Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(laimucia @ 2010 10 12, 20:51)
Skaitet delfyje apie puokstes is papuosalu? Man asmeniskai neblogai paziureti, bet kad paciai tokia darytis  schmoll.gif

http://gyvenimas.del...u.d?id=37406079


Toks variantas geriausias žiemai, kai ore labai daug šala, o šiaip tai tokio tipo puokštė turi derėti prie visų vestuvių stilistikos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 12, 21:23)
O siaip kokiu metu laiku LT buna irisu ir jurginu? Cia siaip man idomu, lyginu su Jav  lotuliukas.gif


Irisai pavasarį būna, bet šiaip kartais tikrai šmėsteli ir vasarą jų, o jurginai vasaros gale - rudenį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 12, 19:45)
Irisai pavasarį būna, bet šiaip kartais tikrai šmėsteli ir vasarą jų, o jurginai vasaros gale - rudenį  4u.gif

Cia as taip uzklausiau, nes galvojau, kad ir jurginai pavasario gale buna. si savaitali nuejau i maisto parduotuve, o ten visad geliu buna, tai tiek daug graziu puoksciu maciau, ir pagrinde irisai arba jurginai. Del to ir uzklausiau cia biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri geliu reiksmes zinot? manau butu fainai jas zinot, pries renkantis geles i puokste:)
Atsakyti
QUOTE(Damutte @ 2010 10 13, 12:02)
gal kuri geliu reiksmes zinot? manau butu fainai jas zinot, pries renkantis geles i puokste:)

"Svarbiausia, pasirinkti tokias gėles, kurios Jums kelia nuotaiką, suteikia teigiamų emocijų, o jų reikšmė – tai tik žmonių sugalvotos teorijos." 4u.gif
Atsakyti
orchidejos-pacios nusotabiausios geles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 13, 14:55)
Is tavo nico matosi  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Gerai pasakyta lotuliukas.gif
O as tai nepasakyciau, kad jos man graziausios g.gif Vazonines tai man labai grazios, o puokstese kazkaip man nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 13, 18:18)
Gerai pasakyta  lotuliukas.gif
O as tai nepasakyciau, kad jos man graziausios  g.gif  Vazonines tai man labai grazios, o puokstese kazkaip man nelabai  blush2.gif


Aha, man irgi vazonines tai nuostabios geles, papuosia namus , o ziedu lauki, kaip vaiko dantuku besikalanciu thumbup.gif O skintos tai jau skintos, kaip lelijos, trumpailgaamziskos ir tai liudina verysad.gif
Atsakyti
Gėlių reikšmės

Aguona – užmarštis
Astra – meilės simbolis
Begonija – įspėjimo ženklas
Plukė – "palieku tave"
Chrizantema – "esi man tik draugas/-ė"
Hiacintas – žaidimas
Raudona chrizantema – meilė
Kaktusas – ištvermės simbolis
Kamelija – padėka
Rožinė kamelija – ilgesio ženklas
Medetka – žiaurumas
Narcizas – oficialumas
Orchidėja – didi meilė
Ramunė – ištikima meilė
Raudona rožė – meilė
Rožinė rožė – prašymas patikėti
Geltona rožė – pavydas
Balta rožė – nekaltybė
Persiko spalvos rožė – aistra
Saulėgrąža – "tu mano saulės šviesa"
Raudona tulpė – prisipažinimas meile
Žirneliai – "sudiev"

Susipažinkime su gėlių spalvų reikšmėmis
G E L T O N A – aukso spalva, tad dovanodami geltoną puokštę mes linkime sėkmės ir turtų. Geltonos gėlės sukuria šilumos, šviesos, lengvumo ir linksmybių įspūdį.
R A U D O N A – aistros, jausmingumo ir gyvenimo jėgos simbolis.
B A L T A – dvejopą reikšmę turinti spalva. Vienu atveju tai džiaugsmo ir šventės simbolis, kitu – senatvės ir mirties.
O R A N Ž I N Ė reiškia jausmingumą, išdidumą, ambicijas, įtarumą. Oranžinės spalvos gėlės siejamos su saulės simbolika. Ši spalva taip pat yra šeimos ir meilės spalva. Žmonės, mėgstantys šią spalvą, dažniausiai yra optimistai, be galo draugiški, jaučiasi gerai, kai gali mylėti. Ši spalva išvalo galvą nuo blogų minčių, reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, skatina laimės hormonų gamybą, padeda atsikratyti blogos nuotaikos.
Ž A L I A – dvejopa spalva. Ji reiškia pavasarį, vaisingumą, nemirtingumą, simpatiją, taip pat yra egoizmo, depresijos, inertiškumo, abejingumo simbolis.
Ž Y D R A simbolizuoja sielą, dievišką, kitokį pasaulį.
M Ė L Y N A reiškia nuoširdumą, protą, dievobaimingumą.
yu.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 13 spalio 2010 - 18:37
Sveikos,
neperseniausiai ir as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 20:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

user posted image

Labi grazi puokste thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nEdrasi @ 2010 10 13, 20:25)
Sveikos,
neperseniausiai ir  as atsokau savo vestuves taip pat noriu pasidalint savo puokste su jumis... smile.gif kuklu, paprasta, lengva, grazu smile.gif

Grazu wub.gif As kaip visada pamacius gvazdikus pulsiu su klausimais lotuliukas.gif
Jums dejo mikrofona ar tik suriso juostele?
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 13, 22:18)
Grazu  wub.gif As kaip visada pamacius gvazdikus pulsiu su klausimais  lotuliukas.gif
Jums dejo mikrofona ar tik suriso juostele?


o kas yra mikrofonas biggrin.gif:D:D? man juos tiesiog suriso 4u.gif
Atsakyti