Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*monikute* @ 2010 08 11, 12:22)
Ten gal ir galima vadinti tiuliu, bet jis laaaaabai retas  smile.gif  ir jo niekur nerandu  doh.gif  net vestuvinių suknelių salonuose nėra  blink.gif  arba gaili parduoti metriuką  doh.gif

Va ko man reikia  blush2.gif

user posted image

nerasi, nebent kur skrybeles gamina tose parduotuvese salonuose smile.gif man reikejo galvos papuosalui, tai klaipeda ir kauna ismaisiau, niekur neradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 08 11, 11:56)
nerasi, nebent kur skrybeles gamina tose parduotuvese salonuose  smile.gif man reikejo galvos papuosalui, tai klaipeda ir kauna ismaisiau, niekur neradau smile.gif


tikrai taip drinks_cheers.gif nieko neradau doh.gif kažką panašaus radau, bet tikrai ne tokį patį schmoll.gif na žiūrėsim, gal ir išeis kas gražaus iš tos mano puokštės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 11 rugpjūčio 2010 - 17:03
QUOTE(kristuxs @ 2010 08 09, 19:24)
Sveikutės  smile.gif Mano šventė 08-27, planuoju puokštę darytis iš jurginų. Man ypatingai mieli "Eveline" rušies: http://www.botanikos...veline.jpg.html
Manau visai gražiai atrodytų keli žiedai paprasčiausiai perrišti kaspinėliu  wub.gif Ir norėčiau gėlės į plaukus. Gal kas žinote, ar šios rūšies jurginai kelias valandas išbūtų nenuvytę, nes kiek žinau jurginai priskiriami prie lepių gėlių g.gif



man taip pat labai aktuali si informacija ax.gif ...gal mmmune galetu kazka pakomentuoti blush2.gif ....arba kitos labiau nusimanacias apie gelytes 4u.gif ...dekui labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 08 11, 18:39)
man taip pat labai aktuali si informacija ax.gif ...gal  mmmune galetu kazka pakomentuoti blush2.gif ....arba kitos labiau nusimanacias apie gelytes 4u.gif ...dekui labai rolleyes.gif


Jeigu pavyktų tiesiog pačios išsimėginkite keletą valandų palaikyti jurginus be vandens ir stebėkite kas su jais darysis... g.gif Šiaip tai taip, jurginai lepi gėlė, atsargiai su tokiomis, kad netektų po to nusivilti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 08 11, 22:09)
Jeigu pavyktų tiesiog pačios išsimėginkite keletą valandų palaikyti jurginus be vandens ir stebėkite kas su jais darysis... g.gif  Šiaip tai taip, jurginai lepi gėlė, atsargiai su tokiomis, kad netektų po to nusivilti.. 4u.gif

Vadinasi, teks pėdinti pas močiutes pirkti gėlyčių ir išbandyti smile.gif Nors man puokštelė tebus reikalinga kokiom 3-4 valandoms, tai manau visgi išslaikys. Tik va bijau dėl gėlės į plaukus, bet tikiuosi tinkamai paruošus kaip nors išsilaikys rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
O kokių nekasdienių gėlių (ne rožių) bus galima įsigyti rudenį? Mano vestuvės rugsėjį...
Visada norėjau tulpių, bet jų tokiu laiku tikriausiai nebūna, o ir šiaip tikriausiai pavasariškai atrodo... g.gif
Dar galvojau apie jurginus, chrizantemas, eustomas... Ar bus galima jų įsigyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 17, 10:29)
Sveikos merginos  4u.gif
O kokių nekasdienių gėlių (ne rožių) bus galima įsigyti rudenį? Mano vestuvės rugsėjį...
Visada norėjau tulpių, bet jų tokiu laiku tikriausiai nebūna, o ir šiaip tikriausiai pavasariškai atrodo... g.gif
Dar galvojau apie jurginus, chrizantemas, eustomas... Ar bus galima jų įsigyt? g.gif


Tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Rudeninė
Atsakyti
Paskutinė kokia gražutė wub.gif
Atsakyti
Labai 4u.gif
Atsakyti
My Webpage
Papildyta:
QUOTE(vikondrija @ 2010 08 27, 10:57)

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti