Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*monikute* @ 2010 09 28, 11:07)
kokios čia gėlytės  bigsmile.gif  eustomos?

eustomos ir rozes smile.gif kiek bent matau
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 09 28, 10:34)
O man daug graziau, kai puokste surista juostele ir matosi geliu koteliu galiukai  ax.gif

Man irgi drinks_cheers.gif thumbup.gif Tik vat geliu issirinkti negaliu doh.gif puse metu norejau bordiniu, o dabar jau susisviete,kad reikia sviesiu doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Nebijau as mikrofono, nes jis neisvengiamas, kai puoksteje noresiu bijunu unsure.gif Dekui uz pvz 4u.gif
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune, nuoširdi padėka ir didžiausi jai komplimentai mirksiukas.gif
Vestuvės buvo rugpjūčio mėn., puoštė išsilaikė puikiai, nors labai perdėtai aš jos ir nesaugojau, o geros būklės išliko nuo 6nio iki 3nio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 28 rugsėjo 2010 - 16:15
O man nedave rinktis ar palikti galiukus matytis ar ne schmoll.gif sake bus su kaspinu pasleptas mikrofonas, kad geles sviezias islaikyti visa diena.


Papildyta:
QUOTE(suntea7 @ 2010 09 28, 17:13)
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune, nuoširdi padėka ir didžiausi jai komplimentai  mirksiukas.gif
Vestuvės buvo rugpjūčio mėn., puoštė išsilaikė puikiai, nors labai perdėtai aš jos ir nesaugojau, o puikios būklės išliko nuo 6nio iki 3nio  smile.gif


Tikrai grazios spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2010 09 28, 17:13)
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune, nuoširdi padėka ir didžiausi jai komplimentai  mirksiukas.gif
Vestuvės buvo rugpjūčio mėn., puoštė išsilaikė puikiai, nors labai perdėtai aš jos ir nesaugojau, o geros būklės išliko nuo 6nio iki 3nio  smile.gif


Dėkoju Jums už komplimentus blush2.gif
Malonu, kad patiko mano darbas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 28, 16:51)
puse metu norejau bordiniu, o dabar jau susisviete,kad reikia sviesiu  doh.gif  unsure.gif

user posted image primena mane 4u.gif

QUOTE(suntea7 @ 2010 09 28, 17:13)
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune

Nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 17:17)
user posted image

Koks simpatiškas veidukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2010 09 28, 18:13)
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune,

Labai grazi wub.gif Matosi, kad zmogus dirba su meile 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 09 28, 17:18)
Koks simpatiškas veidukas  thumbup.gif

biggrin.gif aha ir šitas dar mielas user posted image

Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2010 09 28, 18:13)
Noriu pasidžiaugti ir aš savo puokšte, kurią kruopščiai pagamino mmmune, nuoširdi padėka ir didžiausi jai komplimentai  mirksiukas.gif
Vestuvės buvo rugpjūčio mėn., puoštė išsilaikė puikiai, nors labai perdėtai aš jos ir nesaugojau, o geros būklės išliko nuo 6nio iki 3nio  smile.gif


dailus darbelis, tikrai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Įkeliu keletą nuotraukų su šių metų nuotakų puokštėmis (ne lietuvaičių) unsure.gif
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

Atsakyti