Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Turbut cia kazkokia kitokia ju rusis, ne tie iprasti, nes tokie garbanoti wub.gif Is pradziu galvojau, kad eustomos bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 02, 18:04)
Na, nebutinai, bet man kazkaip graziau kai viskas suderinta  ax.gif  o kokias pati planuoji geles i plaukus detis?
Nezinau biggrin.gif As noriu grynai tpkiu paciu kaip sukuosenos pavyzdy yra. Cia speju orchidejos g.gif
user posted image

O gal turi pavyzdziu kokiu kaip rozes atrodo plaukuose? Na ne tos mazytes, nes man tai nelabai grazu unsure.gif Kadangi desiu tris geles, tai nenoriu ir ziauriai dideliu, kad viskas graziai ziuretusi unsure.gif
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
Labai grazi puokste, tik neikelia g.gif
http://hollychapplef...1d1c2970c-800wi

Papildyta:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 04 spalio 2010 - 18:59
sveikos , na ka manoji svente jau praejo kai visa laika orai buvo tokie ir sulaukem tokios trumpos bent siltos bobu vasaros tai buvo neitiketina smile.gif puokste kaip ir planavau dariausi pati sau ir savo pulkui smile.gif savajai puokstei pasirinkau geltonus gvazdikus,nors kai ju pradejau ieskoti daug kur sake kad noriu neimanomo nes tai gele be spalvos ir nieks ju neperka ir kad as ju negausiu smile.gif bet mano norai issipilde vestuviu diena turejau geltonu gvazdiku puokste smile.gif atlaike puikiui jau savaite su pusia o ji stovi pas vyriausiaja pamerge kaip nauja smile.gif
Papildyta:
ups ka cia rodo vestuves jau gi buvo biggrin.gif
Atsakyti
Gytute_, sveikinimai bigsmile.gif

O kiek vienetu gvazdiku pirkai? Risai ta zalia floristine juostele?Gal foto turi puokstes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 04, 20:32)
Gytute_, sveikinimai bigsmile.gif

O kiek vienetu gvazdiku pirkai? Risai ta zalia floristine juostele?Gal foto turi puokstes? ax.gif

Mane irgi gvazdikai labai domina thumbup.gif ar dejote mikrofona, ar tiesiog sudejot ir surisot?
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 10 04, 19:38)
Nezinau  biggrin.gif As noriu grynai tpkiu paciu kaip sukuosenos pavyzdy yra. Cia speju orchidejos  g.gif


Grazi sukuosena wub.gif
Atsakyti
turiu bet tik kad reik dydzius foto sumazinti nes neleidzia ikleti smile.gif
as kadangi pabijojau ir nerisau ju o kisau i mikrafona tai nesukau as ju i nieka .nukarpiau kotukus ir sukisau viska,cia buvau skaiciusi kad iki 30 ziedu reikia tai man truko jei nori kad graziai gautusi ,tai MV vaziavo vestuviu isvakarese nakti po visa kauna ieskoti geltonu gvazdiku biggrin.gif na finalas buvo geras puokste turejau siek tiej apacioje smukiu baltu gvazdiku dadejau o ant pacio bumbulo buvau parsisiuntus geltonu svarofskiu tai suveriau as juos ant smulkios auksines vielutes dekoratyvines kur buna ir ju apie 60 sudejau kaip tinkleli ant visos puokstes smile.gif kai saule sviete graziai zibejo
Atsakyti
Net 60? bigsmile.gif Tai speju kaina gavosi panasi kaip perkant is floristes puokste sudejus viska, ar nea?

Beje, lauksim foto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 04 spalio 2010 - 19:45
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 04, 20:44)
Net 60? bigsmile.gif Tai speju kaina gavosi panasi kaip perkant is floristes puokste sudejus viska, ar nea?

Beje, lauksim foto thumbup.gif

tai kad ne gvazdikus pirkau po 1,70 sudejom tokia kaina nes imiau didesni kieki pagal juos o svarofski kainavo 3svarai smile.gif na su viskuo man gavosi kazkur puokste 65lt smile.gif nemanau kad tokia butu floriste uz tiek padariusi smile.gif na tuoj pasjungiu viena programa ir bandau mazint foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 18:39)
Grazi sukuosena  wub.gif

Tai dabar aisku galvoju, kad nesiderintu tokiso geles prie mano roziu puokstes lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Uploaded with ImageShack.us na bandau gal matysis smile.gif
Atsakyti
Niu tikrai nebuciau pagalvojusi, kad dare ne floriste bigsmile.gif thumbup.gif

Labai grazi forma - tokia apvalute puokste wub.gif
Atsakyti