Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 01, 10:39)
As irgi galvoju apie rozes baltas, bet man taip grazu miksas is roziu/eustomu/bijunu ax.gif


Tai kad ten kazkaip per bendra pasta registruotis reikia, ar ne? blush2.gif Bijau, kad niekas nepriims rolleyes.gif
As jau susirasiau su mmmune del puokstes, darysiuos pas ja, nes savo floristes Kaune neturiu rolleyes.gif O ji visada tokia miela, viska pataria 4u.gif Ir galvoju apie bijunus.. Miksuota puokste su jais, kuria ikelet, irgi labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 10 01, 10:46)
Tai kad ten kazkaip per bendra pasta registruotis reikia, ar ne?  blush2.gif  Bijau, kad niekas nepriims rolleyes.gif
As jau susirasiau su mmmune del puokstes, darysiuos pas ja, nes savo floristes Kaune neturiu  rolleyes.gif O ji visada tokia miela, viska pataria  4u.gif Ir galvoju apie bijunus.. Miksuota puokste su jais, kuria ikelet, irgi labai  wub.gif


Visos ten labai draugiskos mirksiukas.gif Pabendrausi ir jeigu patiks atsiusi prisistatyma i bendra pasta, kur keliame savo pirkiniu foto, dalinames paslaugu info - uzeik mirksiukas.gif

Atsakyti
koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
o ką patartų floristę besituokiančiai lapkritį? be rožių ir kalijų.
Atsakyti



QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 01, 09:39)
06 18 ax.gif Ateik i 2011 m. nuotaku tema mirksiukas.gif

As irgi galvoju apie rozes baltas, bet man taip grazu miksas is roziu/eustomu/bijunu ax.gif

user posted image

mmmune, dekui 4u.gif Teks atsisakyti zirneliu unsure.gif


Mano vestuvinės puokštės miksas - bijūnai, rožės, eustomos wub.gif wub.gif wub.gif tik dar pas mane buvo viena kita frezija blush2.gif hihihi.gif galiu pasakyti kad tikrai nuostabus derinys wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu Liekna ir Pim graziu puoksteliu pridejot wub.gif apie rozes as irgi galvoju, tik va kazkaip abejoju del ju dejimo i plaukus (nuometo neturesiu,tik geles) g.gif mano plaukai gana ploni ir ju nera daug, tai kirpeja bandys ispust juos, kad daugiau atrodytu biggrin.gif tai as dabar mastau ar rozes nebus per sunkios? ir isvis kazkaip nelabai macius esu roziu plaukuose blush2.gif
Man kazkaip atrodo, kad koks baltas gvazdikas atrodys graziau (mano plaukai tamsiai rudi), nei roze, nes jis toks puresnis, ne taip grieztai atrodo, bet gal as gryba pjaunu jau is didelio galvojimo doh.gif biggrin.gif
O su gvazdikais dilema ta, kad nenoriu mikrofono, o su juo neaisku ar mokes man ji paslepti floriste g.gif blush2.gif reik kada prisiruost nueit pasneket ax.gif
Atsakyti
rožės žiedas gali būti mažas ir lengvas, manau, be problemų laikytųsi.
Atsakyti
*monikute*, Jusu vestuvine puokste turiu issisaugojusi kaip pavyzdine blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 09 30, 10:59)
Oi, kokie groziai  wub.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
paskutine super wink.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 10 01, 14:30)


papuosimas kaip fainai priderintas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti