Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Šita tokia idomi smile.gif

user posted image
Atsakyti
Parasykite moderatorei del temu sujungimo, nes ana tema sukurta vakar nakti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 09, 22:30)
Parasykite moderatorei del temu sujungimo, nes ana tema sukurta vakar nakti biggrin.gif

Tuoj prasides kova uz islikima lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif ..tiesiog del patogumo butu geriau 1 tema, nes ir taip visas grozybes kol perziurim kiek uztrunkam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 09, 22:30)
Parasykite moderatorei del temu sujungimo, nes ana tema sukurta vakar nakti biggrin.gif

Pilna dėžutė pas moderatorę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 09, 22:34)
biggrin.gif ..tiesiog del patogumo butu geriau 1 tema, nes ir taip visas grozybes kol perziurim kiek uztrunkam smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
na is didelio rinkimosi issirinkau paprasta baltu ir melynu irisu puokste. kazkas panasaus i sita, tik be tu mazu baltu gelyciu:
user posted image
Atsakyti
O aš puokštei ieškojau tokio tinkliuko kaip būna ant skrybelaičių ir niekur neradau doh.gif doh.gif kaip susinervinau mad.gif O puokštę įsivaizduoju su tuo tinkliuku ir be jo nelabai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 11, 12:08)
O aš puokštei ieškojau tokio tinkliuko kaip būna ant skrybelaičių ir niekur neradau  doh.gif  doh.gif  kaip susinervinau mad.gif O puokštę įsivaizduoju su tuo tinkliuku ir be jo nelabai  doh.gif

tu tiuli omenyje turi?
tokia medziagyte?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 08 11, 11:18)
tu tiuli omenyje turi?
tokia medziagyte?
user posted image


Ten gal ir galima vadinti tiuliu, bet jis laaaaabai retas smile.gif ir jo niekur nerandu doh.gif net vestuvinių suknelių salonuose nėra blink.gif arba gaili parduoti metriuką doh.gif

Va ko man reikia blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 08 11, 11:22)


Va ko man reikia  blush2.gif


apelsinų tinklelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 11, 11:25)
apelsinų tinklelio biggrin.gif


tik ne orandžinio, o balto biggrin.gif
Atsakyti