Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė


Štai čia mano vestuvinė puokštė... norėjau visai kitokios,nebuvau nei patenkinta nei supykusi,bet juk dėl puokštės tokia dieną tikrai nevalia sukt galvos mirksiukas.gif jau dvi savaites prieš vestuves nervino bažnyčios "puošėja" nerasdama mano norimų gvazdikų... o dar šita... doh.gif tiesiog spjoviau ir mėgavausi tai ką pati padariau ir sukūriau thumbup.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(gtalackaite @ 2010 10 07, 22:19)
Štai čia mano vestuvinė puokštė... norėjau visai kitokios,nebuvau nei patenkinta nei supykusi,bet juk dėl puokštės tokia dieną tikrai nevalia sukt galvos  mirksiukas.gif  jau dvi savaites prieš vestuves nervino bažnyčios "puošėja" nerasdama mano norimų gvazdikų... o dar šita... doh.gif  tiesiog spjoviau ir mėgavausi tai ką pati padariau ir sukūriau  thumbup.gif
user posted image


o man visai gražu wub.gif tik tas kotas kažkoks neproporcingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 08, 09:02)
o man visai gražu  wub.gif  tik tas kotas kažkoks neproporcingas  g.gif

Man visai nerodo blush2.gif
Atsakyti
user posted image (net darzoves flotistai panaudoja)
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
o man nei kotas,nei pati puokste nepatinka My Webpage

4 foto
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(gtalackaite @ 2010 10 08, 12:31)
o man nei kotas,nei pati puokste nepatinka My Webpage

4 foto


Man kazko truksta, todel nelabai ax.gif Bet kadangi tai jus pati daretes, tai sveikintina, as nesugebeciau doh.gif
Puokste kompensuoja kiti dalykai, pvz pamergiu sukneles wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 08 spalio 2010 - 12:15
QUOTE(laimucia @ 2010 10 08, 13:13)
Man kazko truksta, todel nelabai  ax.gif  Bet kadangi tai jus pati daretes, tai sveikintina, as nesugebeciau  doh.gif
Puokste kompensuoja kiti dalykai, pvz pamergiu sukneles  wub.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 08 09, 12:13)
Šioje puokštėje man superiškai atrodo kaspinėlių suraišiojimas  wub.gif


labai grazu taip suristus kardelius dovanoti smile.gif
kokia kardeliu spalva, toks ir kaspiniukas smile.gif ir superinis efektas smile.gif paprasta, bet paprastume visas grozis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gtalackaite @ 2010 10 08, 12:31)
o man nei kotas,nei pati puokste nepatinka My Webpage

4 foto


O man visai graži Jūsų puokštė 4u.gif Iš šono žiūrint netgi šiek tiek glameriją primena, tačiau jeigu gerai įsižiūrėjau tai ten balta hortenzija, taip? blush2.gif
Žodžiu - man tai tikrai gražu ir panašu, kad kokybiškai padaryta (na bent jau toks vaizdas susidaro, o jeigu jau taip atrodo, tada tikrai liux mirksiukas.gif )thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 05, 18:44)
user posted image  user posted image

user posted image 

user posted image

user posted image

user posted image  wub.gif

user posted image  wub.gif


jei mano svente bus pavasari, tai tada tiktai bus alyvu puokste smile.gif alyvine smile.gif
o pamergiu sukneles ir alyvines, o alyvu puokste balta smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 08, 10:58)

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti