Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 10 14, 14:18)
Bet Jums tai dar ir laiko yra galvoti, o Beautiful Eyes tai jo jau visai nedaug liko, o pamastant, kad gėles reikia išankto užsakinėti, tai išvis laiko sumažėja  tongue.gif

blink.gif tas tai jau tikrai, net nepastebejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 10 14, 14:13)
Tai nesijaudinkit, man tai būtų tikras malonumas rinktis, derinti... 4u.gif
Pagalvokit kokia suknelė (galit ir įdėti parodyti tongue.gif ), kokios gėlės prie jos tiktų ir kokios ne (na būna juk kartais, kad tiesiog kertasi tarpusavyje - atmeskit jas). Tuomet kokio tipo gėlės patinka? Ryškesnės, aštresnės, pastebimesnės ar dailesnės, paprastesnės? Pasirinkit vieną kategoriją. O jau tada ir rinktis bus iš daug mažiau variantų, ypač jei kokią nors konkrečią spalvą jau turite nusistačiūsi ar labai patinka, tai ir gėles galima rinktis, kad būtų tokios spalvos 4u.gif
Ai čia aš šiaip parašiau - iš esmės neklausykit manęs biggrin.gif  biggrin.gif


kaip tai neklausyti tamstos, jei absoliučią tiesą kalbate hihihi.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Panele* @ 2010 10 14, 14:15)
kaip ir man  doh.gif viena diena lyg to noriu, kita pagalvoju paziuriu foto jau kitokiu geliu smile.gif ir nebezinau ...  ax.gif


Man irgi taip buvo rolleyes.gif tai aš kai tik pradėjau galvoti, kad ne gėlės ar jų spalva vestuvėse yra svarbiausia, kad santuoka turi kitokią prasme ir reikšmę ir kažkaip mažiau sureikšminus kokios spalvos bus gėlės, iškart ramiau pasidarė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 14, 14:18)
Bet Jums tai dar ir laiko yra galvoti, o Beautiful Eyes tai jo jau visai nedaug liko, o pamastant, kad gėles reikia išankto užsakinėti, tai išvis laiko sumažėja  tongue.gif


QUOTE(*monikute* @ 2010 10 14, 14:28)
kaip tai neklausyti tamstos, jei absoliučią tiesą kalbate hihihi.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Man irgi taip buvo  rolleyes.gif  tai aš kai tik pradėjau galvoti, kad ne gėlės ar jų spalva vestuvėse yra svarbiausia, kad santuoka turi kitokią prasme ir reikšmę ir kažkaip mažiau sureikšminus kokios spalvos bus gėlės, iškart ramiau pasidarė  blush2.gif


dėkui 4u.gif *monikute*, tiesiog pagalvojau kaip aš rinkčiausi.

Tarp kitko, tai būtent ir norėjau mmmunei parašyti tai ką Jūs parašėte smile.gif Koks po galais skirtumas, kokios bus gėlės? Na, pasirenki tiesiog bet kurias tau patinkančias ir tuoktis! biggrin.gif Kam viską apsunkinti ir galvoti, galvoti galvoti.... Vistiek mes moterys nuomones keičiam kasdien biggrin.gif Tai pasirenki aukso viduriuką ir tokios bėdos 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 14, 13:34)
Mikrofonas tai toks daikciukas, i kuri geles puokstems smaigsto  biggrin.gif
o sakykit jei Jums tik suriso, galvos gvazdiku dienos eigoj nekrito? nes as prisiskaicius, tik vien del to ir bijau juos imt, nes mikrofono nenoriu, ir bijau, kad nepradetu luzynet man paskui  blush2.gif


aisku smile.gif ne neluzo ir nekrit smile.gif atlaike puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Va kaip man gavosi su puokšte verysad.gif Mergytės, žiūrėkit, kad ir jūsų floristėms tokie dalykai nepasirodytų normalūs..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 14, 17:56)
Va kaip man gavosi su puokšte verysad.gif Mergytės, žiūrėkit, kad ir jūsų floristėms tokie dalykai nepasirodytų normalūs..

user posted image


Jums kiek pamenu čia labiausiai kliūva kotelio vyniojimas vielute, taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 14, 18:35)
Jums kiek pamenu čia labiausiai kliūva kotelio vyniojimas vielute, taip? g.gif

Taip. Nors čia atrodo, kaip blizgus siūlas ar dar kas, bet realiai tai tikrai nekaip atrodė schmoll.gif Vis slėpiau kotą, bet gėlėmis likau patenkinta - tokios mažos fainuolės jos man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 21:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

user posted image


labai labai grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 14, 17:09)
Taip. Nors čia atrodo, kaip blizgus siūlas ar dar kas, bet realiai tai tikrai nekaip atrodė schmoll.gif Vis slėpiau kotą, bet gėlėmis likau patenkinta - tokios mažos fainuolės jos man wub.gif

Man tai tikrai atrodo kaip blizgus siulas, ir neikas nekliuva uz akiu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 14, 12:07)
Bliamba o as neikaip neisirenku geliu, jau kaip ir laikas po truputi apsisprest, o man kuo toliau, tuo labiau viskas maisos  doh.gif  blush2.gif

Pagaliau perkopei menesio riba devil.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 19:36)
* Man tai tikrai atrodo kaip blizgus siulas, ir neikas nekliuva uz akiu  thumbup.gif
Papildyta:

**Pagaliau perkopei menesio riba  devil.gif


* friends.gif
** gąsdini ją ane? biggrin.gif Žiūrėk tau pačiai artinas paskutinioji user posted image Ar jau apsiraminai dėl suknelės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 14, 17:46)
* friends.gif
** gąsdini ją ane? biggrin.gif Žiūrėk tau pačiai artinas paskutinioji user posted image Ar jau apsiraminai dėl suknelės? 4u.gif

hihihi.gif g.gif Nu kaip cia pasakius.. Nelabai, nes dabar paskutini karta kai ziurejau kuriuos auskarus rinktis ir ja buvau uzsidejus, tai pakraupau nuo savo krutines virstancios lauk doh.gif Bet cia matyt del to, kad buvau push up liemenuka uzsidejus unsure.gif Nes su kitu tai normaliai... Tai beliko dabar rasti balta liemenuka paprasta, bet kad nusiimtu sleikos... Nes be liemenuko tai kazkaip nesiziuri man, nors ir laiko normaliai tai suknele, nes ten specialiai padaryta, bet kazkaip zinai suglebus krutine atrodo biggrin.gif Irgi negerai lotuliukas.gif Man tai dabar isvis depresija, kad atrodau kaip persistengus ir nieko nesuderinus nuotaka.. Suknele kaip vaiko perspausta, auskarai kazkokie pigus atrodo, batai sivis ne i tema doh.gif Nu zodziu biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif Dabar net pradejau galvoti, jei makiaza darysiuos tamsu, ne toki kaip cia visos sviesiom spalvom, tai ir vel bus ne i tema doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Bet siaip jau gana ramiai laukiu tos dienos, viska uzsisakiau. beliko tik liemenuka nusipirkti ir MB kaklaraisti, bandysim derinti prie mano bateliu mirksiukas.gif Tik dar reikia pagalvoti del meniu (nors prasiau drauges sugalvot, nes ji ismano situs dalykus, visgi pacios gaminsim) ir kitas smulkmenas, kaip pvz staltiese (nemacius to namo net neisivaziduoju koks ten stalas ir kokiu ismatavimu yra, kokie indai bus doh.gif ), issirinkti daina pirmam sokiui (badysim ir ta padaryti, nors ie be pokyliu sales, be zmoniu, bet ka nors vis tiek norisi susokti) wub.gif Na ir panasias smulkmenas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 14, 20:45)


Puiki mintis su kaklaraiščiu ir batais bigsmile.gif Ir nebesinervuok jau, bus kaip bus
irnesakyk.gif Svarbu, kad būsi žmona wub.gif Ar jau pratinies prie šios minties? smile.gif Ir kokia bus tavo pavardė? -ienė? 4u.gif
Atsakyti