar isvis butina pasikeisti. Mes nezadam LT iteisinti musu santuokos, nes norim ten is naujo ussituokti lyg niekur nieko, rotusej kaip normalus zmones ir panasiai lotuliukas.gif Del to bandysim nuo LT sistemos tai nuslepti blush2.gif Bet cia irgi abejoju ar iseis nuslepti, nes darysiuos zalia korta, ir manau teks vis tiek ta pavarde keisti. Tai siaip galvoju imti vyro, bet palikti vyr gimine, jokiu ieniu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 14 spalio 2010 - 20:52
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 21:46)
As kazkaip zinok nesureiksminu to statuso, man toks vat jausmas kad nieks nepasikeis vis tiek  lotuliukas.gif O del pavardes vakar ir mama uzklause.. o mes apie tai nei kalbejom, nei galvojom  blink.gif  lotuliukas.gif Siaip tai tikrai ne iene, ir isvis dar nezinau ar keisiu. Cia ta sistema kitokia pavardziu ir tiksliai nezinau ar isvis butina pasikeisti. Mes nezadam LT iteisinti musu santuokos, nes norim ten is naujo ussituokti lyg niekur nieko, rotusej kaip normalus zmones ir panasiai  lotuliukas.gif Del to bandysim nuo LT sistemos tai nuslepti  blush2.gif Bet cia irgi abejoju ar iseis nuslepti, nes darysiuos zalia korta, ir manau teks vis tiek ta pavarde keisti. Tai siaip galvoju imti vyro, bet palikti vyr gimine, jokiu ieniu  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


Ai, man tai gražu ienė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 10 14, 20:55)
Ai, man tai gražu ienė tongue.gif

Gal ir grazu, bet labai nepatogu ax.gif biggrin.gif Man jau kyla daug problemu angliskai savo pavarde ilga su "yte" po viena raide pasakyti, daug kartu tenka kartoti kol uzsiraso zmones. Del to labai patogu trumpa vyriska pavarde wub.gif Be to man ta iene, tai grynai jo pikta mociute primena, kur kaime visi pavarde ir vadina, tai labai nenoriu tos pavardes dar del to topsecret.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 14 spalio 2010 - 22:30
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 23:29)
Gal ir grazu, bet labai nepatogu  ax.gif  biggrin.gif Man jau kyla daug problemu angliskai savo pavarde ilga su "yte" po viena raide pasakyti, daug kartu tenka kartoti kol uzsiraso zmones. Del to labai patogu trumpa vyriska pavarde  wub.gif Be to man ta iene, tai grynai jo pikta mociute primena, kur kaime visi pavarde ir vadina, tai labai nenoriu tos pavardes dar del to  topsecret.gif  biggrin.gif


mano pavarde dabar irgi labai sunki ir ilga doh.gif jau LT visiem po raide sakau kaip rasyt, o uzsieni tai is viso g.gif bet kai pasiimsiu vyro manau pamirsiu jau ta dalyka kai sakyt po raide, nes bus daug aiskesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 10 14, 22:06)
mano pavarde dabar irgi labai sunki ir ilga  doh.gif  jau LT visiem po raide sakau kaip rasyt, o uzsieni tai is viso  g.gif  bet kai pasiimsiu vyro manau pamirsiu jau ta dalyka kai sakyt po raide, nes bus daug aiskesne smile.gif

Del to ir as noriu jo pavardes, nes butu tik 7 raides thumbup.gif lotuliukas.gif Praktiskos mes moteros drinks_cheers.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
nEdrasi
labai grazi puokste smile.gif
ir su pakalnutem faina, tik man melynas kotas nesiziuri, bet gal cia kaip akcentas buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 20:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

user posted image


Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 20:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

user posted image



Cia gvazdikai??? Mano puokste buvo is gvazdiku, nesinorejo roziu, nors jos man pacios graziausios geles smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 10 15, 02:08)
nEdrasi
labai grazi puokste smile.gif




QUOTE(Iceland @ 2010 10 15, 11:29)
Kaip gražu  wub.gif



QUOTE(Svajone_25 @ 2010 10 15, 11:48)
Cia gvazdikai??? Mano puokste buvo is gvazdiku, nesinorejo roziu, nors jos man pacios graziausios geles  smile.gif  wub.gif


aciu aciu smile.gif mani ir ji labai patiko smile.gif
o Jusu cia mikrafonr puokste?
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 23:29)
Gal ir grazu, bet labai nepatogu  ax.gif  biggrin.gif Man jau kyla daug problemu angliskai savo pavarde ilga su "yte" po viena raide pasakyti, daug kartu tenka kartoti kol uzsiraso zmones. Del to labai patogu trumpa vyriska pavarde  wub.gif Be to man ta iene, tai grynai jo pikta mociute primena, kur kaime visi pavarde ir vadina, tai labai nenoriu tos pavardes dar del to  topsecret.gif  biggrin.gif

AAA na jei reikia užsieny, tai tikrai geriau kuo paprasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 10 14, 14:13)
Tai nesijaudinkit, man tai būtų tikras malonumas rinktis, derinti... 4u.gif
Pagalvokit kokia suknelė (galit ir įdėti parodyti tongue.gif ), kokios gėlės prie jos tiktų ir kokios ne (na būna juk kartais, kad tiesiog kertasi tarpusavyje - atmeskit jas). Tuomet kokio tipo gėlės patinka? Ryškesnės, aštresnės, pastebimesnės ar dailesnės, paprastesnės? Pasirinkit vieną kategoriją. O jau tada ir rinktis bus iš daug mažiau variantų, ypač jei kokią nors konkrečią spalvą jau turite nusistačiūsi ar labai patinka, tai ir gėles galima rinktis, kad būtų tokios spalvos 4u.gif
Ai čia aš šiaip parašiau - iš esmės neklausykit manęs biggrin.gif  biggrin.gif

Dekuj uz patarimus 4u.gif Siaip as labai ir nesijaudinu, tiesiog norai keiciasi, o dar su ta sukuosena nzn ka daryt, nes noriu vienodu geliu puoksteje ir plaukuose ax.gif Siaip variantu turiu jau keleta kaip ir issirinkus,ikelsiu paskui nuotraukele ir geles, gal ekspertes ka patars lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2010 10 14, 14:18)
Bet Jums tai dar ir laiko yra galvoti, o Beautiful Eyes tai jo jau visai nedaug liko, o pamastant, kad gėles reikia išankto užsakinėti, tai išvis laiko sumažėja  tongue.gif

Tai vat butent, as jau ir pradedu mastyt, kad po kokios savaites jau ir uzsakynet kaip ir galima, o nuotaka dar dvejoja lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 15, 14:45)
Dekuj uz patarimus  4u.gif  Siaip as labai ir nesijaudinu, tiesiog norai keiciasi, o dar su ta sukuosena nzn ka daryt, nes noriu vienodu geliu puoksteje ir plaukuose  ax.gif  Siaip variantu turiu jau keleta kaip ir issirinkus,ikelsiu paskui nuotraukele ir geles, gal ekspertes ka patars  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

ekspertės lotuliukas.gif bet patars. tiek, kas subjektyviai tongue.gif
Atsakyti