Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 10 30, 19:26)
Kad man atrodo ir vestuvių jau apmažėjo  g.gif

O gal apmazejo nuotaku, kurios nori su megztom-nertom suknytem tuoktis, g.gif nes tradiciniu vestuviniu suknyciu temuke sakyciau net pirmoj vietoj pagal populiaruma unsure.gif
Atsakyti
net nebuciau pagalvojus,kad nertos sukneles gali buti tokios grazios blink.gif wub.gif
bet as esu istikima tradicinems smile.gif isties grazu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(symbux @ 2010 10 30, 19:33)
O gal apmazejo nuotaku, kurios nori su megztom-nertom suknytem tuoktis,  g.gif  nes tradiciniu vestuviniu suknyciu temuke sakyciau net pirmoj vietoj pagal populiaruma  unsure.gif


nesutinku,kad megztos sukneles nebepopuliarios,o tema apmirusi del to,kad sioje temoje megztas sukneles gali rodyti tik tos,kurios jas mezgesi sau,o jei mezgi-neri kitiems,nesvarbu kam-cia rodytis negali.tam yra sava tema.As jau gavau nuobauda ir savo darbu cia neberodau,ir ne as viena ax.gif o nuotaku sau nusimezgusiu sukneles,tikrai nera tiek jau daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 11 04, 19:48)
nesutinku,kad megztos sukneles nebepopuliarios,o tema apmirusi del to,kad sioje temoje megztas sukneles gali rodyti tik tos,kurios jas mezgesi sau,o jei mezgi-neri kitiems,nesvarbu kam-cia rodytis negali.tam yra sava tema.As jau gavau nuobauda ir savo darbu cia neberodau,ir ne as viena ax.gif o nuotaku sau nusimezgusiu sukneles,tikrai nera tiek jau daug smile.gif


kokios dar nuobaudos uz sukneliu rodyma? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 11 04, 18:59)
kokios dar nuobaudos uz sukneliu rodyma? blink.gif


praeitam puslapyje parasyta raudonai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 04 lapkričio 2010 - 19:08
QUOTE(Mislingoji @ 2010 11 04, 19:59)
kokios dar nuobaudos uz sukneliu rodyma? blink.gif


matyt tai buvo pripazinta savireklama,nors tokio tikslo niekada neturejau,tiesiog neisigilinau i taisykles,o cia rodytis buvau pakviesta g.gif bet mano tema uzrakinta menesiui.gal ir uz sias zinutes busiu nubausta. g.gif tuomet mane pasalins is forumo. smile.gif
Atsakyti
bet tai nesąmonė, aš tik per šią temą jus ir susiradau... juk jūs įkyriai čia nei savo paslaugų siūlėte, nei rekmavotės - man rodos, moderatoriai kiek per griežti.
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 04, 20:14)
bet tai nesąmonė, aš tik per šią temą jus ir susiradau... juk jūs įkyriai čia nei savo paslaugų siūlėte, nei rekmavotės - man rodos, moderatoriai kiek per griežti.

aciu uz palaikyma,dabar jau apsipratau,nebuvau iki siol nubausta,tad pasijauciau kaip tikra nusikaltele. blush2.gif Ka padarysi,istatymu nezinojimas,neatleidzia nuo neatsakomybes schmoll.gif zinosiu,kad nereikia visur kaisioti savo darbu verysad.gif
Atsakyti
Visai simpatiska suknute, nors as kai ka gal ir kitaip daryciau. Manau visai toks sluoksniavimas tiktu "undineles" tipo ilgai suknelei.
user posted image
Atsakyti
Kokia graži wub.gif
Atsakyti
Paskutinė labai graži wub.gif
Atsakyti
uhu, tokios megztos moherinukės dar neteko matyti smile.gif bet sutinku su ssiiggii, man sluoksniai, beprasidedantys nuo čiut žemiau kaip pusė šlaunų, būtų kurkas gražiau, tik tam reikia turėti dailų puškalį cool.gif

beja,

kuičiausi internete suknelių tema ir nugrybavau į vestuvinių temą. ir štai radau tokį skelbimą:

http://www.isgelbeks...ne-suknele.html

ilga berankovė labai plačiu kliošu moherinė ( ant šilko) suknelė parduodama už 2 000 Lt, pirkimo kaina nurodoma 5 000 Lt.

aš suprantu ir sutinku, kad rankų darbas yra labai brangus ir už jį turi būti tinkamai atlyginta, bet ar tikrai tos sumos realios? tiesiog žandikaulis atvipo.

galvojau savo vestuvėms apie kažką panašaus, bet 5 000 Lt už suknutę ( kad ir kokia ji nuostabi bebūtų) tai jau ne mano nosiai verysad.gif
Atsakyti