Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(pim @ 2010 09 28, 18:38)


man tai cia nei viena negrazi schmoll.gif kazkokios sluotos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 28, 17:45)
man tai cia nei viena negrazi schmoll.gif  kazkokios sluotos..  g.gif

Oj aš dar ne tokių perliukų galėčiau parinkti biggrin.gif Čia tiesiog paėmiau visas iš eilės nuotakas, kurios tekėjo šių metų rugsėjo mėn. (nors žiūrint į nuotrauką kyla abejonės dėl metų blush2.gif ) ir sukėliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 18:49)
Oj aš dar ne tokių perliukų galėčiau parinkti biggrin.gif Čia tiesiog paėmiau visas iš eilės nuotakas, kurios tekėjo šių metų rugsėjo mėn. (nors žiūrint į nuotrauką kyla abejonės dėl metų blush2.gif ) ir sukėliau rolleyes.gif


saunu, kad prikelete, gal kurioms merginoms ir patiks, juk mes visos tokios skirtingos ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2010 09 28, 17:13)
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune, nuoširdi padėka ir didžiausi jai komplimentai  mirksiukas.gif
Vestuvės buvo rugpjūčio mėn., puoštė išsilaikė puikiai, nors labai perdėtai aš jos ir nesaugojau, o geros būklės išliko nuo 6nio iki 3nio  smile.gif

Labai grazu wub.gif O cia gvazdikai, ar mna vaidenasi? g.gif jei tai gvazdikai, tai kaip ju galvos nenukrito be mikrofono? biggrin.gif juokingas klausimas, bet man labai aktualus, nes planuoju atsisakyt gvazdiku tik del to,kad bijau galvas pamest, jei des be mikrofono, o tik suris kaspinu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2010 09 28, 17:13)
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune, nuoširdi padėka ir didžiausi jai komplimentai  mirksiukas.gif
Vestuvės buvo rugpjūčio mėn., puoštė išsilaikė puikiai, nors labai perdėtai aš jos ir nesaugojau, o geros būklės išliko nuo 6nio iki 3nio  smile.gif


Graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 15:30)
biggrin.gif aha ir šitas dar mielas user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 28, 18:15)
Labai grazu  wub.gif  O cia gvazdikai, ar mna vaidenasi?  g.gif  jei tai gvazdikai, tai kaip ju galvos nenukrito be mikrofono?  biggrin.gif  juokingas klausimas, bet man labai aktualus, nes planuoju atsisakyt gvazdiku tik del to,kad bijau galvas pamest, jei des be mikrofono, o tik suris kaspinu  blush2.gif


Ši puokštė padaryta į mikrafoną, o kotai pridėti dirbtinai tongue.gif Čia ir slypi visa esmė mirksiukas.gif
Atsakyti
suntea7
labai labai grazi, man matyt kas primena burbula, grazu, ko gi man cia taip? angel_not.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 09 28, 19:28)
Ši puokštė padaryta į mikrafoną, o kotai pridėti dirbtinai  tongue.gif  Čia ir slypi visa esmė  mirksiukas.gif

Ai va kaip cia mandrai biggrin.gif Idomu ar man taip padarytu, reiks pasiklaust kai eisiu rinktis ax.gif
Atsakyti
Mano wub.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 09 28, 21:11)


Labai sunku įžiūrėti lens.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 09 28, 21:11)

Kiek matau pati puokste tai grazute 4u.gif tik as imciau trumpesnius galus, kazkaip nepatinka kai tokie ilgi palikti blush2.gif bet svarbu Jums patiko mirksiukas.gif
Atsakyti