Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image wub.gif

user posted image wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 05, 18:44)
user posted image  user posted image

user posted image 

user posted image

user posted image

user posted image  wub.gif

user posted image  wub.gif

labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
Pim, 4ta puokstele nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 13:54)
Man visos cia grazios  wub.gif
laukianti29 ziuriu, Jus mano likimo drauge, lauzot galva del geliu laprkricio men.  biggrin.gif
Papildyta:

Man tai cia dar tuos zalumynus noretusi isimti ir butu nuostabi  wub.gif
O Tu jau apsisprendei galutinai del puokstes? atrodo minejai baltas rozes kiek pamenu?  g.gif

Kad man zinok nera ka spresti ax.gif Jau ka padarys vestuviu planuotojai, ta ir turesiu... Siaip va cia yra puokstes, kurios mazdaug padaromos pas juos : geles Ta prasme jau minejau, pas mus i vestuviu paketo kaina jau ieina puokste 12 roziu, tai nieko ten per daug ir nenurodysiu kokia turi padaryti, tik pasakiau, kad man kuo paprastesne, tik su zalumynais kokiais nors aplinkui rozes ir viskas, nenoriu jokiu kitu gelyciu smile.gif Kaip pavyzdi daviau ju puosciu nr 4 ir 9 (man tos tobulos), tik sakiau tu mazesniu geliyciu nereikia. Nors 9 toj ir gelytes nemaiso smile.gif O siaip tai bijau is tikro ka man ten padarys lotuliukas.gif Bet tikiuosi nuo pavyzdziu labai nenugrybaus biggrin.gif Taip, pas mane bus baltos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 05 spalio 2010 - 17:26
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 18:25)
Kaip pavyzdi daviau ju puosciu nr 4 ir 9 (man tos tobulos)

Ta 4 tikrai graži wub.gif
Atsakyti
jei būčiau tekėjus gegužę (kaip ir planavom), mano puokštė būtų buvus su alyvom, man nuostabios gėlės smile.gif

Liekna, bet kainelės tai irgi ojojj...
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 16:41)
jei būčiau tekėjus gegužę (kaip ir planavom), mano puokštė būtų buvus su alyvom, man nuostabios gėlės smile.gif

Liekna, bet kainelės tai irgi ojojj...

Na kadangi pas mane jau ta kaina iskaiciuota i viska, tai kazkaip net neatkreipiau demesio kiek kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 18:41)
Liekna, bet kainelės tai irgi ojojj...

Nežinau kokios kainos Lietuvoj, bet būtų labai įdomu išgirsti.. Manęs lieknos įkeltoj nuorodoj kainos nenustebino, pas mus būtent tiek ir kainuoja rožių puokštės, o atlyginimai tai kaip ir lietuviški.. Aš kai užsisakyti nuėjau, tai išgirdus kainą nieko nesakiau, apšalau ir tiek doh.gif
Atsakyti
man sunku pasakyt tiksliai, bet apie 100 lt (priklauso ir nuo puokštės, gėlių kiekio ir t.t.)
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 18:25)
Kad man zinok nera ka spresti  ax.gif
....

Grazios tavo minetos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 04, 22:59)
Niu tikrai nebuciau pagalvojusi, kad dare ne floriste bigsmile.gif  thumbup.gif

Labai grazi forma - tokia apvalute puokste wub.gif

na dekui dekui smile.gif ir pamergiu pati dariausi tokius kabancius bumbulus jei kam idomu galesiu parodyti ,pasidaryt ir ner sunku smile.gif butonjeres ir issilaike kuo puikiausiai sekancia diena atrode kai naujos o net nebuvo suvyniotos i ta juostele tik papuostos vielute dekoratyvine ir prisegtos grafkutes smile.gif

QUOTE(liekna @ 2010 10 04, 23:25)
Aha, tikrai labai graziai padirbeta thumbup.gif  tik gaila is toli mazai kas matosi. Nematau svarovskiu  ax.gif  smile.gif

na as is norejau kad nesimatytu,tik sauleje kad zeretu,ziuriu gal is arciau kas nufotkino kad jie matytusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 10 05, 15:22)
Oi, tada tikrai nebrangi  smile.gif  Ar gerai issilaike? Sorry, jei jau teko atsakineti i si klausima, matyt praleidau 4u.gif

na issilaike tikrai gerai, dar savaite pamerkta laikesi smile.gif
Atsakyti
Kad cia apskritai labai brangios geles doh.gif As kai gaunu geliu is MB, tai bijau po to net eiti per parduotuve, nes matau kiek jos kainuoja blink.gif doh.gif Daug pigiau atsieina kas menesi nauja orchideja pirkti lotuliukas.gif Nes cia tarkim jso stovi tiek pat trumpai kiek paprastos geles blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 17:22)

Susilydziau blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 05 spalio 2010 - 20:44