Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Monia21 @ 2010 09 20, 11:45)
Sveikutes panelytes....
Savo vestuves atsokau jau ir norejau pasidalinti patirtimi...Puokste turejau is kaliju..Atrode pasakiskai bet gale dienos jos labai greitai pradejo vysti...O svarbiausia kad jos labai idomiai vyta nuo koto jis tampa toks kaip kose...Tai gale dienos kai fotografavomes visas vyro svarkas buvo purvinas...BET GELES TAI LABAI GRAZIOS.Floriste sake kad daug itakos turejo tai jog ta dien buvo 35 laipsniai ziema sake jos puikiai islaiko... 4u.gif  mirksiukas.gif

Vat ir as svarstau apie bordines kalijas,bet niekaip neapsisprendziu,pati nezinau ko noriu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Musu seimos svente jau prabego...mano puokstyte buvo lb kuklute, nes norejau kad ji buti mazute ir joje butu jurginai, gipsofilija ir sventes akcentas sermuksniai blush2.gif , na galutinis rezultatas nebuvo toks gal kokio tikejausi, be vietiek buvau patenkinta savo puokstyte...abejoju ar kam nors jin is jusu patiks, bet vistiek noriu pasirodyti smile.gif , nes jugi tiek laiko tupejau visose "vestuvinese forumo temose" ir semiausi ideju ax.gif
P.S. na kol kas tik tokia foto kokybe verysad.gif , foto is fotografo bus tik uz men.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 09 20, 19:10)
Musu seimos svente jau prabego...mano puokstyte buvo lb kuklute, nes norejau kad ji buti mazute ir joje butu jurginai, gipsofilija ir sventes akcentas sermuksniai  blush2.gif , na galutinis rezultatas nebuvo toks gal kokio tikejausi, be vietiek buvau patenkinta savo puokstyte...abejoju ar kam nors jin is jusu patiks, bet vistiek noriu pasirodyti smile.gif , nes jugi tiek laiko tupejau visose "vestuvinese forumo temose" ir semiausi ideju ax.gif
P.S. na kol kas tik tokia foto kokybe  verysad.gif , foto is fotografo bus tik uz men.

user posted image


Na, man tai nelabai ax.gif kazko lyg ir truksta blush2.gif Bet jei jus norejote butent tokios ir esate patenkinta, tai puiku drinks_cheers.gif
p.s. manikiuras grazus wub.gif
Atsakyti
Gal Jusu tarpe tra nuotaku is Vilniaus, istekanciu 09.25 ar 24 d. ir dar nepasirupinusiu ziedlapiais. Turesiu apie 20 raudonu ziedu (gyvu geliu). Atduodu. Tik netingekit atvaziuoti i Gabijos 83 (pasilaiciai) ir pasiimti. Lai pasitarnauja graziam tikslui.
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 09 20, 19:10)
mano puokstyte buvo lb kuklute, nes norejau kad ji buti mazute ir joje butu jurginai, gipsofilija ir sventes akcentas sermuksniai 

Man būtų gražiau gal visai be jurginų, o tik gipsofilija ir šermukšniai blush2.gif 4u.gif Bet svarbu jūs savo pasirinkimu patenkinta 4u.gif Mano puokštė buvo vien iš gipsofilijų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monia21 @ 2010 09 20, 12:45)
Sveikutes panelytes....
Savo vestuves atsokau jau ir norejau pasidalinti patirtimi...Puokste turejau is kaliju..Atrode pasakiskai bet gale dienos jos labai greitai pradejo vysti...O svarbiausia kad jos labai idomiai vyta nuo koto jis tampa toks kaip kose...Tai gale dienos kai fotografavomes visas vyro svarkas buvo purvinas...BET GELES TAI LABAI GRAZIOS.Floriste sake kad daug itakos turejo tai jog ta dien buvo 35 laipsniai ziema sake jos puikiai islaiko... 4u.gif  mirksiukas.gif

