Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

Šiaip, kai Statkevičius darydavo moherines sukneles, tai jos kaina buvo apie 4000 lt, tai manyčiau daugoka, kaip naudotai. Rastum kas pigiau numegztų tai tikrai. Juk tau svarbu, kad graži būtų, nesvarbu vardas dizainerio?
Atsakyti
visai neatkreipiau dėmesio į detalę: Lietuvių dizainerio darbas doh.gif o maniau čia mūsų forumo merginų darbas. Kaip dizainerio tai ne stebuklai, Viliuteee puikesnes numezga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 11, 14:32)
visai neatkreipiau dėmesio į detalę: Lietuvių dizainerio darbas  doh.gif    o maniau čia mūsų forumo merginų darbas.  Kaip dizainerio tai ne stebuklai,  Viliuteee puikesnes numezga  thumbup.gif
ax.gif


Nu žinai, parašyt "lietuvių dizainerio darbas" ir neįvardyt kokio, tai irgi ne kąžką. Rašyčiau Viliteees suknelė ir tiek. Matyt ne Statkevičius, kad be pavardės tas dizaineris hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 11, 21:59)
Nu žinai, parašyt "lietuvių dizainerio darbas" ir neįvardyt kokio, tai irgi ne kąžką. Rašyčiau Viliteees suknelė ir tiek. Matyt ne Statkevičius, kad be pavardės tas dizaineris  hihihi.gif


oi,mergytes,net paraudau. blush2.gif Ir pasalinimas is forumo,man dabar jau ne toks skaudus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 11 12, 19:10)
oi,mergytes,net paraudau. blush2.gif Ir pasalinimas is forumo,man dabar jau ne toks skaudus. ax.gif

Kaip suprast blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 11 12, 18:10)
oi,mergytes,net paraudau. blush2.gif Ir pasalinimas is forumo,man dabar jau ne toks skaudus. ax.gif

Negi šalina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 11 12, 19:10)
oi,mergytes,net paraudau. blush2.gif Ir pasalinimas is forumo,man dabar jau ne toks skaudus. ax.gif


Visa laimė turiu išsaugojusi jūsų foto albumo internete nuorodą, vistiek galimybė darbus pažiūrinėti jau taip paprastai Viliuteee nedings iš mūsų akiračio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
rodysiuos gal forume(jei ir sito neuzdraus)tik savo temos neturesiu matyt. g.gif
Atsakyti
viliuteee gal nepasalins is visu g.gif ?? is tavo darbu tiek galima ideju pasisemti- tu tai tikra auksarnke. as tai nesuprantu sitos sistemos g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcik @ 2010 11 13, 11:46)
. as tai nesuprantu sitos sistemos g.gif  g.gif

drinks_cheers.gif Man ir net pikta pasidarė. Kai Blondinas duodasi po forumą,blevyzgodamas,tai nieko,o va žmogus savo rankų darbus rodytis pradėjo,tai moderatorės labai jau uolios pasidarė doh.gif
Atsakyti
taisykles yra taisykles,nieko nepadarysim.kita karta tiesiog pasistengsiu buti atidesne. ax.gif
Atsakyti
Na šiaip forumas ne komercinis. Taip, kad jei turi savo temą, negali kitose temose rodytis su savo darbais, nes tai yra reklama. Tokios taisyklės visiems smile.gif
Atsakyti