Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

Noriu parodyti savo vestuvinę suknelę, kurią pati mezgiau smile.gif
Iš nuotraukų sunku išrinkti tas, kuriose geriausiai matosi suknelė, bet pabandysiu smile.gif

user posted image

iš arčiau

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_: 10 rugsėjo 2010 - 18:34
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 09 10, 19:33)
Noriu parodyti savo vestuvinę suknelę, kurią pati mezgiau smile.gif
Iš nuotraukų sunku išrinkti tas, kuriose geriausiai matosi suknelė, bet pabandysiu smile.gif


Labai originali ir labai gaži wub.gif
Atsakyti
[quote=Mazoji_,2010 09 10, 19:33]
Noriu parodyti savo vestuvinę suknelę, kurią pati mezgiau smile.gif

Labai labai gražu 4u.gif , man, asmeniškai, patinka paprasti darbai, be jokių ten išsišokimų, būten ši suknelė ir atitinka mano skonį thumbup.gif
Atsakyti
lengva it gulbes pukas paskutine suknele wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
lorkute, Viliuteee, carnitaste, Lusasita labai ačiū už komplimentus smile.gif tiesą sakant jaučiausi puikiai smile.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif ruosiuosi vestuvems kitu metu vasara, perziurejau visas tris temas, turiu prisipazinti, uzkabino mane mintis apie nerta vestuvine suknele, ypac perziurejus Jusu darbus ir pav. wub.gif Jus saunuoles mirksiukas.gif labai noreciau pati nertis, gal galetumet patarti, nuo ko pradeti? 4u.gif pirma nertis suknyte ir po to pamusaliuka derinti ar atvirksciai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 09 10, 20:33)
Noriu parodyti savo vestuvinę suknelę, kurią pati mezgiau smile.gif
Iš nuotraukų sunku išrinkti tas, kuriose geriausiai matosi suknelė, bet pabandysiu smile.gif

[

Nuostabi suknele !!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 09 11, 14:56)
lorkute, Viliuteee, carnitaste, Lusasita labai ačiū už komplimentus smile.gif tiesą sakant jaučiausi puikiai smile.gif


Ir atrodėt nuostabiai wub.gif
QUOTE(coliuke987 @ 2010 09 12, 14:47)
Labas visoms  smile.gif ruosiuosi vestuvems kitu metu vasara, perziurejau visas tris temas, turiu prisipazinti, uzkabino mane mintis apie nerta vestuvine suknele, ypac perziurejus Jusu darbus ir pav. wub.gif Jus saunuoles  mirksiukas.gif labai noreciau pati nertis, gal galetumet patarti, nuo ko pradeti?  4u.gif pirma nertis suknyte ir po to pamusaliuka derinti ar atvirksciai?  g.gif


Galiu papasakot kaip aš dariau, mano suknelė nerta buvo. Pirmiausia sesuo nunėrė suknelę, tada padėvėtuose nusipirkau ilgus naktinius ant petnešėlių, truputi pakoregavau ir wuolia biggrin.gif
Atsakyti
Man nelabai, bet gal kam netycia patiks smile.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 09 13, 15:30)
Ir atrodėt nuostabiai  wub.gif
Galiu papasakot kaip aš dariau, mano suknelė nerta buvo. Pirmiausia sesuo nunėrė suknelę, tada padėvėtuose nusipirkau ilgus naktinius ant petnešėlių, truputi pakoregavau ir wuolia  biggrin.gif


uau, va tai variantas bigsmile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke987 @ 2010 09 15, 22:39)
uau, va tai variantas  bigsmile.gif  aciu  4u.gif


Aš būčiau pirkus ir naujus. Bet patikėkit ne taip lengva rasti naujus baltus ar tai šampaninius naktinius iki žemės ne už melejoną litų biggrin.gif nes kaip ir gaunasi apatinis brangesnis už pačią suknelę. Tai ir papirkau už visus 5lt lotuliukas.gif

Mezgėjėle man nlabai patiko ilgas variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 17 rugsėjo 2010 - 09:08
Nors suknele juoda, bet nesunku isivaizduoti ir balta. Tiesa jei butu mano valia pakoreguociau ir prisiuta sijono dali

http://osinka.ru/Mod...zaRomanyuk.html
Atsakyti