Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Lauksim musu floristes komentaru 4u.gif

Yra kelios rusys - kazin, kuri patvariausia? ax.gif

user posted image


Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
wub.gif
Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 09 30, 10:57)
Lauksim musu floristes komentaru 4u.gif

Yra kelios rusys - kazin, kuri patvariausia? ax.gif


Oi, kokie groziai wub.gif
Atsakyti
Tik sako, kad jie liepa zydi verysad.gif Man birzeli reikia.. O suknele pieno baltumo, silkine, tai gal per paprastai atrodytu tokia puokste unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 09 30, 11:34)
Tik sako, kad jie liepa zydi verysad.gif Man birzeli reikia.. O suknele pieno baltumo, silkine, tai gal per paprastai atrodytu tokia puokste unsure.gif

Tai dar ziurint kokia suknele wink.gif Man puokste is tokiu geliu asocijuojasi su jaukiom nedidelem vestuvem wub.gif O mudvi ta pati menesi istekesim, kuria judu diena? mirksiukas.gif
Atsakyti
Graziu cia puoksteliu pridejot wub.gif
o as tai niekaip neapsisprendziu ko noriu, dar ir pasirinkimas nelabai didelis, tai is vis doh.gif Suknele mano bus labai kukli, nepusta ir be jokiu ten karoliuku,klosciu ir pan. tiesiog ant sleikuciu, ilga iki zemes, A formos turbut (na nuo klubu truputi plateja) . Neturiu nuotraukos, bet gak isivaizduojat blush2.gif Nezinau kokias geles rinktis,kad galima butu tik kaspinu perristi doh.gif blush2.gif Gal Jus ka sugalvosit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 30 rugsėjo 2010 - 13:06
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 09 30, 09:57)
Lauksim musu floristes komentaru 4u.gif


Žirnelių žydėjimo laikas kiepos - rugsėjo mėnesiai. Gal ir pavyktų iš Olandų jų gauti anksčiau, bet dažniausiai teikėjai atsisako vežti tokias gėles, kadangi tai lepokas ir trapus augaliukas
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 30, 12:05)
Graziu cia puoksteliu pridejot  wub.gif
o as tai niekaip neapsisprendziu ko noriu, dar ir pasirinkimas nelabai didelis, tai is vis  doh.gif  Suknele mano bus labai kukli, nepusta ir be jokiu ten karoliuku,klosciu ir pan. tiesiog ant sleikuciu, ilga iki zemes, A formos turbut (na nuo klubu truputi plateja) . Neturiu nuotraukos, bet gak isivaizduojat  blush2.gif  Nezinau kokias geles rinktis,kad galima butu tik kaspinu perristi  doh.gif  blush2.gif Gal Jus ka sugalvosit  4u.gif

O tu nenori tiesiog baltu roziu? ax.gif Sorry, jau tujinu unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 30, 17:33)
O tu nenori tiesiog baltu roziu?  ax.gif Sorry, jau tujinu  unsure.gif  biggrin.gif

Tą patį žadėjau rašyt. Rožės juk klasika nesenstanti, jos visad gražu wub.gif Manau tau prie suknelės kuklios tikrai jos tiktų. Tuoj mes paieškosim gražių, kuklių puokščių iš rožių biggrin.gif
Atsakyti
Cia siaip ne is roziu, bet kokia grazia radau blink.gif
user posted image

Nu kaip man grazu tokie paprastumai: Beautiful eyes, pagalvok mirksiukas.gif hihihi.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 30 rugsėjo 2010 - 20:17
Nu va, liekna jau prikėlė kiek pavyzdukų user posted image
Įkelsiu aš dar kelis, tikrai *Beautiful*Eyes* pagalvok hihihi.gif
user posted image va pvz tiek rožių, tik be to ilgo koto ir žalumos ir va tokiu būdu perrišti ją user posted image

user posted image tokia miela wub.gif
user posted image irgi puiki idėja vestuvėms bažnyčioje wub.gif
Atsakyti
wow kiek grožių pridėjot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 09 30, 12:11)
Tai dar ziurint kokia suknele wink.gif Man puokste is tokiu geliu asocijuojasi su jaukiom nedidelem vestuvem  wub.gif  O mudvi ta pati menesi istekesim, kuria judu diena?  mirksiukas.gif


06 18 ax.gif Ateik i 2011 m. nuotaku tema mirksiukas.gif

As irgi galvoju apie rozes baltas, bet man taip grazu miksas is roziu/eustomu/bijunu ax.gif

user posted image

mmmune, dekui 4u.gif Teks atsisakyti zirneliu unsure.gif
Atsakyti