Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(mmmune @ 2010 10 08, 21:03)
O man visai graži Jūsų puokštė  4u.gif Iš šono žiūrint netgi šiek tiek glameriją primena, tačiau jeigu gerai įsižiūrėjau tai ten balta hortenzija, taip?  blush2.gif
Žodžiu - man tai tikrai gražu  ir panašu, kad kokybiškai padaryta (na bent jau toks vaizdas susidaro, o jeigu jau taip atrodo, tada tikrai liux  mirksiukas.gif )thumbup.gif


taip cia hortenzija mirksiukas.gif dekui uz komplimenta bigsmile.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif sorry, čia už tokį pasisakymą, bet esu žiauriai pasibaisėjus. Jūs pasižiūrėkit kas darosi temoje Vestuvių muzikantai. tradiciniai ir nelabai II. Kažkoks mūšio laukas. Pabandžiau aš įsikišti, tai o jetau..pasigailėjau.... Čia tik šiaip parašiau, nes norėjau tarsi ir išsipasakoti.. blush2.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 09, 19:14)
poster_offtopic.gif  sorry, čia už tokį pasisakymą, bet esu žiauriai pasibaisėjus. Jūs pasižiūrėkit kas darosi temoje Vestuvių muzikantai. tradiciniai ir nelabai II. Kažkoks mūšio laukas. Pabandžiau aš įsikišti, tai o jetau..pasigailėjau.... Čia tik šiaip parašiau, nes norėjau tarsi ir išsipasakoti.. blush2.gif  poster_offtopic.gif

Suintrigavot, pasiziurejau ir as, kas ten dedasi ax.gif Tikras musio laukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 09, 20:35)
Suintrigavot, pasiziurejau ir as, kas ten dedasi  ax.gif  Tikras musio laukas  lotuliukas.gif


geras, eisiu ir as paziureti smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 10 09, 20:51)
geras, eisiu ir as paziureti smile.gif lotuliukas.gif


Na panos, tikros pletkininkes lotuliukas.gif kaip pro raktu skylute paziuret lotuliukas.gif
tai ir as keliauju ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 09, 21:03)
Na panos, tikros pletkininkes  lotuliukas.gif  kaip pro raktu skylute paziuret  lotuliukas.gif
tai ir as keliauju  ph34r.gif

gossip.gif lens.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 09, 21:35)


nors as cia tikrai ne i tema blush2.gif bet pas mus tikras rojus palyginus su tuo pragaru pas muzikantus 4u.gif
Baisu butu trigrasi ikisti, o tai uzpils pamazgomis
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 08, 13:58)
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image

gražios nebent 3, 5 ir paskutinė smile.gif
Atsakyti
Keliam temą į viršų group.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 12, 18:33)
Keliam temą į viršų  group.gif

Aha, kazkaip isvis vestuviu temos apmire po vasaros ir rugsejo, visai mazai musu beliko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 12, 20:46)
Aha, kazkaip isvis vestuviu temos apmire po vasaros ir rugsejo, visai mazai musu beliko  blush2.gif


Skaitet delfyje apie puokstes is papuosalu? Man asmeniskai neblogai paziureti, bet kad paciai tokia darytis schmoll.gif

http://gyvenimas.del...u.d?id=37406079
Atsakyti
O siaip kokiu metu laiku LT buna irisu ir jurginu? Cia siaip man idomu, lyginu su Jav lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 10 12, 18:51)
Skaitet delfyje apie puokstes is papuosalu? Man asmeniskai neblogai paziureti, bet kad paciai tokia darytis  schmoll.gif

http://gyvenimas.del...u.d?id=37406079

Visai idomu smile.gif g.gif
Atsakyti