Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Rudeniui...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 10 01, 14:37)
Rudeniui...


Kokios mielos su jurginais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 10 01, 14:37)
Rudeniui...



tikrai rudenines thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 10 01, 13:43)

Sita tai man kazkodel pekino kopusta primena lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 01, 10:48)
Mano vestuvinės puokštės miksas - bijūnai, rožės, eustomos  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tik dar pas mane buvo viena kita frezija  blush2.gif  hihihi.gif galiu pasakyti kad tikrai nuostabus derinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif man irgi jos super wub.gif gaila, kad teku rudeni, jei vestuves butu vasara, be apmastymu rinkciausi tokia, bet dabar lieka tik pasvajoti doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Merrgicka, ta su tamsiom gėlėm - nuostabi (kad dar žinot, kokios ten gėlės...)

Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 10 01, 11:43)

Man irgi kaip salota blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 01, 09:18)
Aciu Liekna ir Pim graziu puoksteliu pridejot  wub.gif  apie rozes as irgi galvoju, tik va kazkaip abejoju del ju dejimo i plaukus (nuometo neturesiu,tik geles)  g.gif  mano plaukai gana ploni ir ju nera daug, tai kirpeja bandys ispust juos, kad daugiau atrodytu  biggrin.gif tai as dabar mastau ar rozes nebus per sunkios? ir isvis kazkaip nelabai macius esu roziu plaukuose  blush2.gif
Man kazkaip atrodo, kad koks baltas gvazdikas atrodys graziau (mano plaukai tamsiai rudi), nei roze, nes jis toks puresnis, ne taip grieztai atrodo, bet gal as gryba pjaunu jau is didelio galvojimo doh.gif  biggrin.gif
O su gvazdikais dilema ta, kad nenoriu mikrofono, o su juo neaisku ar mokes man ji paslepti floriste g.gif  blush2.gif reik kada prisiruost nueit pasneket  ax.gif

O tai tipo butinai reikia derinti plauku geles su puokste? smile.gif As tai zinok tikrai i plauksu nekisiu roziu kazkaip, nors ir puokste vien is roziu bus g.gif Pas mane irgi bus tik geles, be nuometo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(merrgicka @ 2010 10 01, 11:30)

Grazu drinks_cheers.gif Ypac paskutine ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 01, 07:39)
As irgi galvoju apie rozes baltas, bet man taip grazu miksas is roziu/eustomu/bijunu ax.gif

user posted image

Man irgi tokios puokstes be proto grazios blush2.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 01, 15:59)
Merrgicka, ta su tamsiom gėlėm - nuostabi (kad dar žinot, kokios ten gėlės...)


kad zinociau pasakyciau, gal kas zinos is cia apilankanciu ax.gif
Atsakyti
ir ta su javais irgi superine. Zinau, kad Kaleda Klaipedoj tokias daro, o kas Vilniuje galetu?
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 01, 17:49)
ir ta su javais irgi superine. Zinau, kad Kaleda Klaipedoj tokias daro, o kas Vilniuje galetu?



gal suzinojus kokie salonai Vilniuj daro ir jeigu jiem uzklausa galima su sitom ar panasiom foto nusiust ir uzklaust ar galetu padaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 01, 10:21)
o ką patartų floristę besituokiančiai lapkritį? be rožių ir kalijų.


Patarčiau rinktis visas tradicines: rožės, gvazdikai, chrizantemos (yra labai įvairių, o tokiu metu jų kaip tik pats bumas tongue.gif ) kalijos, galima gauti ir frezijų, gerberos. Na tokias gėles veža ištisus metus. Taip pat turi prasidėti jau vėl Cymbidium orchidėjų sezonas 4u.gif
Atsakyti
Įkeliu keletą puokščių 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti