Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 26, 22:26)
na taip, arba deti i mikrofona ir irgi tada nereikes merkti smile.gif bet sita dyka kiekviena pasirenka savaip, nes siaip ne visos megsta tuos mokrofonus smile.gif

tai jo, as kadangi turejau toki varianta, tai kaip alternatyva rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koop @ 2010 09 26, 21:35)

pačios gražiausios gėlės wub.gif
Atsakyti
Labai grazu!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 26, 22:43)
Oj prisiminiau, kad žadėjau jums keletą idėjų pametėt juoda/balta tematika  doh.gif Einu įkelsiu ir atsiųsiu per a.ž. 4u.gif


Dekui labai uz viska mirksiukas.gif

Et, reikes pagalvoti ir apie ta mikrofona - aprisus ji juosta silkine, gal nebus taip baisu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 09 27, 18:39)
Et, reikes pagalvoti ir apie ta mikrofona - aprisus ji juosta silkine, gal nebus taip baisu g.gif


tai, kad realiai nesimato to mikrofono lotuliukas.gif ko jus taip jo bijot? lotuliukas.gif
Atsakyti
Mikrafonas visuomet maskuojamas kaspinėliu, o ir taip, paėmus į ranką, jo beveik visiškai nesimato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 09 27, 19:24)
Mikrafonas visuomet maskuojamas kaspinėliu, o ir taip, paėmus į ranką, jo beveik visiškai nesimato  4u.gif


butent, kad nesimato jo thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip atrodo kaspinėliu apsuktas mikrafonas 4u.gif
user posted image
O štai taip atrodo nuotakos rankose (tiesa, čia dar papildomai nulesti kaspinėliai nuo mikrafono galo ) 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 09 27, 19:35)
Taip atrodo kaspinėliu apsuktas mikrafonas 4u.gif


man tai visai dailu wub.gif
Atsakyti
O man tai kazkaip nesinori to mikrofono, nors tu ka doh.gif noriu tiesiog perristu kaspinu geliu,man labai grazu taip wub.gif Bet dabar jau nebenoriu bordines puokstes, vsisai protas susisukti pradeda artejant laikui, norai keiciasi vos ne kasdien unsure.gif Dabar jau mastau apie kremines spalvos geles, bet pirma i galva sovusi mintis: rozes blush2.gif o ka dar galima rinktis? (bet be jokiu maisymu su kitom gelem, zolelem ir pan mirksiukas.gif ) Mazdaug taip isivaizduoju rozes, tik cia blogai matosi, kad koteliai palikti :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 28 rugsėjo 2010 - 07:46
QUOTE(mmmune @ 2010 09 27, 19:24)
Mikrafonas visuomet maskuojamas kaspinėliu, o ir taip, paėmus į ranką, jo beveik visiškai nesimato  4u.gif

O man daug graziau, kai puokste surista juostele ir matosi geliu koteliu galiukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 09 27, 18:35)
Taip atrodo kaspinėliu apsuktas mikrafonas 4u.gif
user posted image



kokios čia gėlytės bigsmile.gif eustomos?
Atsakyti