Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

aš net ne iš karto pastebėjau, kad ten žalios orchidėjos smile.gif
Atsakyti
Mergaites, o ka manot apie puokstele vien is freziju arba eustomu? Galima ir kartu apjungti sias gelytes, tik ne i mikrofona, o tiesiog juostele suristos kad butu. Kazkaip neesu maciusi tokiu, kaip manot kas gautusi? g.gif
Gal mmmune gales pakonsultuoti rolleyes.gif
Siandien uzklydau i konarskio turgeli pasizvalgyt, tai maciau dar yra tiek freziju, tiek eustomu, bet nepaklausiau ar dar bus lapkricio 12 d doh.gif tai vat ir idomu man dabar ar gausiu as ju blink.gif g.gif
Papildyta:
Va radau is freziju kazka panasaus, tik aisku kaspina grazesni reiktu ir suristi tvarkingiau ax.gif
Papildyta:
Dar va cia labai grazu wub.gif bet nezinau kas cia blush2.gif
Atsakyti
Musu svente gruodzio gale, koks geliu asortimentas tuo metu laiku? smile.gif
nes cia issirinkau ir sako, kad daug nera ko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 20:32)

Pirma labai grazi 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O kur vilniuje patartumet darytis? Kad ir nebrangu, bet ir grazu smile.gif Ir butonjetes kad gamintu kokybiskas
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 23:48)
Pirma labai grazi  4u.gif

Man irgi wub.gif bet nelabai suprantu kokios ten geles, jauciu apie tokia man tik svajot doh.gif
Atsakyti
O Dieve kokių grožių prisižiūrėjau wub.gif wub.gif wub.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 22:32)
Mergaites, o ka manot apie puokstele vien is freziju arba eustomu? Galima ir kartu apjungti sias gelytes, tik ne i mikrofona, o tiesiog juostele suristos kad butu. Kazkaip neesu maciusi tokiu, kaip manot kas gautusi?  g.gif
Gal mmmune gales pakonsultuoti  rolleyes.gif


Pirmoji puokštė padaryta iš kardelių, vadinamųjų kvapiųjų žirnelių. Tai tipinis užsienietiškas kataloginis variantas mirksiukas.gif
Dabar dėl eustomų ir frezijų rišimo paprastai kaspinelių. Tai visiškai realu ir įmanoma. Tik eustomas turėsite išskabyti, kadangi ant šakelės skiriasi jų žiedų kotelių ilgiai, o norint gražiai sukomponuoti puokštę - tai būtina. 4u.gif
Šiaip abiejų gėlių tikrai turėtumėte gauti, jeigu abejojate - tiesiog užsisakykite jų pas kokią nora gėlininkę mirksiukas.gif
Kaip pvz įdėsiu pora savo darbų - kaip tik darytos puokštės ne į mikrafonus, o komponuotos paprastai rišant kaspinėliu. Pirmojoje - eustomos ir ornithogalum (paukštapienė), antrojoje - vien tik frezijos ( beje, man atrodo ją jau kažkada buvau rodžiusi.. g.gif ). 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
eustomos wub.gif ir kaip kvepia, ir taip lengva ..
Atsakyti
sakyciau if freziju tikrai graziai atrodo - dar jei kokiu geltonu imaisius ju tai galima ir ryskesne puokstele padaryt wink.gif gera ideja thumbup.gif
Papildyta:

user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image[IMG]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltojifeja: 06 spalio 2010 - 12:02
aš audžiu mintį pati gamintis puokštę blush2.gif tik dar nesu išsirinkus gėlių... kaip supratau iš jūsų pasisakymų, mikrofonas, tai kažkos indelis/laikiklis? g.gif kur jų būna pirkti? g.gif
gal yra bandžiusių darytis puokštes ar ben besidomėjusių, kokios gėlytės be vandens kiek laiko išbūna? (kalbu apie puokštės rišimą kaspinuku)
Atsakyti