Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(laimucia @ 2010 10 13, 16:38)
Aha, man irgi vazonines tai nuostabios geles, papuosia namus , o ziedu lauki, kaip vaiko dantuku besikalanciu  thumbup.gif

Cia tai tiesa drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 12, 21:51)
Skaitet delfyje apie puokstes is papuosalu? Man asmeniskai neblogai paziureti, bet kad paciai tokia darytis  schmoll.gif

http://gyvenimas.del...u.d?id=37406079

graži idėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 18:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

Grazu, tik man tie kotai labai jau io akis krenta, tokie nelygus blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 21:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

user posted image

thumbup.gif aš irgi savo vestuvėms rinkausi gvazdikus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 13, 22:44)
Grazu, tik man tie kotai labai jau io akis krenta, tokie nelygus  blush2.gif  smile.gif

aha, ir mano manymu šiek tiek per ilgi jie
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 13, 22:44)
Grazu, tik man tie kotai labai jau io akis krenta, tokie nelygus  blush2.gif  smile.gif



QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 13, 22:46)
thumbup.gif  aš irgi savo vestuvėms rinkausi gvazdikus wub.gif
Papildyta:

aha, ir mano  manymu šiek tiek per ilgi jie


pritariu drinks_cheers.gif tik ta pacia diena blaskytis nebenorejau ir palikau taip kaip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 20:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif




Kuklu ir gražu 4u.gif gal tie kotai buvo toks sumanymas - palikti ne vienodo ilgio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 21:22)
o kas yra mikrofonas biggrin.gif:D:D? man juos tiesiog suriso 4u.gif

Mikrofonas tai toks daikciukas, i kuri geles puokstems smaigsto biggrin.gif
o sakykit jei Jums tik suriso, galvos gvazdiku dienos eigoj nekrito? nes as prisiskaicius, tik vien del to ir bijau juos imt, nes mikrofono nenoriu, ir bijau, kad nepradetu luzynet man paskui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 13, 19:37)
Gėlių reikšmės
yu.gif

Dekui, mmmune, labai įdomu buvo paskaitinėti 4u.gif 4u.gif
Aš tai dabar pasinešusi ant persikinės ar oranžinės spalvos rožių wub.gif
Pažiūrėkit, argi ne gražu? bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Čia įvairiaspalvės, bet nepaprastai nuostabios!
user posted image
user posted image
user posted image

O čia patikusi atrodo bijūnų puokštė:
user posted image


Papildyta:
Jeigu nieko prieš aš dar rožių įdėsiu blush2.gif wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

http://www.victorthe.....cture 228.jpg

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 10 14, 13:57)
Dekui, mmmune, labai įdomu buvo paskaitinėti 4u.gif  4u.gif
Aš tai dabar pasinešusi ant persikinės ar oranžinės spalvos rožių wub.gif
Pažiūrėkit, argi ne gražu? bigsmile.gif

Labai grazu wub.gif
Bliamba o as neikaip neisirenku geliu, jau kaip ir laikas po truputi apsisprest, o man kuo toliau, tuo labiau viskas maisos doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 14, 14:07)
Labai grazu  wub.gif
Bliamba o as neikaip neisirenku geliu, jau kaip ir laikas po truputi apsisprest, o man kuo toliau, tuo labiau viskas maisos  doh.gif  blush2.gif


Tai nesijaudinkit, man tai būtų tikras malonumas rinktis, derinti... 4u.gif
Pagalvokit kokia suknelė (galit ir įdėti parodyti tongue.gif ), kokios gėlės prie jos tiktų ir kokios ne (na būna juk kartais, kad tiesiog kertasi tarpusavyje - atmeskit jas). Tuomet kokio tipo gėlės patinka? Ryškesnės, aštresnės, pastebimesnės ar dailesnės, paprastesnės? Pasirinkit vieną kategoriją. O jau tada ir rinktis bus iš daug mažiau variantų, ypač jei kokią nors konkrečią spalvą jau turite nusistačiūsi ar labai patinka, tai ir gėles galima rinktis, kad būtų tokios spalvos 4u.gif
Ai čia aš šiaip parašiau - iš esmės neklausykit manęs biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 14, 14:07)
Labai grazu  wub.gif
Bliamba o as neikaip neisirenku geliu, jau kaip ir laikas po truputi apsisprest, o man kuo toliau, tuo labiau viskas maisos  doh.gif  blush2.gif

kaip ir man doh.gif viena diena lyg to noriu, kita pagalvoju paziuriu foto jau kitokiu geliu smile.gif ir nebezinau ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 10 14, 14:15)
kaip ir man  doh.gif viena diena lyg to noriu, kita pagalvoju paziuriu foto jau kitokiu geliu smile.gif ir nebezinau ...  ax.gif


Bet Jums tai dar ir laiko yra galvoti, o Beautiful Eyes tai jo jau visai nedaug liko, o pamastant, kad gėles reikia išankto užsakinėti, tai išvis laiko sumažėja tongue.gif
Atsakyti