Pasidalinsiu ir as savo patirtimi apie kalijas, kadangi beprotiskai as ju norejau, tai ir sakiausi. Puokste dariausi pati tai uzsisakiau tik geles ir gavau jas ne baltas o gelsvas ir labai mazais ziedais doh.gif , bet kadangi nusprendziau, kad negaliu suskysti ir eiti is proto del geliu, tai susikombinavau ir pasidariau kaip galima graziau, visi sake super blush2.gif . o dabar apie ta nepatvaruma: jos ne karscio tau neatlaike, nes siaip tai jos viska atlaiko, o gavai tu ar tavo floriste jas jau gerokai pagyvenusiais, nes kitaip tie kotai i kose pavirte nebutu. Kas liudniausia, kad kol jos nepradeda gesti, negali ir pasakuti kad jos yra jau senos. Tai va tokia ta nuoga tiesa lotuliukas.gif O siaip kad jos dieviskos geles, tai pritariu visom keturoim drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as kazkaip kuo daugiau ziurineju internete puoksciu su kalijom foto, tuo man maziau jos pradeda patikti, nors anksciau buvo idealiausios vestuviu geles mano akimis unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Monia21 @ 2010 09 20, 09:45)
Sveikutes panelytes....
Savo vestuves atsokau jau ir norejau pasidalinti patirtimi...Puokste turejau is kaliju..Atrode pasakiskai bet gale dienos jos labai greitai pradejo vysti...O svarbiausia kad jos labai idomiai vyta nuo koto jis tampa toks kaip kose...Tai gale dienos kai fotografavomes visas vyro svarkas buvo purvinas...BET GELES TAI LABAI GRAZIOS.Floriste sake kad daug itakos turejo tai jog ta dien buvo 35 laipsniai ziema sake jos puikiai islaiko... 4u.gif  mirksiukas.gif

Gal galite foto ideti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 09 20, 20:10)
Musu seimos svente jau prabego...mano puokstyte buvo lb kuklute, nes norejau kad ji buti mazute ir joje butu jurginai, gipsofilija ir sventes akcentas sermuksniai  blush2.gif , na galutinis rezultatas nebuvo toks gal kokio tikejausi, be vietiek buvau patenkinta savo puokstyte...abejoju ar kam nors jin is jusu patiks, bet vistiek noriu pasirodyti smile.gif , nes jugi tiek laiko tupejau visose "vestuvinese forumo temose" ir semiausi ideju ax.gif
P.S. na kol kas tik tokia foto kokybe  verysad.gif , foto is fotografo bus tik uz men.

user posted image


man irgi nelb blush2.gif bet uztat manikiuras super wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 09 20, 19:10)
Musu seimos svente jau prabego...mano puokstyte buvo lb kuklute, nes norejau kad ji buti mazute ir joje butu jurginai, gipsofilija ir sventes akcentas sermuksniai  blush2.gif , na galutinis rezultatas nebuvo toks gal kokio tikejausi, be vietiek buvau patenkinta savo puokstyte...abejoju ar kam nors jin is jusu patiks, bet vistiek noriu pasirodyti smile.gif , nes jugi tiek laiko tupejau visose "vestuvinese forumo temose" ir semiausi ideju ax.gif
P.S. na kol kas tik tokia foto kokybe  verysad.gif , foto is fotografo bus tik uz men.


Man tai jurginas primena grazdiką taip tongue.gif O puokštė paprastutė ir kuklutė 4u.gif Svarbu, kad Jums tiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 20, 23:50)
O as kazkaip kuo daugiau ziurineju internete puoksciu su kalijom foto, tuo man maziau jos pradeda patikti, nors anksciau buvo idealiausios vestuviu geles mano akimis  unsure.gif

O kodel pakeitet nuomone? g.gif as dar vis blaskausi doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 13:17)
O kodel pakeitet nuomone? g.gif  as dar vis blaskausi doh.gif  blush2.gif

Na tiesiog kai pamaciau tiek graziu puoksciu is kitu geliu, tai kazkaip nezinau.. tiek groziu yra... Na as tai del savuju vestuviu tai jau tikrai apsisprendus del puokstes, plius mes imam paketa vestuviu smile.gif (Na cia taip dazniausiai buna, kad kai renkiesi vieta sutuoktuviu, tai tarkim ieina i kaina ir limuzinas, ir geliu puokste, kunigo paslaugos ir panasus dalykai) Tai i musu issirinkta paketa ieina 12 roziu puokste, apie kokia ir svajojau, tik tikiuosi padarys tokia kokios noriu biggrin.gif O ateity galvosiu dar kai kada nors bus baznycioj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2010 09 20, 19:10)
Musu seimos svente jau prabego...mano puokstyte buvo lb kuklute, nes norejau kad ji buti mazute ir joje butu jurginai, gipsofilija ir sventes akcentas sermuksniai  blush2.gif , na galutinis rezultatas nebuvo toks gal kokio tikejausi, be vietiek buvau patenkinta savo puokstyte...abejoju ar kam nors jin is jusu patiks, bet vistiek noriu pasirodyti smile.gif , nes jugi tiek laiko tupejau visose "vestuvinese forumo temose" ir semiausi ideju ax.gif
P.S. na kol kas tik tokia foto kokybe  verysad.gif , foto is fotografo bus tik uz men.

user posted image


na nepykit, bet man irgi nelabai 4u.gif labai jau kukli, man kaip pamerges puokstyte labiau ax.gif
Atsakyti