Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Rastika @ 2010 09 24, 07:43)
GAGA, na moliūgų negausiu, o čia kur aukščiau kažin kaip realiai atrodo, daugiau foto neturi? g.gif

schmoll.gif Neturiu,bet galvoju ,kad tokia maža puokštelė paskęstų tarp silkių ir mišrainių ax.gif
O tų moliūgėlių pilnas turgus db,po litą bobutės pardavinėja biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai galvoju, kad labai gražiai atrodo į stiklines vazas priberti akmenukai (nuostabiai žiūrisi balti arba stikliniai permatomi) ir ten sukaišioti gėlių žiedai arba kad ir tos pačios šermukšnio šakelės, o šalia tų vazelių mažesnės stiklinės vazelės su tais pačiais akmenukais tik ne su gėlėm, o žvakutėm wub.gif žinokit vaizdas labai labai gražus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 09 24, 09:30)
user posted image
Arba gali va į tikius
user posted image
Padaryti šermukšnių  su jurginais puokšteles,tik reikėtų ,juos nupjauti ir išskobti vidų,pigu ir paprasta smile.gif


man tai visi sermuksniai ir moliugai lb jau kaimietiskai atrodo doh.gif jau geriau tada visai nepuostas stalas
Papildyta:
QUOTE(*monikute* @ 2010 09 24, 12:12)
Aš tai galvoju, kad labai gražiai atrodo į stiklines vazas priberti akmenukai (nuostabiai žiūrisi balti arba stikliniai permatomi) ir ten sukaišioti gėlių žiedai arba kad ir tos pačios šermukšnio šakelės, o šalia tų vazelių mažesnės stiklinės vazelės su tais pačiais akmenukais tik ne su gėlėm, o žvakutėm  wub.gif  žinokit vaizdas labai labai gražus  wub.gif  wub.gif  wub.gif


si mintis kur kas graziau skamba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 09 24, 09:12)
Aš tai galvoju, kad labai gražiai atrodo į stiklines vazas priberti akmenukai (nuostabiai žiūrisi balti arba stikliniai permatomi) ir ten sukaišioti gėlių žiedai arba kad ir tos pačios šermukšnio šakelės, o šalia tų vazelių mažesnės stiklinės vazelės su tais pačiais akmenukais tik ne su gėlėm, o žvakutėm  wub.gif  žinokit vaizdas labai labai gražus  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Taip taip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man irgi kaip garzu kai pailgose stiklinese vazose buna ziedlapiai ir dar zvakutes, na super thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
Cia jau vienas paprastesniu vriantu kokius esu macius is visokiu groziu apie ka snekam 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
http://jordanapril.f...0...w=500&h=332
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 24 rugsėjo 2010 - 18:06
Ogo kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Tik daugumoj ziuriu orchidej uziedus deda, tai speju labai brangiai iseitu jei daug stalu puosti, bet gal galima keisti i kitas gelytes blush2.gif
Atsakyti
liekna, čia tau, kalijų mėgėjai mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Labai grazios idejos, tiesiog superines. Man is karto tokia kuklia elegancija dvelkia.
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 24, 18:42)
liekna, čia tau, kalijų mėgėjai mirksiukas.gif

Zinok jau nebemegstu beveik unsure.gif doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovile787 @ 2010 09 24, 20:51)
Labai grazios idejos, tiesiog superines. Man is karto tokia kuklia elegancija dvelkia.

drinks_cheers.gif
Va tas taures su roze ir karoliukais galima tikrai pigiai pasidaryti thumbup.gif Jei as svesiu per vestuves kazkaip prie stalo reikes pagalvoti apie tokai minti ax.gif nes kol kas tai mintis su gerimais lauko dziakuzyje subaliavot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 24, 23:34)
Zinok jau nebemegstu beveik  unsure.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


O tai kokias gėles žadi rinktis? unsure.gif Rožes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 24, 22:00)
O tai kokias gėles žadi rinktis? unsure.gif Rožes? 4u.gif

Mhm, mano puokstej bus 12 baltu roziu, cia pas mus i vestuviu ceremonijos kaina ieina. Tikiuosi grazia padarys, kazkiek pasakysiu ko noriu, bet siaip tai ten jei papildomai kazka rieketu daryti, tai tektu primoketi ax.gif Kiek ziurejau ju tnklapyje tai grazias puokstes daro thumbup.gif Tai jau pries tau juk esu sakius, kad je idaryciau baznycioj tai kaliajs rinkciausi prie ilgos sukneles, o dabar tai tik rozes man kazkaip wub.gif Nors sakau, kiek ziurineju vestuvines puokstes, tai kalijos vis maziau patinka. Juk tiek ivairiu groziu yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 25 rugsėjo 2010 - 00:41
QUOTE(pim @ 2010 09 24, 20:42)
liekna, čia tau, kalijų mėgėjai mirksiukas.gif
user posted image


Labai grazu ir elegantiska wub.gif Dar esu maciusi, kad salia vazos ant pacio stalo keletas akmenunu paberta.
Jeigu stalai atskirai, galima ir po viena tokia didesne vaza su kompozicija pastatyti.
Atsakyti