Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Man atrodo, kad vienas iš svarbiausių momentų, jog nuotakos puokštė nebūtų rakštis s...... , kad ją būtų patogu nešiotis ir žinoma pačiai nuotakai būtų graži.
Aš praeitą šeštadienį ištekėjau ir puokšte tikrai galiu tik pasidžiaugti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 01, 12:06)
*monikute*, Jusu vestuvine puokste turiu issisaugojusi kaip pavyzdine blush2.gif  thumbup.gif


wow kaip pamaloninot blush2.gif wub.gif
Praeitą savaitgalį mačiau savo puokštę pas draugę, kuri ją pagavo per vestuves bigsmile.gif visa jau sudžiūvusi, bet vis dar laiko formą biggrin.gif o tos pilkos uogytės kokios buvo vestuvių dieną, tokios ir liko biggrin.gif

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 01, 15:44)


drinks_cheers.gif  man irgi jos super  wub.gif  gaila, kad teku rudeni, jei vestuves butu vasara, be apmastymu rinkciausi tokia, bet dabar lieka tik pasvajoti  doh.gif  blush2.gif


drinks_cheers.gif gaila, kad ne visada visų gėlyčių galima gauti ax.gif atrodo, kad šiais laikais yra viskas įmanoma, bet dėja unsure.gif

QUOTE(Orchidėjaantlango @ 2010 10 03, 20:15)

Aš praeitą šeštadienį ištekėjau ir puokšte tikrai galiu tik pasidžiaugti  smile.gif


tai pasirodykit bigsmile.gif
Atsakyti
labai daug graziu puoksciu... wub.gif
o as savosios niekaip neissirenku,nezinau ko noriu... doh.gif vis galvoju gal is orchideju darytis puokstele..o gal is roziu.. oj net nezinau.. o dar toks saltas jau metas.vis del to lapkricio beveik vidurys... rolleyes.gif na dar turiu laiko apsisprest per sia savaite biggrin.gif
Atsakyti
Ką manot apie puokštę su klėvo lapais? Vis gi ruduo dabar smile.gif Man kažkodėl baisiai norisi jų matyt puokštėje, bet neįsivaizduoju kaip atrodys...
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 04, 11:04)
Ką manot apie puokštę su klėvo lapais? Vis gi ruduo dabar smile.gif Man kažkodėl baisiai norisi jų matyt puokštėje, bet neįsivaizduoju kaip atrodys...

Tai jei Jums paciai grazu, tai bandykit,manau variantu galima neblogu sumastyt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zhulikele @ 2010 10 04, 09:51)
labai daug graziu puoksciu...  wub.gif
o as savosios niekaip neissirenku,nezinau ko noriu...  doh.gif  vis galvoju gal is orchideju darytis puokstele..o gal is roziu.. oj net nezinau.. o dar toks saltas jau metas.vis del to lapkricio beveik vidurys... rolleyes.gif  na dar turiu laiko apsisprest per sia savaite biggrin.gif

Va va, as irgi pasimetus ir negaliu apsisprest del geliu doh.gif kol kas blaskausi tarp roziu ir gvazdiku blush2.gif Dar i plaukus geles ramybes neduoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 04, 11:23)
Va va, as irgi pasimetus ir negaliu apsisprest del geliu  doh.gif  kol kas blaskausi tarp roziu ir gvazdiku  blush2.gif Dar i plaukus geles ramybes neduoda  lotuliukas.gif


Idomu, kaip i pkaukus juos tvirtina? g.gif Nes mano iki peciu tokie, neilgi, o noreciau gal gyvu geliu vietoj veliumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 01, 20:34)


man tai grazu, tik zinau, kad klaikiai nepatogu tokia laikyt ir nesiotis doh.gif
Atsakyti
Bet labai grazi
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 04, 11:25)
Idomu, kaip i pkaukus juos tvirtina?  g.gif Nes mano iki peciu tokie, neilgi, o noreciau gal gyvu geliu vietoj veliumo  blush2.gif

Kirpejos viska moka thumbup.gif Reikia jas pas floriste uzsisakyt, paruosia atitinkamai, kazkokias vielutes itaiso ar kazka panasaus, o kirpejos jau zino kaip pritvirtint mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
labai graži smile.gif čia gvazdikai?
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 04, 18:56)
labai graži smile.gif čia gvazdikai?


taip smile.gif
Atsakyti