Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Aha, tikrai labai graziai padirbeta thumbup.gif tik gaila is toli mazai kas matosi. Nematau svarovskiu ax.gif smile.gif
Atsakyti
Kaip grazu 4u.gif Tik tas zoles issidraikiuses apskabyciau biggrin.gif biggrin.gif ir kotai labai nelygiai atrodo, taciau jau koks roziu ziedu groooozis blink.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 04 spalio 2010 - 23:12
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 12:12)

Ta paskutine su anemonais thumbup.gif Ir irisai man labai grazu smile.gif
Atsakyti
ir man visos tos mmm, tik klausimas, ar lapkritį jų yra?
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 12:50)
ir man visos tos mmm, tik klausimas, ar lapkritį jų yra?

anemonu turbut nera, irisu maciau parduotuvese yra, tik kai man vestuvems baltu reikejo, tai negavo wink.gif todel vien melynus naudojom wink.gif
Atsakyti
Paskutine tai super angel.gif
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 05, 12:53)
anemonu turbut nera, irisu maciau parduotuvese yra, tik kai man vestuvems baltu reikejo, tai negavo wink.gif todel vien melynus naudojom wink.gif

As apie irisus niekada nesusimasciau, kol nepamaciau Jusu vestuvines puokstes, baltojifeja 4u.gif Atrode super rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 10 05, 14:23)
As apie irisus niekada nesusimasciau, kol nepamaciau Jusu vestuvines puokstes, baltojifeja  4u.gif Atrode super  rolleyes.gif

aciu aciu - ji buvo paprasta, bet simpatiska ir man miela smile.gif ir nebrangi - 40 lt
Atsakyti
QUOTE(baltojifeja @ 2010 10 05, 15:16)
aciu aciu - ji buvo paprasta, bet simpatiska ir man miela smile.gif ir nebrangi - 40 lt

Oi, tada tikrai nebrangi smile.gif Ar gerai issilaike? Sorry, jei jau teko atsakineti i si klausima, matyt praleidau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 11:50)
ir man visos tos mmm, tik klausimas, ar lapkritį jų yra?


man regis anemonas pavasarinė gėlė smile.gif

Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 11:12)

Man visos cia grazios wub.gif
laukianti29 ziuriu, Jus mano likimo drauge, lauzot galva del geliu laprkricio men. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 00:09)
Kaip grazu  4u.gif Tik tas zoles issidraikiuses apskabyciau  biggrin.gif  biggrin.gif ir kotai labai nelygiai atrodo, taciau jau koks roziu ziedu groooozis  blink.gif  wub.gif
user posted image

Man tai cia dar tuos zalumynus noretusi isimti ir butu nuostabi wub.gif
O Tu jau apsisprendei galutinai del puokstes? atrodo minejai baltas rozes kiek pamenu? g.gif
Atsakyti