Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(*monikute* @ 2010 09 23, 01:57)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  be žodžių  wub.gif

aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios,
sakykit, gal kuri daretes puokstyte is rugiageliu? kaip tokios laikosi? ir gal turit graziu nuotraukyciu-pavyzduku? blush2.gif labai man jau patinka sitos geles... wub.gif ir ramunes super......... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 09 23, 12:59)
Sveikos, mielosios,
sakykit, gal kuri daretes puokstyte is rugiageliu? kaip tokios laikosi? ir gal turit graziu nuotraukyciu-pavyzduku? blush2.gif  labai man jau patinka sitos geles...  wub.gif  ir ramunes super.........  wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 09 23, 14:10)



super
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 23, 01:34)
Man visai patiko ta mini piokste  4u.gif  tokia neipareigojanti  ax.gif
mano burbulas buvo toks, floristes tiesiog superines buvo, ir jis atlaike ne tai kad diena o praktiskai iki dabar, nes pagavusi pamerge ji isdziovino  biggrin.gif
cia eustomos su rozem  ax.gif


O sakykit, su tuo bumbulu patogu? g.gif Na, kai sniuriukas pakankamai ilgas, ar nesimaskatuoja, kai sparciau paeini? Neisivaizuoju kaip jis taip iskabo ant rieso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 23, 01:34)
Man visai patiko ta mini piokste  4u.gif  tokia neipareigojanti  ax.gif
mano burbulas buvo toks, floristes tiesiog superines buvo, ir jis atlaike ne tai kad diena o praktiskai iki dabar, nes pagavusi pamerge ji isdziovino  biggrin.gif
cia eustomos su rozem  ax.gif


Nerealus bumbuliukas... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 23, 16:43)
O sakykit, su tuo bumbulu patogu?  g.gif Na, kai sniuriukas pakankamai ilgas, ar nesimaskatuoja, kai sparciau paeini? Neisivaizuoju kaip jis taip iskabo ant rieso  lotuliukas.gif

man tai kaip tik patogu buvo, nes kaip rankinuka nesiojau ax.gif
masinoje buvau pasikabinus ant kabliuko virs duru, nei viena gelyte neiskrito bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mmmune @ 2010 09 23, 17:24)
Nerealus bumbuliukas... wub.gif  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 09 23, 02:34)
Man visai patiko ta mini piokste  4u.gif  tokia neipareigojanti  ax.gif
mano burbulas buvo toks, floristes tiesiog superines buvo, ir jis atlaike ne tai kad diena o praktiskai iki dabar, nes pagavusi pamerge ji isdziovino  biggrin.gif
cia eustomos su rozem  ax.gif


pasikartosiu dar karteli, ziauriai grazi puokste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 23, 20:14)
pasikartosiu dar karteli, ziauriai grazi puokste wub.gif

aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 22, 22:21)
Man ši graži rolleyes.gif
user posted image

VA ŠI MAN L. GRAŽI

MERGINOS KĄ galėtumėte patarri ant stalo, kap pigiai ir pačiai pasipuošti, gal ir ne ši tema bet niekur neradau kur dar galėčiau pasidomėti. Galvoju ką nors pasidaryti iš šermukšnių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 09 24, 07:20)
VA ŠI MAN L. GRAŽI

MERGINOS KĄ galėtumėte patarri ant stalo, kap pigiai ir pačiai pasipuošti, gal ir ne ši tema bet niekur neradau kur dar galėčiau pasidomėti. Galvoju ką nors pasidaryti iš šermukšnių 4u.gif

user posted image
Arba gali va į tikius
user posted image
Padaryti šermukšnių su jurginais puokšteles,tik reikėtų ,juos nupjauti ir išskobti vidų,pigu ir paprasta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 24 rugsėjo 2010 - 07:39
GAGA, na moliūgų negausiu, o čia kur aukščiau kažin kaip realiai atrodo, daugiau foto neturi? g.gif
Atsakyti